Obniżona cena! Miejskie wiedźmy Powiększ

Miejskie wiedźmy. Magiczne rytuały, talizmany, miejsca mocy

010011173

Autor: Claire

Studio Astropsychologii

Stadthexen: Magische Praktiken und Kraftorte für das urbane

24 godziny + czas dostawy

24 godziny


-25%

Cena katalogowa:

39,30 zł

Nasza cena:

29,48 zł

Magia może być praktykowana wszędzie, także – a może przede wszystkim – w środowisku miejskim. Zawodowa czarownica Claire pomaga odkrywać magię miast i wykorzystywać urok urbanistycznych zakątków do czarodziejskich celów. Każda kobieta może bowiem pośród dżungli chaotycznych metropolii odkryć w sobie naturę miejskiej czarownicy. Znajdziesz tu ćwiczenia duchowe, zasady magii drogeryjnej, rytuały miłosne, kąpielowe i wprowadzające harmonię. Zaaranżujesz przyjazny energetycznie dom, a następnie wysprzątasz go przy wykorzystaniu niewidzialnych sił. Własnoręcznie sporządzisz magiczne substancje, kadzidła, talizmany czy lampki marzeń. Przeprowadzisz magiczne rozpoznanie własnego miasta i wykorzystasz energię drzew obecnych w każdej aglomeracji. Odkryj magię miasta.
EAN 9788373778214
ISBN 978-83-7377-821-4
Rok wydania 2017
Numer wydania 1
Format 14,5 x 20,5 cm
Ilość stron 196
Oprawa miękka

Patronat medialny

Polecamy również

W pakiecie taniej

Opinie

Oceń 
2017-07-30

Miejska magia

Chcąc cokolwiek wykonać dobrze, musimy poznać zasady i instrukcję obsługi. Podobnie jest w magii, gdzie nie da się niczego przyspieszyć czy pójść drogą na skróty, lecz trzeba poświęcić swoją uwagę, zdobyć jak najwięcej informacji i stopniowo nabierać wprawy. Przede wszystkim potrzebny jest spokój umysłu i cierpliwość. Coraz więcej ludzi poszukuje sensu życia, łączności z naturą i własnym wnętrzem. Okazuje się, że magia i duchowość to doskonały duet w dobie budzenia się dawnych mocy. Magia jest jedną z dróg, która wiedzie do lepszego poznania siebie.

Wydawałoby się, że w XXI wieku nie ma miejsca na czary i rytuały. Zbyt jesteśmy zajęci codziennymi problemami, goniąc za sukcesami, pieniędzmi, lepszymi warunkami bytowymi, by zwracać uwagę na naturę i magiczne praktyki. Tymczasem okazuje się, że nawet we współczesnych realiach magia może nam pomóc podążać duchową ścieżką i tworzyć lepsze, spełnione życie.

Cała recenzja: https://ezo-ksiazki.blogspot.com/2017/07/355-miejskie-wiedzmy.html

Oceń 
2017-04-24

Super!

Żona mi więdła. Z dnia na dzień była coraz bardziej zmęczona i zniechęcona. Wypalało ją życie w pracy i w domu. Z poczuciem winy zawędrowałem do księgarni, gdzie w ręce wpadła mi ta książka. Kupiłem ją małżonce, ona zastosowała kilka proponowanych rytuałów i, co tu owijać w bawełnę, rozkwitła! Jeśli twoja żona jest smutna, kup jej tę książkę i obserwuj, jak się zmienia. Będziesz mieć problem z uwierzeniem własnym oczom. Ja miałem.


+ więcej opini - mniej opini

Napisz opinię

Napisz opinię

Miejskie wiedźmy. Magiczne rytuały, talizmany, miejsca mocy

Miejskie wiedźmy. Magiczne rytuały, talizmany, miejsca mocy

Dzięki książce poznasz ćwiczenia duchowe, zasady magii drogeryjnej, rytuały miłosne, kąpielowe i wprowadzające harmonię, a wszystko idealne dopasowane do przestrzeni miejskich.