Obniżona cena! Dieta wed ug pi ciu przemian Powiększ

Dieta według Pięciu Przemian. Potrawy, które leczą i odżywiają

010011030

Autor: Katarzyna Maria Puchacz

Wydawnictwo Vital

24 godziny + czas dostawy

24 godziny

Ocena 

Zobacz ebooka 29,16 zł

Książka

-28%

Cena katalogowa:

34,30 zł

Nasza cena:

24,70 zł

W dzisiejszym świecie wszyscy jesteśmy narażeni na stres, brak ruchu oraz toksyny z zanieczyszczonego środowiska, co powoduje coraz częstsze ujawnianie się schorzeń cywilizacyjnych. Z pomocą przychodzi nam Tradycyjna Medycyna Chińska i dieta według Pięciu Przemian. Podstawową zasadą przygotowywania posiłku jest w tym przypadku zachowanie właściwej kolejności dodawania produktów do potrawy. O sile energetycznej i leczniczej decyduje ostatni składnik. W zależności od tego, jaki organ wewnętrzny Ci niedomaga, przygotujesz posiłek, który zregeneruje narząd i wyeliminuje ból. Jest to dostosowany do Ciebie sposób odżywiania. Będziesz mógł nie tylko delektować się smakiem przygotowanych posiłków, lecz zyskasz świadomość, że wspomagasz własne zdrowie. Poznaj smaki zdrowia.

EAN9788364278785
ISBN978-83-64278-78-5
Rok wydania2017
Numer wydaniaII
Format14,5 x 20,5 cm
Ilość stron248
Oprawamiękka

Patronat medialny

Polecamy również

Opinie

Oceń 
2016-05-30

W końcu na nasze realia!

„Dieta według pięciu przemian” Katarzyny Marii Puchacz zasługuje na uwagę przede wszystkim dlatego, że została napisana zgodnie z realiami naszego kraju – czyli nie ma tutaj opisów wymyślnych produktów, które ciężko znaleźć na półkach sklepowych, a ich sprowadzanie bywa kosztowne. Autorka stawia na ogólnodostępne produkty, które mimo wszystko doskonale się sprawdzają w kuchni i leczeniu różnych dolegliwości. Natura od zawsze oferowała nam zdrowie, trzeba tylko umiejętnie korzystać z jej dobrodziejstw, a dzięki tej publikacji, staje się to możliwe – i to zgodnie z dietą pięciu przemian, która jest nie tylko intrygująca sama w sobie, ale też zapewnia zdrowie, energię i poczucie lekkości. Polecam!

  Oceń 
  2015-09-07

  Wspólne posiłki

  Przygotowywanie posiłków dla całej rodziny to nie lada wyzwanie. Każdy lubi co innego i czasami trudno jest zadowolić wszystkich. Od kiedy zaczęłam gotować zgodnie z zasadami Pięciu Przemian wszyscy domownicy są zadowoleni. Bardzo smakują im zupy, które są zupełnie inne niż do tej pory. Właśnie z tej książki czerpię inspiracje i przepisy. Muszę przyznać, że teraz spędzam mniej czasu na przygotowywanie posiłków. To ogromna zaleta, kiedy się ma wiele innych obowiązków.


   + więcej opini - mniej opini

   Napisz opinię

   Napisz opinię
   Dieta według Pięciu Przemian. Potrawy, które leczą i odżywiają

   Dieta według Pięciu Przemian. Potrawy, które leczą i odżywiają

   Książka prezentuje sposób odżywiania dostosowany do konkretnej osoby, zamiast typowej diety, która wymaga wyrzeczeń.