Obniżona cena! Twoje wewnętrzne światło. Odkryj siebie, zmień życie i świat Powiększ

Twoje wewnętrzne światło. Odkryj siebie, zmień życie i świat

010011124

Autor: Rebecca Campbell

Studio Astropsychologii

Light Is the New Black: A Guide to Answering Your Soul’s Cal

24 godziny + czas dostawy

24 godziny


Zobacz ebooka 35,73 zł

Książka

-25%

Cena katalogowa:

49,40 zł

Nasza cena:

37,05 zł

Każdy nosi w sobie światło, które rozbłyska, gdy działamy w zgodzie z celem naszej duszy. Zadania dla siebie, podobnie jak i swoich rodziców, wybraliśmy sobie jeszcze przed narodzinami w obecnym ciele. Teraz pozostaje je tylko zrozumieć i odnaleźć moc swojego autentycznego ja. W ten sposób nie tylko rozbłyśniesz swoim naturalnym światłem, ale i dostrzeżesz je u innych. Dzięki Autorce dowiesz się, dlaczego nie warto dopasowywać się do innych. Nauczysz się wybierać wyłącznie to, co pozytywne i kontaktować się z duchowymi przewodnikami. Zaczniesz korzystać z tablicy wibracyjnej i ołtarza. Przede wszystkim jednak uwolnisz się spod władzy ego i zaczniesz działać w zgodzie ze swoją duszą. A to jest gwarancja osiągnięcia szczęścia w życiu.

Masz już wszystko, czego potrzebujesz!

W książce poruszono takie zagadnienia jak: ego i dusza, proszenie wszechświata, praca ze światłem, zew duszy, skuteczna modlitwa, wykorzystanie soli Epsom
EAN 9788373777866
ISBN 978-83-7377-786-6
Rok wydania 2016
Numer wydania 1
Format 14,5 x 20,5 cm
Ilość stron 368
Oprawa Miękka

Patronat medialny

Opinie

Oceń 
2017-03-02

Każdy nosi w sobie światło!

Książka powstała na podstawie osobistych doświadczeń autorki oraz informacji otrzymanych od Wszechświata i Rady Światła, które Rebecca zdobyła w czasie sesji channelingowych oraz lekcji pobranych u swoich nauczycieli. Dzieli się swoją podróżą do głębi własnej duszy, która doprowadziła ją do wydobycia wewnętrznego światła i rozbudzenia osobistego potencjału. Prowadzi przez kolejne etapy pokazując w jaki sposób możemy wyrazić siebie i podążać za swoim wewnętrznym głosem.

Moja recenzja: https://ezo-ksiazki.blogspot.com/2017/02/315-twoje-wewnetrzne-swiato.html

Oceń 
2016-10-28

Polecam

W dzisiejszym świecie wiele osób walczy ze sobą. Nie wolno nam się śmiać, nie powinniśmy w wielu sytuacjach wyrażać własnego zdania, a okazje do odprężenia się są niezwykle rzadkie. Jak w tym wszystkim odnaleźć szczęście? Okazuje się to niezwykle łatwe, jeśli zastosuje się porady autorki. Ukazuje ona, jak cudownymi istotami już jesteśmy i w jak wielkim stopniu możemy zmodyfikować swoje nastawienie pracując nad sobą w domowym zaciszu. Naprawdę – już mamy wszystko, czego potrzebujemy do pełni satysfakcji z codzienności!


+ więcej opini - mniej opini

Napisz opinię

Napisz opinię

Twoje wewnętrzne światło. Odkryj siebie, zmień życie i świat

Twoje wewnętrzne światło. Odkryj siebie, zmień życie i świat

Autorka opisuje, jak każdy z nas nosi w sobie światło, które w codziennym życiu tłumimy, czyniąc siebie samych nieszczęśliwymi.