Obniżona cena! karty pieniadze i prawo przyciagania Powiększ

Karty pieniądze i prawo przyciągania

03555009

Studio Astropsychologii

24 godziny + czas dostawy

24 godziny

Ocena 

-15%

Cena katalogowa:

69,60 zł

Nasza cena:

59,16 zł

Esther i Jerry Hicks – amerykańscy odkrywcy Prawa Przyciągania, dzięki którym miliony osób na całym świecie odniosło sukces i spełniło swoje marzenia. To oni i przekazywane prze nich Nauki Abrahama zainspirowali Rhondę Byrne do napisania „Sekretu”. Książki z ich bestsellerowej serii „Sekret Prawo Przyciągania” osiągnęły w Polsce ogromny sukces.

Czego pragniesz najbardziej na świecie? Pieniędzy, władzy, pełnego sejfu z kosztownościami i sztabkami złota, jachtu na Adriatyku, willi w Toskanii, czy apartamentu na Manhatanie? Każdy ma inne pragnienia, więc dla każdego złota rybka może zrealizować inne marzenia. Jeśli czujesz, że jesteś gotowy na jedyny w swoim rodzaju kurs osiągania dobrobytu, od dziś kontempluj, rozmyślaj, medytuj – pracuj z tymi kartami! Są one dopełnieniem książki o tym samym tytule i mają tę zaletę, że zawsze możesz mieć je przy sobie. Każdego dnia przyjrzyj się jednej z nich, wybierz ją losowo i zauważ, jak zmienia się w Tobie poczucie finansowego dobrobytu. Dziel się tą wiedzą z innymi – podaruj karty bliskiej Ci osobie w prezencie, by razem z nią doświadczać bogactwa w życiu.

EAN
ISBN978-83-7377-423-0
Rok wydania2010
Numer wydaniaI
Format14,5 x 20,5 cm
Ilość stron296
Oprawapudełko

Patronat medialny

Polecamy również

Opinie

Oceń 
2012-05-17

Świetne karty, przejrzyste, trafne. Przyjemnie się z nich korzysta. Podnoszą na duchu i bardzo inspirują. Zdecydowanie polecam!

 • 2 z 2 ludzi uznało tą opinię za pomocną.
Oceń 
2011-01-13

Proś, a będzie Ci dane - po lekturze serii o prawie przyciągania zapragnęłam, tak sobie wymyśliłam, że fajnie by było, żeby najciekawsze, najważniejsze sentencje z książki można było nosić przy sobie, np. w formie karty. I się zrealizowało. Już je mam. Piękna, nietypowa grafika, bardzo rozważnie wybranie myśli zawierając kwintesencję Nauk Abraham o pieniądzach i prawie przyciągania. Dopiero teraz zrozumiałam, że wybór tych zdań nie jest przypadkowy - mimo tego, że w książce jest więcej informacji, to teraz naprawdę odkryłam istotę tematu. Polecam naprawdę wszystkim.


  + więcej opini - mniej opini

  Napisz opinię

  Napisz opinię
  Karty pieniądze i prawo przyciągania

  Karty pieniądze i prawo przyciągania

  Zacznij nowy rozdział swojego życia z obrazkowym kursem osiągania dobrobytu.