Bańki próżniowe z pompką komplet 12 szt

09272019

24 godziny + czas dostawy

24 godziny


  Nasza cena:

  52,00 zł

  Bańki przeznaczone są do wykonywania zabiegów fizjoterapeutycznych oraz próżniowego masażu. Wykonane są z ekologicznie czystego medycznego silikonu, który nie powoduje reakcji alergicznych na skórze. Stosowane są w leczeniu chorób zapalnych układu oddechowego: zapaleniu oskrzeli, astmie oskrzelowej, zapaleniu płuc, zapaleniu opłucnej, hipostatycznej profilaktyce zapalenia płuc; leczeniu ostrych i przewlekłych zapaleń mięśni, nerwobóli, zapaleniu nerwów, osteochondrozie; leczeniu siniaków i urazów, jak również w zabiegach kosmetycznych antycellulitowych i otyłości.

  Działanie baniek polega między innymi na przestrojeniu leczniczym, a tym samym na regulacji zaburzonych czynności organizmu. Bańki powodują przekrwienie miejscowe, którego celem jest rozszerzenie naczyń, pobudzenie przemiany materii i co się z tym wiąże szybsze wydalenie szkodliwych substancji będących przyczyną bólu, skurczów i stanów zapalnych. Stawiając bańki wpływamy dodatkowo na choroby narządów wewnętrznych.

  Zasada działania: podciśnienie wytwarza się poprzez odessanie powietrza za pomocą specjalnej pompki po wcześniejszym przyłożeniu bańki do skóry, a umieszczony na końcu każdej z nich zawór utrzymuje ten stan w ich wnętrzu. Podczas zabiegu grot magnesu uciska i stymuluje polem magnetycznym punkty akupunkturowe.

  Bańki próżniowe (bezogniowe)  zyskują coraz większą popularność przez wzgląd na wygodę ich stawiania (dzięki rurce bańki można stawiać bez pomocy drugiej osoby nawet na plecach) oraz na bezpieczeństwo (brak możliwości poparzenia się jak przy bańkach szklanych).

  Bańki próżniowe mają potrójne działanie:
  •     działanie podciśnieniem
  •     działanie polem magnetycznym
  •     stymulacja punktów zaostrzonym grotem magnesu

  Zestaw zawiera 12 szt baniek z wysokiej jakości tworzywa.
  Dwie bańki próżniowe o średnicy otworu 8 cm.
  Dwie bańki próżniowe o średnicy otworu 6,5 cm.
  Cztery bańki próżniowe o średnicy otworu 5,5 cm.
  Cztery bańki próżniowe o średnicy otworu 4,5 cm.
  W zestawie znajduje się także pompka próżniowa i wężyk gumowy.
  EAN6940497101207
  Napisz opinię
  Bańki próżniowe z pompką komplet 12 szt

  Bańki próżniowe z pompką komplet 12 szt