Karty pieniądze i prawo przyciągania

03555009

Autor: Esther Hicks Jerry Hicks

Studio Astropsychologii

24 godziny + czas dostawy

24 godziny


-25%

Cena katalogowa:

69,60 zł

Nasza cena:

52,20 zł

Piękne, niepowtarzalne karty, oryginalna grafika i sentencje, zdania-mądrości, zdania do przemyśleń - oto Nauki Abrahama w formie obrazkowego kursu osiągania dobrobytu. Dzięki poręcznemu formatowi możesz zawsze mieć je przy sobie i w każdej chwili korzystać z zasad Prawa Przyciągania. Nawet, jeśli uważasz, że pieniądze szczęścia nie dają, to przyznasz, że stanowią ważny aspekt życia. Dla wielu posiadanie bogactwa nie oznacza tylko pławienia się w luksusach, a coś więcej. Chodzi o wolność, jaką dają pieniądze, o poczucie absolutnej swobody i pewności siebie. Codziennie wyciągaj jedną kartę z talii, myśl o niej przez cały dzień i poczuj, jak ogarnia Cię dobrobyt.

EAN
ISBN 978-83-7377-423-0

Patronat medialny

Polecamy również

Opinie

Oceń 
2012-05-17

Świetne karty, przejrzyste, trafne. Przyjemnie się z nich korzysta. Podnoszą na duchu i bardzo inspirują. Zdecydowanie polecam!

  • 1 z 1 ludzi uznało tą opinię za pomocną.
Oceń 
2011-01-13

Proś, a będzie Ci dane - po lekturze serii o prawie przyciągania zapragnęłam, tak sobie wymyśliłam, że fajnie by było, żeby najciekawsze, najważniejsze sentencje z książki można było nosić przy sobie, np. w formie karty. I się zrealizowało. Już je mam. Piękna, nietypowa grafika, bardzo rozważnie wybranie myśli zawierając kwintesencję Nauk Abraham o pieniądzach i prawie przyciągania. Dopiero teraz zrozumiałam, że wybór tych zdań nie jest przypadkowy - mimo tego, że w książce jest więcej informacji, to teraz naprawdę odkryłam istotę tematu. Polecam naprawdę wszystkim.


+ więcej opini - mniej opini

Napisz opinię

Napisz opinię

Karty pieniądze i prawo przyciągania

Karty pieniądze i prawo przyciągania

Zacznij nowy rozdział swojego życia z obrazkowym kursem osiągania dobrobytu.