Obniżona cena! Egz. ekspozycyjny - Wielka księga Tarota Crowleya Powiększ

Egz. ekspozycyjny - Wielka księga Tarota Crowleya

01051174

Autor: Angeles Arrien

SYNERGIE

Tego produktu brak w magazynie + czas dostawy

Tego produktu brak w magazynie


  -50%

  Cena katalogowa:

  49,00 zł

  Nasza cena:

  24,50 zł

  Egzemplarz ekspozycyjny - może mieć lekkie uszkodzenia (np. zarysowanie, otarcie okładki, zagięty róg, nalepkę cenową, ślad po nalepce cenowej, itp.), ale merytorycznie jest pełnowartościowy.

  Angeles Arrien specjalizowała się w mitach, rytuałach i symbolach wszystkich kultur. Badała je pod kątem wspólnych korzeni i doświadczeń duchowych, będących dziedzictwem całej ludzkości. Dlatego też postanowiła zająć się Tarotem Crowley’a, który, jako jeden z nielicznych, obok symboliki starożytnego Egiptu i antycznej Grecji korzysta też z symboliki średniowiecznej, chrześcijańskiej i Dalekiego Wschodu. Ponadto łączy on w sobie elementy numerologii, astrologii, alchemii i kabały.

  Według Angeles Arrien, Tarot może być pomocny w odkryciu mądrości naszego wnętrza oraz w znalezieniu odpowiedzi na najgłębsze, najbardziej nurtujące nas pytania. Gdy zrozumiemy ukryte powiązania, ujrzymy swe życie w nowym świetle – jako spójną, zdeterminowaną wyższym sensem osobistą przygodę.
  EAN9788073701789
  ISBN978-80-7370-178-9
  Rok wydania2010
  Numer wydania1
  Format17 x 23,5 cm
  Ilość stron368
  Oprawamiękka

  Polecamy również

  Napisz opinię
  Egz. ekspozycyjny - Wielka księga Tarota Crowleya

  Egz. ekspozycyjny - Wielka księga Tarota Crowleya

  Tarot może być pomocny w odkryciu mądrości naszego wnętrza oraz w znalezieniu odpowiedzi na najbardziej nurtujące nas pytania.

  Brak tej pozycji na stanie.

  Specjalnie dla Ciebie proponujemy:

  • 20,23 zł W magazynie

   Tarotowy Portret Psychologiczny służy do zbadania i zanalizowania wrodzonych potencjałów danej jednostki, jej talentów, uzdolnień i predyspozycji, wpływów jakim ulegała w dzieciństwie i na które jest podatna w dorosłym życiu, najlepszych sposobów realizacji pojawiających się możliwości, znaczących i zwrotnych momentów w życiu, a także ukrytych w podświadomości lęków, kompleksów czy jak się to określa językiem ezoterycznym – spraw do przepracowania. Podstawienie odpowiednich kart pod cyfry wynikające z daty urodzenia pozwala zobaczyć coś w...

   20,23 zł
   W magazynie
  • 23,10 zł W magazynie

   Książka zawiera podstawowe informacje umożliwiające samodzielną naukę wróżenia z kart Tarota, ich podstawowe znaczenia, skojarzenia ułatwiające zrozumienie symboliki, opisy zarówno Wielkich, jak i Małych Arkanów oraz wiele praktycznych informacji zebranych przez autorkę w ponad 35-letniej praktyce.

   23,10 zł
   W magazynie
  • 17,15 zł 34,30 zł -50% W magazynie

   Egzemplarz ekspozycyjny - może mieć lekkie uszkodzenia (np. zarysowanie, otarcie okładki, zagięty róg, ślad po cenie, itp), ale merytorycznie jest pełnowartościowy. Tarot i astrologia - dwie potężne dziedziny zaliczane do najstarszych sztuk wróżebnych, od wieków otoczone aurą tajemniczości. Jedna - to intuicja i spontaniczność, druga - logika i matematyczna precyzja. Ta pozorna różnica, w przypadku ich połączenia, stanowi jednak o sile, bogactwie i głębi trafnych interpretacji dowolnych wydarzeń z przeszłości,...

   17,15 zł 34,30 zł -50%
   Promocja
   W magazynie