Krzemień czarny - aktywator wody 100g Powiększ

Krzemień czarny - aktywator wody 100g

13169163

Hanczel

24 godziny + czas dostawy

24 godziny


  Nasza cena:

  9,00 zł

  Krzemień czarny Krzemień towarzyszy człowiekowi od bardzo dawna. To kamień, który dał początek ludzkiej cywilizacji. W ciągu całej ery kamienia łupanego z krzemienia wytwarzano narzędzia do pracy i polowań, za jego pomocą krzesano ogień. O leczniczych właściwościach krzemienia wspominano już w traktatach starożytnych filozofów. Krzemień ten zawiera naturalne osady okrywy wapiennej. Jest to zjawisko naturalne i świadczy o braku ingerencji człowieka w jakość kamienia (nie jest szlifowany do gładkości przy użyciu maszyn).
  Właściwości ezo:
  Krzemień jest kamieniem o niepozornym wyglądzie, ale dość dużej mocy. Jego podstawowa energia to energia ugruntowująca i stabilizująca - ułatwia uzyskiwanie duchowych doświadczeń i zastosowanie ich w codziennym życiu do praktycznej manifestacji. Mobilizuje do praktycznego działania, podjęcia konkretnych kroków aby zrealizowało się marzenie lub zamiar.
  Energia kamienia:
  Krzemień polecany jest dla osób, które są "oderwane od ziemi", zbyt dużo czasu spędzają w świecie fantazji, dużo mówią a mało robią. Krzemień ułatwia nabranie wewnętrznej dyscypliny, zorganizowanie się i skoncentrowanie się. Jest doskonałym pomocnikiem dla ludzi, którzy chcą bardziej efektywnie sprawować pieczę nad swoimi pieniędzmi, czasem i energią. Pomaga w przyswajaniu nowych informacji, nauce do testów, zdawaniu egzaminów.
  Użytkowanie:
  do energetyzacji i oczyszczania wody pitnej
  W astrologii:
  polecany szczególnie dla osób spod znaku Barana, Strzelca i Koziorożca.
  Zdrowie:
  Niezwykłe działanie czarnego krzemienia tłumaczy się jego zdolnością tworzenia z wodą szczególnych tworów - koloidów - wchłaniających z otoczenia zanieczyszczenia i obcą mikroflorę.
  Skóra/włosy: poprawia stan skóry i włosów, oczyszcza i wzmacnia tkankę łączną
  Wymiary:
  2 - 3 cm
  Waga:
  100 g
  Kraj pochodzenia:
  Polska

  Informacje ogólne:
  Badania wykazały, że w kontakcie z wodą czarny krzemień rzeczywiście zmienia jej właściwości. Dzięki przenikającym do niej homeopatycznym dawkom krzemu woda zyskuje alkaliczny odczyn. Poza tym powstają w niej struktury złożone z molekularnych jonów tlenu, wokół których skupiają się molekuły wody o parametrach znacznie różniących się od parametrów molekuł w zwykłej wodzie. Tworzą one silne wiązania z innymi elementami chemicznymi.

    Woda krzemowa sama się oczyszcza, bo szkodliwe substancje wytrącają się i opadają na dno. Staje się wyraźnie czysta i przyjemna w smaku, długo się nie psuje i ma wiele innych zdrowotnych zalet. Zaktywowana w ten sposób woda działa zabójczo na mikroorganizmy, ogranicza rozwój bakterii wywołujących gnicie i fermentację.

    Woda krzemowa silnie wiąże też metale ciężkie, substancje radioaktywne i inne szkodliwe związki i wyprowadza je z organizmu. Krzemień w celu polepszania jakości wody stosowany od wieków. Nasi przodkowie wiedzieli o jego dobroczynnych właściwościach i wykładali nim dna studni.

   Sposób użycia: Umyte pod bieżącą wodą krzemienie wkładamy do szklanego naczynia (dzbanek, słój), zalewamy wodą (oczyszczoną kranową, albo źródlaną). 100g krzemieni starcza na około 10L wody.Po 3-4 dniach mamy już wodę krzemową. Zlewamy ją ostrożnie, zostawiając wodę z dna naczynia. Pozostałą wodę wylewamy, płuczemy kamienie i zalewamy ponownie wodą. Wodę krzemową możemy pić na wszystkie dowolne sposoby. Możemy ją przegotować, używać do sporządzania posiłków, parzenia kawy, herbaty, ziół. Krzemienie używamy nadal. Nawet pół roku.
  EAN2017660150486

  W pakiecie taniej

  Napisz opinię
  Krzemień czarny - aktywator wody 100g

  Krzemień czarny - aktywator wody 100g