Kadzidełka japońskie TENDAN Meiko (240 sztuk)

17204121

NIPPON KODO

24 godziny + czas dostawy

24 godziny


  Nasza cena:

  129,00 zł

  Kadzidełka japońskie TENDAN Meiko (Świątynia)

  Kiedy wspinam się po schodach starej świątyni przepełniają mnie wspomnienia i emocje. Atmosfera ciszy i skupienia przepełnia mnie uczuciem spokojnej godności. Natura i czas są nieustannym źródłem inspiracji. Podążając z rytmem pór roku rzeźbią drzewa, pokrywają kamienie mchem i wypełniają łąki kwiatami. Człowiek jest stale otoczony mnóstwem doznań, których nie można opisać zwykłymi słowami. Cenny aromat tego kadzidła odzwierciedla ponadczasową atmosferę starej świątyni, niosąc ze sobą poczucie wieczności. Aromat kadzideł Meiko Tendan wykonanych ze starannie dobranych składników: drzewa sandałowego, cynamonu, benzoesu i jaśminu, daje poczucie kojącego spokoju. Zapach tych kadzideł nigdy nie przytłacza, a raczej tworzy delikatne, pachnące tło. Jest jak spacer po rozgrzanej słońcem kwietnej łące.

  Nippon Kodo produkuje kadzidła od 1575 roku, z surowców najwyższej jakości, łącząc swoją cenną tradycję rzemieślniczą z najnowszą technologią.
  Długość kadzidła:
  14 cm
  Czas spalania:
  ok. 30 minut
  W opakowaniu:
  300 kadzidełek
  Producent:
  Nippon Kodo Co., Ltd Japan
  Cecha kadzideł:
  Kadzidełka japońskie to dużo zapachu, a mało dymu. Właściwość tę zawdzięczają temu, że w całości uformowane są z mieszanki aromatycznych składników roślinnych. W przeciwieństwie do wielu innych nie posiadają wewnątrz bambusowego patyczka i dlatego spalają się całkowicie, tworząc dużo mniej dymu, jednocześnie dają dużo zapachu, który utrzymuje się jeszcze na długo po wypaleniu się kadzidełka.
  Struktura kadzideł:
  Podstawowym składnikiem budującym strukturę kadzidełka jest sproszkowane drzewo Tabu-no-ki (Machilus Thunbergii), do którego dodaje się różne składniki, nadające kadzidełkom wyrafinowany zapach. Niektóre kadzidła (np. seria Naturense) zawierają wyłącznie substancje roślinne. Inne zawierają również olejki eteryczne najwyższej jakości, zgodne z normami IFRA (International Fragrance Association). Kadzidełka Nippon Kodo są najbardziej naturalne na rynku i odpowiadają niezwykle wymagającym, japońskim normom jakości.
  EAN4902125263918

  Polecamy również

  Napisz opinię
  Kadzidełka japońskie TENDAN Meiko (240 sztuk)

  Kadzidełka japońskie TENDAN Meiko (240 sztuk)