Bańki szklane uniwersalne (lekarskie) kpl. 20 szt

09258001

PRO-DENT

24 godziny + czas dostawy

24 godziny


  Nasza cena:

  42,50 zł

  Bańki lekarskie to jedna z najstarszych naturalnych metod leczenia stosowana w wielu rejonach świata, oparta na pobudzeniu naturalnych mechanizmów obronnych poprzez wywołanie miejscowego przekrwienia, które jest silnym bodźcem dla organizmu do wytworzenia przeciwciał. W Polsce zalecane są najczęściej bańki ogniowe stosowane w przypadku chorób zapalnych układu oddechowego. Bańki stosuje się jako terapię domową. Zgodnie z rozporządzeniem Ministra Zdrowia pełne uprawnienia do wykonania tego zabiegu mają pielęgniarki.

  Bańki szklane (klasyczne) inaczej zwane bańkami ogniowymi są najbardziej rozpowszechnione. Przeznaczone są one do stawiania na gorąco. Palący się w środku spirytus do końca zużywa tlen, co powoduje powstanie próżni, która pozwala na zassanie bańki na skórze.

  Opakowanie: 20szt. (kupując 20 sztuk baniek otrzymujemy oryginalne opakowanie, tekturowe pudełko, które ułatwia bezpieczne przechowywanie baniek)

  Bańki szklane ogniowe tzw. lekarskie. Można myć i dezynfekować środkami do  powierzchni szklanych. Nie użytkować w przypadku stwierdzenia pęknięć lub uszkodzeń.

  Średnica wewnętrzna otworu 30mm
  Średnica zewnętrzna otworu 40mm

  Wysokość: 50mm
  EAN2017660121554

  Polecamy również

  Napisz opinię
  Bańki szklane uniwersalne (lekarskie) kpl. 20 szt

  Bańki szklane uniwersalne (lekarskie) kpl. 20 szt

  Bańki lekarskie to jedna z najstarszych naturalnych metod leczenia stosowana w wielu rejonach świata, oparta na pobudzeniu naturalnych mechanizmów obronnych poprzez wywołanie miejscowego przekrwienia, które jest silnym bodźcem dla organizmu do wytworzenia przeciwciał.