Astrocalendarium 2017 Powiększ

Astrocalendarium 2017

010011127

Autor: Krystyna Konaszewska-Rymarkiewicz

Studio Astropsychologii

24 godziny + czas dostawy

24 godziny


Cena katalogowa:

29,20 zł

Nasza cena:

24,80 zł

AstroCalendarium jest jedyną w swoim rodzaju publikacją umożliwijącą dostosowanie Twoich działań do rytmu kosmosu.

To niezwykłe opracownie pozwala wybrać właściwy dzień w 2017 roku na zaangażowanie się w związek, podjęcie nowych wyzwań zawodowych czy zdecydowanie się na zabieg lekarski. Będziesz mógł także zyskać pewność, że w trakcie planowanego urlopu będziesz w optymalnej kondycji psychfizycznej oraz że dosłownie każde Twoje przedsięwzięcie będzie miało zmaksymalizowane powodzenie.

Mierz wysoko dzięki gwiazdom!
EAN 9771734884068
ISBN 1734-8846
Rok wydania 2016
Numer wydania 1
Format 14,5 x 16,5 cm
Ilość stron 184
Oprawa Miękka

Patronat medialny

Polecamy również

W pakiecie taniej

Opinie

Oceń 
2016-10-11

Świetna odświeżona wersja

Kalendarzy jest na rynku cała masa. Jedne z nich kuszą świetnymi sentencjami, inne przepisami na smaczne dania, a jeszcze inne cudownymi zdjęciami. Żaden kalendarz nie może równać się jednak z tym. Tym bardziej, że w stosunku do poprzednich edycji przeszedł on ogromną metamorfozę. Teraz każdy może spokojnie znaleźć w nim najcenniejszą wiedzę astrologiczną. Najcenniejszą, bo możliwą do zastosowania w swoim indywidualnym przypadku. Gorąco polecam wszystkim, którzy chcą czuć nieustanne wsparcie kosmosu.

  • 1 z 1 ludzi uznało tą opinię za pomocną.
Oceń 
2017-09-08

Kalendarz w nowej formule

Sama treść mogła by być obszerniejsza. Nawet brak efemeryd planet na dany rok. Wersja kalendarza jest bardziej z feminizowana. Forma techniczna fatalna. Po pół roku użytkowania rozpada się. Wydawca przygotował kalendarz w nowej formule, ale tylko do patrzenia...szkoda.

Oceń 
2016-09-22

Astrocalendarium 2017 roku

Obecna edycja kalendarza jest skromniejsza. Nowa formuła produktu jest skierowana bardziej dla kobiet niż mężczyzn. Jestem rozczarowany obecną formą kalendarza. Prognozy są skromniejsze. Na jednej stronie znajduję się cały tydzień, praktycznie niewiele miejsca na prywatne notatki. Obecna formuła przypomina bardziej dodatek do prasy kobiecej niż produkt dla profesjonalnych astrologów .... wielka szkoda. Opracowania takiego autorytetu astrologicznego jakim jest pani dr Krystyna Konaszewska-Rymarkiewicz zasługują na lepszą oprawę techniczną. Korzystam z kalendarza od 1997 roku, ale obecny format jest mało atrakcyjny !

Oceń 
2016-12-10

Za dużo defetyzmu

Może to i lepiej, że mniej treści. Jest bardzo defetystyczna, mało rozwojowa. Nawet najlepsze aspekty - komentowane w stylu "miłe złego początki, więc bądźmy ostrożni ;-) Oczekiwałabym bardziej konstruktywnego podejścia.


+ więcej opini - mniej opini

Napisz opinię

Napisz opinię

Astrocalendarium 2017

Astrocalendarium 2017

AstroCalendarium jest jedyną w swoim rodzaju publikacją umożliwijącą dostosowanie Twoich działań do rytmu kosmosu.