Obniżona cena! Magia ochronna w praktyce Powiększ

Magia ochronna w praktyce

01001776

Autor: Ellen Dugan

Studio Astropsychologii

Practical Protection Magick: Guarding & Reclaiming Your Powe

24 godziny + czas dostawy

24 godziny


-25%

Cena katalogowa:

39,30 zł

Nasza cena:

29,48 zł

Czy koszmary senne stanowią ostrzeżenia, a dziwne kłucie w dołku jest oznaką, że ktoś właśnie rzuca na Ciebie urok? Oto cała prawda o metapsychicznych atakach i magii mogącej Cię przed nimi ochronić. W książce tej znajdziesz wiele praktycznych ćwiczeń, opisy rytuałów i zaklęć. Do własnej magii ochronnej włączysz żywioły, a sam zaczniesz dostrzegać sygnały i symptomy świadczące o tym, że stałeś się ofiarą ataku mentalnego. Nauczysz się rozpoznawać wampiry energetyczne i przestaniesz je dopuszczać do swojego życia. Znajdziesz również odpowiedź na pytanie, kim tak naprawdę są duchy i upiory oraz jak zamknąć portale, przez które dostają się do naszego życia.Przede wszystkim jednak ochronisz siebie, swoich bliskich, mieszkanie i wszelkie materialne dobra.

EAN 9788373775060
ISBN 978-83-7377-506-0
Rok wydania 2012
Numer wydania 1
Format 14,5 x 20,5 cm
Ilość stron 276
Oprawa miękka

Patronat medialny

Polecamy również

W pakiecie taniej

Opinie

Oceń 
2012-09-01

Wiem, że każdy z Was czuł się kiedyś źle. Nie mam teraz na myśli poczucia fizycznego, ale raczej psychicznego czy też duchowego. Czuliście się zmęczeni, puści, wykończeni… i nic nie pomagało. I mogę się założyć, że przeważająca większość zupełnie nic z tym nie zrobiła, tylko postanowiła przeczekać. Nieładnie, bardzo nieładnie. Przecież z takim czymś jest nie raz sobie łatwiej poradzić niż z bólem fizycznym!
Wiem także, że wiele osób nie wierzy w klątwy, uroki, czy też wampiry. Nie mam zamiaru tego zmieniać, bo jak ktoś jest uparty, to trudno. Jednakże kiedyś przyjdzie czas i ten ktoś sam się przekona, że może jednak coś w tym wszystkim jest. Książka „Magia ochronna w praktyce” z pewnością mu się wtedy przyda. Czy można ją uznać za poradnik? Po części na pewno. Zaskakujące jest to, że nie dotyczy tylko samej magii i uroków, ale także zwyczajnego życia. Jak? Zaraz Wam powiem.
Nie będzie zaskoczeniem fakt, że powiem, że w tej książce znajdują się różnego rodzaju zaklęcia i rytuały. W końcu na to wskazuje sam tytuł i okładka. Jednakże ja odczułam wrażenie, że autorka chciała przekazać tu coś jeszcze. Chciała dotrzeć do ludzi, którzy niekoniecznie czują magię i lubią tą tematykę. Ona po prostu chciała, żeby każdy spojrzał na siebie i swoje życie. Dzięki temu czytelnik ma zobaczyć prawdę o sobie, prawdę o tym, co dzieje się w jego życiu. Nie jedna osoba na pewno poczuje, że coś nie jest do końca w porządku. I właśnie wtedy autorka podsunie mu kilka pomysłów, jak to zmienić – nie tylko za pomocą magii.
A cóż jeszcze tutaj znajdziemy? Piękne wprowadzenie, które czytało mi się naprawdę bardzo przyjemnie. Już od pierwszych stron bardzo pozytywnie odebrałam autorkę i utrzymywało się to aż do końca czytania. Znajdziemy tu także quizy, które pozwolą nam sprawdzić, jakimi zdolnościami dysponujemy. Mamy tutaj zarówno sporo teorii jak i praktyki, co razem stanowi bardzo ciekawą całość tematyczną. Dowiemy się, czym jest atak metapsychiczny i jakie są jego symptomy, kim są wampiry emocjonalne i czym różnią się od psychicznych, poznamy dokładniej 4 żywioły, moce niektórych kolorów, kamieni czy też ziół. Wszystko to jest opisane w sposób bardzo przystępny i zrozumiały, więc nikt nie będzie miał problemu z odbiorem. Poza tym nie ma tutaj rozczulania się nad danym tematem – krótko, zwięźle i adekwatnie.
Najbardziej spodobały mi się cytaty przytaczane przez autorkę na początku każdego rozdziału i podrozdziału. Bardzo dobrze dobrane do danej tematyki, a i wiele z nich niesie ze sobą pewne mądrości. A wiadomo, że cytaty łatwo zapamiętujemy. Muszę także przyznać, że oprawa graficzna jest przyjemna dla oka, co sprawia, że książkę się bardzo miło czyta. Przydatną rzeczą jest także słowniczek znajdujący się na końcu, chociaż nie ma tam za wiele skomplikowanych pojęć.
Myślę, że książka przypadnie do gustu zarówno początkującym czarownicom i tym bardziej zaawansowanym. Każdy powinien znaleźć tutaj coś dla siebie, a ugruntowanie wiedzy nigdy nie zaszkodzi. Także osoby, które nie mają do czynienia z magią mogą ją przeczytać, ponieważ może akurat znajdą coś, co pomoże uporać im się z koszmarami czy też problemami.

  • 2 z 2 ludzi uznało tą opinię za pomocną.
Oceń 
2012-01-03

Szczepimy się, pijemy tran i łykamy masę witamin. Po co? By się zabezpieczyć przed chorobami, drobnoustrojami i wirusami. Co jednak robimy żeby zabezpieczyć się przed tzw. złym okiem? Od dziś mamy szansę robić bardzo dużo. Oto bowiem magia ochronna – nasz magiczny antybiotyk. Dzięki niej żadne złe zaklęcie nie będzie miało okazji nas dopaść i pokrzyżować naszych planów. Dzięki pojawieniu się tej książki na rynku już nie jesteśmy zdani na cierpienie z powodu metafizycznych ataków. Dzięki niej każdy z nas może obronić się samemu!


+ więcej opini - mniej opini

Napisz opinię

Napisz opinię

Magia ochronna w praktyce

Magia ochronna w praktyce

Cała prawda o metapsychicznych atakach i magii mogącej Cię przed nimi ochronić.