Obniżona cena! Egz. ekspozycyjny - Tarot i astrologia w praktyce Powiększ

Egz. ekspozycyjny - Tarot i astrologia w praktyce

01556601

Autor: Beata Matuszewska

STUDIO ASTRO 2

Tego produktu brak w magazynie + czas dostawy

Tego produktu brak w magazynie


  -50%

  Cena katalogowa:

  34,30 zł

  Nasza cena:

  17,15 zł

  Egzemplarz ekspozycyjny - może mieć lekkie uszkodzenia (np. zarysowanie, otarcie okładki, zagięty róg, ślad po cenie, itp), ale merytorycznie jest pełnowartościowy.

  Tarot i astrologia - dwie potężne dziedziny zaliczane do najstarszych sztuk wróżebnych, od wieków otoczone aurą tajemniczości. Jedna - to intuicja i spontaniczność, druga - logika i matematyczna precyzja. Ta pozorna różnica, w przypadku ich połączenia, stanowi jednak o sile, bogactwie i głębi trafnych interpretacji dowolnych wydarzeń z przeszłości, teraźniejszości i przyszłości. Świadomość wzajemnego przenikania obu tych dziedzin pozwala na odnalezienie wielu cech wspólnych: np. tarotowe buławy to astrologiczny żywioł ognia, kielichy - wody, miecze - powietrza a pentakle - ziemi. Poprzez kwadrant żywiołów, zarówno Tarot, jak i Astrologia opisują wpływy działające we wszechświecie i określają ludzkie usposobienia. Dwa różne sposoby poznawania i rozumienia świata.

  EAN
  ISBN978-83-7377-411-7U
  Numer wydania1
  Format14,5 x 20,5 cm
  Ilość stron344
  Oprawamiękka
  Napisz opinię
  Egz. ekspozycyjny - Tarot i astrologia w praktyce

  Egz. ekspozycyjny - Tarot i astrologia w praktyce

  Książka prezentuje dwa różne sposoby poznawania i rozumienia świata.

  Brak tej pozycji na stanie.

  Specjalnie dla Ciebie proponujemy:

  • 77,90 zł W magazynie

   Najczęściej kupowany tarot na świecie. Klasyczne karty tarota (arkana wielkie i cztery kolory arkan małych) wzbogacone o kartę Mistrza symbolizującą wyjście poza wszelkie ograniczenia. Do każdej karty opis i przypowieść Zen ilustrująca przesłanie karty. W podręczniku do kart podane przykładowe rozkłady ze znaczeniami kart w danych położeniach. Niepowtarzalne wzornictwo kart i powiązanie tradycyjnego tarota z rozwojem duchowym człowieka nadają Zen Tarotowi zupełnie nowy wymiar - karty mogą być używane przez każdego z nas, a teksty...

   77,90 zł
   W magazynie