Aqua - dzwonek Koshi Powiększ

Aqua - dzwonek Koshi

08278008

PRAPEŁNIA

24 godziny + czas dostawy

24 godziny


  Nasza cena:

  170,00 zł

  Dzwonek wietrzny Koshi - AQUA

  Dzwonki Koshi są to wysokiej jakości, ręcznie wykonane instrumenty muzyczne. Posiadają cztery różne tonacje, odpowiadające czterem żywiołom: Ziemi, Powietrza, Ognia i Wody.
  Produkowane są przez tą samą osobę, która zaprojektowała dawne dzwonki Shanti.
  Zastosowanie:
  Dzwonki Koshi są stosowane w muzykoterapii, a także przy tradycyjnych koncertach muzycznych i relaksacyjnych. Każdy z dzwonków pozwala na synchronizację z odpowiednim żywiołem, umożliwi zaczerpnięcie z niego energii, spokoju, mądrości. Ich delikatne, głęboko relaksujące dźwięki mogą stanowić wyjątkowy akompaniament dla medytacji, rytuałów magicznych i muzykoterapii, potrafią nawet świetnie usypiać dzieci.
  Informacje:
  Ręcznie wykonane dzwonki Koshi wykonane są z bambusa, impregnowanego naturalnym olejem. W środku każdego z nich umieszczonych jest osiem metalowych pręcików, o które obija się wahadełko, wydając subtelne dźwięki. Każdy z pręcików został precyzyjnie dostrojony, dzięki czemu wszystkie dźwięki są czyste i doskonale ze sobą współbrzmią. Na Koshi można grać samodzielnie, można też powiesić je na zewnątrz i pozwolić wiatrowi wygrywać na nich swoje melodie.
  Długość całkowita:
  35 cm ; tuba 16 x 6 cm
  Strojenie:
  A D F G A D F A
  Żywioł:
   Woda
  Uwaga:
  Dusza dzwonka w trakcie transportu, czy użytkowania może zaplątać się w nastrojone pręciki. Ważne, aby wówczas nie gmerać próbując na siłę wydobyć ją, ale po prostu odwrócić dzwonek do góry nogami i wytrzepać. Następnie, trzymając dzwonek odwrócony, uchwycić łapiące wiatr piórko i napiąć sznureczek z nawleczoną duszą, tak aby uzyskać prostą, niesplątaną linię. Trzymając sznureczek napięty i w linii prostej - odwracamy dzwonek do właściwej pozycji.
  Próbka audio:
  EAN3760273420024

  Polecamy również

  Napisz opinię
  Aqua - dzwonek Koshi

  Aqua - dzwonek Koshi

  Dzwonek KOSHI to niezwykły instrument muzyczny.