Obniżona cena! anielska odpowiedz karty ksiazka Powiększ

Anielska odpowiedź – 44 karty + książka

030011047

Autor: Doreen Virtue Radleigh C. Valentine

Studio Astropsychologii

Angel Answers Oracle Cards

24 godziny + czas dostawy

24 godziny

Ocena 

-28%

Cena katalogowa:

89,80 zł

Nasza cena:

64,66 zł

Autorzy bestsellerowego Anielskiego Tarota ponownie połączyli swoje siły, by stworzyć tę wyjątkową talię anielskich kart. Pozwala ona zasięgnąć porady aniołów dosłownie w każdej, mogącej budzić wątpliwości, sytuacji. Informacje zawarte na 44 kartach duchowych i rozszerzone w dołączonym do nich podręczniku wyzwolą pozytywne myślenie, zachęcą do rozwoju duchowego i nauczą cię dostrzegać wszystkie subtelne podpowiedzi aniołów. Mogę one dotyczyć zarówno codziennego życia jaki i intymnej sfery duchowości. Z łatwością dowiesz się, za jaki czas powinieneś pomyśleć o zmianie pracy, jaka jest przyszłość związku, w którym się aktualnie znajdujesz oraz jak będzie wyglądał stan Twojego zdrowia w najbliższym czasie. Poznaj anielską odpowiedź na każde pytanie!

EAN9788381712699
ISBN978-83-8171-269-9
Rok wydania2020
Numer wydaniaIV
Format10 x 13,5 cm
Ilość stron112
Oprawapudełko

Patronat medialny

Opinie

Oceń 
2016-01-07

Poznaj odpowiedź

Te karty są wyjątkowe. Co o tym zadecydowało? Chociażby fakt, że pozwalają odpowiedzieć na dosłownie każde pytanie, jakie im zadamy. Od kwestii zdrowotny po zawodowe – wszystko mamy tu wyłożone jak na tacy. Co więcej, odpowiedzi są na tyle precyzyjne, że nie pozostawiają miejsca na jakiekolwiek przypuszczenia czy niedopowiedzenia. Od kiedy je kupiłem, nie rozstaję się z tą talią. I mogę się założyć, że wy będziecie mieli identycznie.

 • 1 z 1 ludzi uznało tą opinię za pomocną.
Oceń 
2015-12-29

Nieziemska talia!

Każda talia stworzona przez Doreen Virtue i jej współtwórców charakteryzuje się swoją wyjątkowością ale ta najnowsza jest niezwykła. Pełna kolorów, postaci, sytuacji i przesłań, zachwyca od pierwszego wejrzenia! Zadając pytania aniołom, otrzymujemy konkretną odpowiedź. Są też karty z określaniem czasu. Pytając anioły o jakąś swoją sprawę, czasem chcemy wiedzieć kiedy to nastąpi. Jeżeli jest dane nam to wiedzieć, to anioły ujawnią ten termin. Odpowiedzi są krótkie. Mogą nam potwierdzić jakieś zdarzenie albo nasze plany poprzez kartę z napisem TAK! albo zanegować mówiąc NIE! Czasami zachęcają do pozytywnego myślenia, albo do zaczekania na właściwy moment, dodają otuchy mówiąc, że nie ma się czym martwić albo sugerują kompromis lub posłuchanie własnej intuicji. Warto też przyjrzeć się ilustracji, która może być uzupełnieniem przesłania. Autorzy opracowali ją, by zapewnić odpowiedź na każde pytanie przy użyciu tylko jednej karty ale można wylosować ich więcej. Wówczas sekwencja kart często układa się w zdanie. Z tego powodu karty nie sprawiają kłopotów z interpretacją

Cała recenzja na blogu: http://ezo-ksiazki.blogspot.com/2015/12/200-anielska-odpowiedz.html

  Oceń 
  2015-12-28

  Karty Anielska Odpowiedz

  Właśnie dostałam karty,są cudne, godne zakupu.


   + więcej opini - mniej opini

   Napisz opinię

   Napisz opinię
   Anielska odpowiedź – 44 karty + książka

   Anielska odpowiedź – 44 karty + książka

   Dzięki kartom Anielska Odpowiedź rozwiejesz wszystkie wątpliwości i otrrzymasz drogocenne wskazówki na lepsze jutro.