Edmund DULAC Tarot - karty tarota

03167037

LO SCARABEO

24 godziny + czas dostawy

24 godziny


  Nasza cena:

  75,00 zł

  Edmund DULAC Tarot

  Niezwykła sztuka Edmunda Dulaca podnosi Tarota na niezwykłe wyżyny i sprawia, że talia ta jest niezwykle fascynująca. Jego sztuka nadaje niezwykłą moc kartom, opierając się na znanych opowieściach o wróżkach i baśniowych bohaterach, pobudzając poczucie archetypowej mądrości. Edmund Dulac zasłynął z ilustrowanych wersji Szekspira, Andersena i Poe. Ta talia pokazuje jego najbardziej magiczne i tajemnicze prace, prowadząc do głębokich odczytów, które przemawiają do serca i ducha wewnętrznego. Spełnia warunki talii uniwersalnej, nadającej się do analizy wszelkich problemów i pytań.
  Projekt graficzny:
  Edmund Dulac
  Wymiary kart:
  6,5 x 11,8 cm (szerokość x wysokość)
  Ilość kart:
  78
  Wersja językowa:
  Broszury dołączone do większości talii Lo Scarabeo są w pięciu językach: angielskim, hiszpańskim, francuskim, włoskim i niemieckim.
  W zestawie:
  Zafoliowany zestaw zawierający 78 kart wraz z instrukcją w języku angielskim, włoskim, francuskim, niemieckim i hiszpańskim - całość w grubym i sztywnym kartonowym pudełku.
  Kolory:
  Zdjęcia przedstawiają rzeczywiste karty, niemniej odcienie kolorów mogą minimalnie różnić się od tych na fotografiach. Wpływają na to czynniki zewnętrzne, takie jak specyfika aparatu fotograficznego, oświetlenie, ustawienia wyświetlania na monitorze. Rzecz jasna nic nie odda ich pełnego piękna niż bezpośredni kontakt - w rzeczywistości prezentują się doskonale.
  EAN9788865276464

  Polecamy również

  Napisz opinię
  Edmund DULAC Tarot - karty tarota

  Edmund DULAC Tarot - karty tarota