Dzwonek wietrzny LAPIS (Lapis lazuli) Precious Stones

11204011

Woodstock Chimes

24 godziny + czas dostawy

24 godziny


  Nasza cena:

  59,90 zł

  Dzwonek wietrzny LAPIS (Lapis lazuli) z kolekcji Woodstock Precious Stone ®

  Lapis lazuli to kamień szczerości i otwartości. W niektórych kulturach lapis lazuli był uważany za święty kamień. Szczególnie na Bliskim Wschodzie przypisywano mu silne magiczne moce. Do dziś uważany jest za kamień symbolizujący przyjaźń i prawdę. Subtelny, krystaliczny dźwięk i kolorowe refleksy światła... po prostu przyjemność dla ucha i oka :)

  Będzie wspaniałą ozdobą każdego balkonu, tarasu, ogrodu czy okna. Oryginalny i pomysłowy prezent na każdą okazję.
  Właściwości:
  Wyjątkowe dzwonki tworzone przez profesjonalnych muzyków. Założycielem firmy Woodstock Wind Chimes jest wybitny perkusita Garry Kvistad - zdobywca nagrody Grammy w tej kategorii. Te dzwonki to prawdziwe instrumenty muzyczne, idealnie nastrojone, harmonijne brzmienie... z dożywotnią gwarancją czystości dźwięku :) Zadowolą nawet najbardziej wymagających.
  Feng shui:
  Dzwonki wietrzne mają swoje ugruntowane miejsce w filozofii feng shui, ale przede wszystkim wydają miłe dla ucha dźwięki. W pomieszczeniach harmonizują energię powodując radość i pozytywne nastawienie wśród użytkowników. Dzwonki wietrzne wypełniają pomieszczenie subtelną energią. Mile nas witają oraz nastrajają pogodnie osoby, które wchodzą do pomieszczenia. Dzwonki możemy stosować w pomieszczeniach, na balkonie lub tarasie, a także w ogrodzie. Ciekawostką jest to, że dzwonki wietrzne działają nawet wtedy, gdy nie porusza ich wiatr. Spektrum możliwości przypisywanych dzwonkom jest szerokie: niektóre hamują zatrute strzały i autostrady energetyczne, równoważą utraconą energię pomieszczeń, inne zapewniają popularność lub przyciągają wpływowe osoby, a powieszone w odpowiednim miejscu hamują lub rozpraszają strumień energii.
  Długość całkowita:
  29 cm
  Zestaw:
  Cztery rurki z aluminium o długości od 7,5 do 9 cm oraz elementy z drewna i kolorowych kamyków, całość schludnie zapakowana w oryginalne kartonowe pudełko
  Próbka audio:
  EAN

  Polecamy również

  W pakiecie taniej

  Napisz opinię
  Dzwonek wietrzny LAPIS (Lapis lazuli) Precious Stones

  Dzwonek wietrzny LAPIS (Lapis lazuli) Precious Stones