Dzwonek wietrzny ANGEL Woodstock Chimes Fantasy™

11283001

Woodstock Chimes

24 godziny + czas dostawy

24 godziny


  Nasza cena:

  57,50 zł

  Dzwonek wietrzny ANGEL - Anioł - z kolekcji Woodstock Chimes Fantasy ™

  Delikatne dźwięki łączą się z błyszczącymi kryształami i motywami z natury i mitologii - zachwycają i oczarowują. Pogodny, srebrny anioł z rozpostartymi skrzydłami i rękami w modlitwie działa jak łapacz wiatru lub łapacz snów. Przezroczyste fasetowane kryształy symbolizujące czystość ducha - upiększają dzwonek. Subtelny, krystaliczny dźwięk i kolorowe refleksy światła... po prostu przyjemność dla ucha i oka :)

  Będzie wspaniałą ozdobą każdego balkonu, tarasu, ogrodu czy okna. Oryginalny i pomysłowy prezent na każdą okazję.
  Właściwości:
  Wyjątkowe dzwonki tworzone przez profesjonalnych muzyków. Założycielem firmy Woodstock Wind Chimes jest wybitny perkusita Garry Kvistad - zdobywca nagrody Grammy w tej kategorii. Te dzwonki to prawdziwe instrumenty muzyczne, idealnie nastrojone, harmonijne brzmienie... z dożywotnią gwarancją czystości dźwięku :) Zadowolą nawet najbardziej wymagających.
  Feng shui:
  Dzwonki wietrzne mają swoje ugruntowane miejsce w filozofii feng shui, ale przede wszystkim wydają miłe dla ucha dźwięki. W pomieszczeniach harmonizują energię powodując radość i pozytywne nastawienie wśród użytkowników. Dzwonki wietrzne wypełniają pomieszczenie subtelną energią. Mile nas witają oraz nastrajają pogodnie osoby, które wchodzą do pomieszczenia. Dzwonki możemy stosować w pomieszczeniach, na balkonie lub tarasie, a także w ogrodzie. Ciekawostką jest to, że dzwonki wietrzne działają nawet wtedy, gdy nie porusza ich wiatr. Spektrum możliwości przypisywanych dzwonkom jest szerokie: niektóre hamują zatrute strzały i autostrady energetyczne, równoważą utraconą energię pomieszczeń, inne zapewniają popularność lub przyciągają wpływowe osoby, a powieszone w odpowiednim miejscu hamują lub rozpraszają strumień energii.
  Wymiary:
  długość zestawu - 26 cm, wysokość aniołka 3,5 cm, szerkość aniołka 3,5 cm
  Zestaw:
  Niklowany mosiężny ornament w kształcie aniołka, kryształowe akcenty, cztery aluminiowe rurki o długości od 7,5 do 9,5 cm, element z jesionowego drewna pomalowany na srebrno. Całość schludnie zapakowana w oryginalne kartonowe pudełko
  Próbka audio:
  EAN028375283118

  Polecamy również

  Napisz opinię
  Dzwonek wietrzny ANGEL Woodstock Chimes Fantasy™

  Dzwonek wietrzny ANGEL Woodstock Chimes Fantasy™