Obniżona cena! Egz. ekspozycyjny - Wielka księga Tarota Crowleya Powiększ

Egz. ekspozycyjny - Wielka księga Tarota Crowleya

01051174

Autor: Angeles Arrien

SYNERGIE

Tego produktu brak w magazynie + czas dostawy

Tego produktu brak w magazynie


  -50%

  Cena katalogowa:

  49,00 zł

  Nasza cena:

  24,50 zł

  Egzemplarz ekspozycyjny - może mieć lekkie uszkodzenia (np. zarysowanie, otarcie okładki, zagięty róg, nalepkę cenową, ślad po nalepce cenowej, itp.), ale merytorycznie jest pełnowartościowy.

  Angeles Arrien specjalizowała się w mitach, rytuałach i symbolach wszystkich kultur. Badała je pod kątem wspólnych korzeni i doświadczeń duchowych, będących dziedzictwem całej ludzkości. Dlatego też postanowiła zająć się Tarotem Crowley’a, który, jako jeden z nielicznych, obok symboliki starożytnego Egiptu i antycznej Grecji korzysta też z symboliki średniowiecznej, chrześcijańskiej i Dalekiego Wschodu. Ponadto łączy on w sobie elementy numerologii, astrologii, alchemii i kabały.

  Według Angeles Arrien, Tarot może być pomocny w odkryciu mądrości naszego wnętrza oraz w znalezieniu odpowiedzi na najgłębsze, najbardziej nurtujące nas pytania. Gdy zrozumiemy ukryte powiązania, ujrzymy swe życie w nowym świetle – jako spójną, zdeterminowaną wyższym sensem osobistą przygodę.
  EAN9788073701789
  ISBN978-80-7370-178-9
  Rok wydania2010
  Numer wydania1
  Format17 x 23,5 cm
  Ilość stron368
  Oprawamiękka

  Polecamy również

  Napisz opinię
  Egz. ekspozycyjny - Wielka księga Tarota Crowleya

  Egz. ekspozycyjny - Wielka księga Tarota Crowleya

  Tarot może być pomocny w odkryciu mądrości naszego wnętrza oraz w znalezieniu odpowiedzi na najbardziej nurtujące nas pytania.

  Brak tej pozycji na stanie.

  Specjalnie dla Ciebie proponujemy:

  • 77,90 zł W magazynie

   Najczęściej kupowany tarot na świecie. Klasyczne karty tarota (arkana wielkie i cztery kolory arkan małych) wzbogacone o kartę Mistrza symbolizującą wyjście poza wszelkie ograniczenia. Do każdej karty opis i przypowieść Zen ilustrująca przesłanie karty. W podręczniku do kart podane przykładowe rozkłady ze znaczeniami kart w danych położeniach. Niepowtarzalne wzornictwo kart i powiązanie tradycyjnego tarota z rozwojem duchowym człowieka nadają Zen Tarotowi zupełnie nowy wymiar - karty mogą być używane przez każdego z nas, a teksty...

   77,90 zł
   W magazynie