TAROT Z - karty tarota

03167036

LO SCARABEO

24 godziny + czas dostawy

24 godziny


  Nasza cena:

  86,00 zł

  TAROT Z

  Tarot Z – talia, która łączy unikalne spojrzenie na mądrość Arkanów poprzez niezwykle mocne obrazy Alejandro Colucciego. Ta bogato ilustrowana talia zapewnia pierwotne i mocne wrażenia z czytania. Ciemne motywy kart doskonale oddają klimat czasów, w których żyjemy. Ta talia oparta jest na Rider-Waite-Smith, więc może ją czytać każdy, kto zna Tarota i stanowi idealną talię dla kolekcjonerów lub tych, którzy lubią mocne wrażenia i atmosferę niezwykłości. Nadaje się do analizy spraw niezwykłych, niecodziennych, tajemniczych i zagmatwanych.
  Projekt graficzny:
  Alejandro Colucci
  Wymiary kart:
  7 x 12 cm (szerokość x wysokość)
  Ilość kart:
  78
  Wersja językowa:
  Broszury dołączone do większości talii Lo Scarabeo są w pięciu językach: angielskim, hiszpańskim, francuskim, włoskim i niemieckim.
  W zestawie:
  Zafoliowany zestaw zawierający 78 kart wraz z instrukcją w języku angielskim, włoskim, francuskim, niemieckim i hiszpańskim - całość w grubym i sztywnym kartonowym pudełku.
  Kolory:
  Zdjęcia przedstawiają rzeczywiste karty, niemniej odcienie kolorów mogą minimalnie różnić się od tych na fotografiach. Wpływają na to czynniki zewnętrzne, takie jak specyfika aparatu fotograficznego, oświetlenie, ustawienia wyświetlania na monitorze. Rzecz jasna nic nie odda ich pełnego piękna niż bezpośredni kontakt - w rzeczywistości prezentują się doskonale.
  EAN9788865275894

  Polecamy również

  Napisz opinię
  TAROT Z - karty tarota

  TAROT Z - karty tarota