Obniżona cena! Dom pełen harmonii. Oczyść mieszkanie, oczyść życie Powiększ

Dom pełen harmonii. Oczyść mieszkanie, oczyść życie

010011019

Autor: Christa O'Leary

Studio Astropsychologii

Home in Harmony. Designing an Inspired Life

24 godziny + czas dostawy

24 godziny

Ocena 

Zobacz ebooka 22,00 zł

Książka

-28%

Cena katalogowa:

34,30 zł

Nasza cena:

24,70 zł

Dzięki zastosowaniu porad z tej książki również i Ty możesz zadbać o dobrą atmosferę w swoim mieszkaniu. Autorka jest dekoratorką wnętrz, terapeutką rodzin oraz ekspertką ekologicznego stylu życia – jak nikt inny potrafi wykreować przestrzenie przyjazne nie tylko dla oka, ale i dla ducha.

W tej książce opisuje sposoby aranżowania przestrzeni, która stanie się piękna, zdrowa i przepełniona pozytywną energią. Dowiesz się z niej m.in., jakie toksyny mogą znajdować się w pożywieniu i sprzętach domowych. Zmienisz swoje niekorzystne przyzwyczajenia i nawyki, przekształcając je w pozytywne dla Ciebie działania. Nauczysz się podstawowych zasad Feng Shui – używając odpowiednich kolorów, wzorów i faktur. Odnajdziesz również wewnętrzny spokój dzięki medytacji.

Tajniki domowej harmonii.

EAN9788373777262
ISBN978-83-7377-726-2
Rok wydania2015
Numer wydania1
Format14,5 x 20,5 cm
Ilość stron228
Oprawamiękka

Patronat medialny

Polecamy również

Opinie

Oceń 
2016-05-23

Zmień otoczenie, zmień życie!

Brak ci energii? Odnosisz wrażenie, że wszystko działa przeciwko tobie? Twój stan zdrowia jest coraz bardziej niepokojący, pogorszyła się nie tylko twoja kondycja fizyczna, ale i psychiczna? Jeśli choć na jedno z tych pytań odpowiedziałeś twierdząco, jeśli masz wrażenie, że w twoje życie wkradł się chaos, to pora zastanowić się, skąd biorą się te wszystkie problemy. Być może winne jest temu otoczenie, w którym przebywasz, pełne nie tylko złych emocji ale i chemii, pochodzącej chociażby z używanych detergentów. Winny jest również brak równowagi oraz spożywane pożywienie – zarówno tempo i godziny przyjmowania posiłków, jak i ilość szkodliwych składników, które wchłaniasz.
To tylko kilka z możliwych przyczyn istniejącego stanu rzeczy, zidentyfikowanych przez Christę O`Leary, dekoratorkę wnętrz, terapeutkę rodzin oraz ekspertkę, specjalizującą się w ekologii codziennego życia. Jej książka „Dom pełen harmonii”, opublikowana nakładem wydawnictwa Studio Astropsychologii, to nie tylko próba zdiagnozowania zastanej sytuacji, ale i szereg porad oraz wskazówek, dotyczących uzdrowienia siebie i swojego otoczenia. Po książkę powinni sięgnąć czytelnicy borykający się z problemami zdrowotnymi, ze spadkiem energii, z problemami rodzinnymi – autorka pokazuje, w jaki sposób, wdrażając pewne zmiany, można stworzyć życie pełne inspiracji i pasji.

  Oceń 
  2015-08-25

  Moc pomysłów dla każdego

  W tej książce znajdziesz prawdziwą moc pomysłów. Wiele inspiracji, które pozwolą Ci na przeprowadzenie prostych zmian w Twoim domu, dzięki którym poczujesz się zdecydowanie lepiej i spokojniej. Uwielbiam książki wydawnictwa Studio Astropsychologi, bo są nie tylko balsamem dla umysłu, ale również dla ciała i ducha. W tej publikacji znajdziemy naprawdę wiele ciekawych, praktycznych porad i podpowiedzi, które pozwolą nam stworzyć nasz przyjemny azyl, w którym poczujemy się bezpiecznie i błogo, i który będzie ostoją dla całej naszej rodziny. Uwielbiam proste pomysły i wielkie zmiany!


   + więcej opini - mniej opini

   Napisz opinię

   Napisz opinię
   Dom pełen harmonii. Oczyść mieszkanie, oczyść życie

   Dom pełen harmonii. Oczyść mieszkanie, oczyść życie

   Dzięki książce zaaranżujesz pełen inspiracji dom, który zagwarantuje korzyści i pozytywnie wpłynie na każdą sferę Twojego życia.