Dzwonek wietrzny MOTYL Woodstock Flourish Chimes™

11283003

Woodstock Chimes

24 godziny + czas dostawy

24 godziny


  Nasza cena:

  55,00 zł

  Dzwonek wietrzny MOTYL - z kolekcji Woodstock Flourish Chimes™

  Motyle są symbolem zmiany i transformacji. Niech ten piękny filigranowy motyl będzie przypominał, by nie bać się wprowadzać zmian, gdy nadarzy się okazja. Subtelny, krystaliczny dźwięk i kolorowe refleksy światła... po prostu przyjemność dla ucha i oka :)

  Będzie wspaniałą ozdobą każdego balkonu, tarasu, ogrodu czy okna. Oryginalny i pomysłowy prezent na każdą okazję.
  Właściwości:
  Wyjątkowe dzwonki tworzone przez profesjonalnych muzyków. Założycielem firmy Woodstock Wind Chimes jest wybitny perkusita Garry Kvistad - zdobywca nagrody Grammy w tej kategorii. Te dzwonki to prawdziwe instrumenty muzyczne, idealnie nastrojone, harmonijne brzmienie... z dożywotnią gwarancją czystości dźwięku :) Zadowolą nawet najbardziej wymagających.
  Feng shui:
  Dzwonki wietrzne mają swoje ugruntowane miejsce w filozofii feng shui, ale przede wszystkim wydają miłe dla ucha dźwięki. W pomieszczeniach harmonizują energię powodując radość i pozytywne nastawienie wśród użytkowników. Dzwonki wietrzne wypełniają pomieszczenie subtelną energią. Mile nas witają oraz nastrajają pogodnie osoby, które wchodzą do pomieszczenia. Dzwonki możemy stosować w pomieszczeniach, na balkonie lub tarasie, a także w ogrodzie. Ciekawostką jest to, że dzwonki wietrzne działają nawet wtedy, gdy nie porusza ich wiatr. Spektrum możliwości przypisywanych dzwonkom jest szerokie: niektóre hamują zatrute strzały i autostrady energetyczne, równoważą utraconą energię pomieszczeń, inne zapewniają popularność lub przyciągają wpływowe osoby, a powieszone w odpowiednim miejscu hamują lub rozpraszają strumień energii.
  Wymiary:
  długość zestawu - 45 cm, wysokość motyla 8,5 cm, szerkość motyla 9,5 cm, średnica dolnego łapacza 6 cm
  Zestaw:
  Niklowany mosiężny ornament w kształcie Motyla, cztery aluminiowe rurki o długościach 10,  11, 12, 13 cm, w dolnej części okrągły łapacz wiatru. Całość schludnie zapakowana w oryginalne kartonowe pudełko
  Próbka audio:
  EAN028375265213
  Napisz opinię
  Dzwonek wietrzny MOTYL Woodstock Flourish Chimes™

  Dzwonek wietrzny MOTYL Woodstock Flourish Chimes™