UNIVERSAL CELTIC Tarot - karty tarota

03167034

LO SCARABEO

24 godziny + czas dostawy

24 godziny


  Nasza cena:

  74,00 zł

  UNIVERSAL CELTIC Tarot by Floreana Nativo and Cristina Scagliotti

  Celtic Universal Tarot - (Uniwersalny Tarot Celtycki) - przenosi nas w cudowny i piękny świat celtyckich legend i podań. Symbolika przedstawiona na kartach tego Tarota pobudza intuicję, przynosi natchnienie i ułatwia prognozowanie przyszłości. Piękne opracowanie graficzne jest dodatkowym walorem tej talii. Zalecana do analizy psychologicznej, pracy z magią naturalną oraz do prognozowania przyszłości. Nadaje się do pracy z każdego rodzaju problemami.
  Projekt graficzny:
  Floreana Nativo i Cristina Scagliotti
  Wymiary kart:
  6,6 x 12 cm (szerokość x wysokość)
  Ilość kart:
  78
  Wersja językowa:
  Broszury dołączone do większości talii Lo Scarabeo są w pięciu językach: angielskim, hiszpańskim, francuskim, włoskim i niemieckim.
  W zestawie:
  Zafoliowany zestaw zawierający 78 kart wraz z instrukcją w języku angielskim, włoskim, francuskim, niemieckim i hiszpańskim - całość w kartonowym pudełku.
  O kolorach:
  Zdjęcia przedstawiają rzeczywiste karty, niemniej odcienie kolorów mogą minimalnie różnić się od tych na fotografiach. Wpływają na to czynniki zewnętrzne, takie jak specyfika aparatu fotograficznego, oświetlenie, ustawienia wyświetlania na monitorze. Rzecz jasna nic nie odda ich pełnego piękna niż bezpośredni kontakt - w rzeczywistości prezentują się doskonale.
  EAN9788865275887

  Polecamy również

  Napisz opinię
  UNIVERSAL CELTIC Tarot - karty tarota

  UNIVERSAL CELTIC Tarot - karty tarota