W szkole nie nauczono mnie biznesu Powiększ

W szkole nie nauczono mnie biznesu

01001623

Autor: Piotr Zarzycki

Studio Astropsychologii

24 godziny + czas dostawy

24 godziny

Ocena 

Cena katalogowa:

29,90 zł

Nasza cena:

25,40 zł

Już dziś dowiedz się, jak zostać finansowo niezależnym człowiekiem.
Skorzystaj z wiedzy i doświadczenia tego nieszablonowego praktyka. Poznaj odpowiedź, dlaczego tak wielu wykształconych ludzi zasila szeregi bezrobotnych lub pracujących za mizerną pensję, podczas gdy osoby bez imponujących dyplomów dorabiają się fortun? I czemu wszyscy tak wielką wagę przykładają wyłącznie do IQ, podczas gdy typów inteligencji jest aż 7? Rozbudź w sobie ten, który będzie odpowiadał za Twój sukces.
Już dziś przekształć się z Pracownika w Szefa!
EAN9788373779051
ISBN978-83-7377-905-1
Rok wydania2018
Numer wydania6
Format14,5 x 20,5 cm
Ilość stron152
Oprawamiękka

Patronat medialny

Polecamy również

Opinie

Oceń 
2009-10-05

W swoim życiu przeczytałam wiele wartościowych książek, które mnie poruszyły, zainspirowały, pobudziły do działania. Ale po przeczytaniu tej książki dostałam potężnego "kopa". To, że napisał ją praktyk i to jaki? Człowiek, który osiągnął niewyobrażalny dla wielu przeciętnych ludzi sukces, który miał wielkie marzenia, zrealizował je i sięga po więcej. Który na swoim przykładzie niezbicie wykazał, że jeśli ma się odpowiednio duży cel, wierzy się w jego osiągnięcie i wytrwale się do niego dąży - to nie ma takich mocy, które by przeszkodziły w jego realizacji. Piotrze, dziękuję i czekam z ogromną niecierpliwością na Twoją drugą książkę.

Majka Brzdękiewicz

  Oceń 
  2009-07-15

  Idź na studia, będziesz miał w życiu lepiej niż my – mawiali moi rodzice. Poszedłem. Nie żałuję. Było fajnie. Znajomi, akademik, stypendia. Lecz wszystko, co dobre musiało się kiedyś skończyć. I się skończyło wręczeniem dyplomu. Tylko co dalej? Podobnie jak wielu znajomych z uczelni, stanąłem przed bardzo trudną próbą. Uświadomiłem sobie, że studia były dla mnie przedłużeniem beztroski. Przedłużeniem, po którym jeszcze trudniej było stanąć na nogi. Potrzebowałem mentora, przyjaciela i doradcy. Kogoś takiego spodziewałem się spotkać wszędzie, ale nie w książce. Dopóki nie natknąłem się na książkę Piotra Zarzyckiego. Stanąłem na nogi. Choć w tym przypadku jest to eufemizm. Ja się po prostu wybiłem w powietrze. I muszę powiedzieć, ze najważniejsze jest dla mnie nie moje szczęście i status człowieka zamożnego, ale to, że nie sprawiłem rodzicom zawodu.


   + więcej opini - mniej opini

   Napisz opinię

   Napisz opinię
   W szkole nie nauczono mnie biznesu

   W szkole nie nauczono mnie biznesu

   Skorzystaj z rad dotychczas dostępnych wyłącznie na kosztownych szkoleniach. Sięgnij po sukces, który się Tobie należy!