Obniżona cena! Magia mózgu - Magiczne inwokacje o naukowo udowodnionej skuteczności Powiększ

Magia mózgu - Magiczne inwokacje o naukowo udowodnionej skuteczności

01558026

Autor: Philip H. Farber

Studio Astropsychologii

Brain Magick: Exercises in Meta-Magick and Invocation

24 godziny + czas dostawy

24 godziny

Ocena 

-49%

Cena katalogowa:

34,30 zł

Nasza cena:

17,49 zł

Czy mag może być jednocześnie naukowcem? Autor tej książki udowodnił, że jest to możliwe. Stworzył on podręcznik umożliwiający naukę inwokacji, których skuteczność potwierdzają naukowe badania. Są one oparte na naturalnych procesach, jakie nieustannie zachodzą w Twoim mózgu. Łączą tym samym w sobie idee znane z psychologii, fizyki, neurobiologii i magii ceremonialnej. Książka ukazuje nowe oblicze parapsychologii, która zamiast wykluczania konwencjonalnej nauki, uzupełnia ją i wzbogaca. Wielkimi zwolennikami koncepcji Autora stały się naukowe autorytety, m.in. współtwórca NLP oraz mistrzowie coachingu. Dzięki nim możesz uczynić swoje życie podniecającym, nadać mu cel i wypełnić namiętnością. Zrozumiesz również zjawiska dotychczas uważane za nadprzyrodzone.

Twój umysł to magia!

EAN
ISBN978-83-7377-645-6
Numer wydania1
Format14,5 x 20,5
Ilość stron212
Oprawamiękka

Patronat medialny

Polecamy również

Opinie

Oceń 
2014-03-12

Skuteczna magia mózgu

Prawdy podane w tej książce mogłyby zostać z łatwością zaadaptowane do ram kosmologii, radzenia sobie z niewłaściwymi systemami przekonań, współczesnej fizyki jak i neurobiologii. To właśnie jest prawdziwa magia. Można jej się nie tylko nauczyć, ale i udowodnić ją w pełni naukowo. Nie trzeba robić z niej tajemnicy i tym samym poddawać w wątpliwość jej skuteczności. I po raz pierwszy cudowna odmiana życia, jaką możesz osiągnąć, jest tak dokładnie wyjaśniona.

  Oceń 
  2014-04-23

  Poczuj magię umysłu!

  Często opisując niezwykłe zdarzenie, chwilę, sytuację, używamy zwrotu „magia życia”, magia chwili” nie zastanawiając się nad znaczeniem tego słowa. Coraz mniej jednak nas zdumiewa. Przytłacza nas codzienność, nie wiemy jak poradzić sobie z pojawiającymi się problemami, nie umiemy właściwie ocenić sytuacji. Zapominamy, że to my jesteśmy kreatorami własnego życia a przede wszystkim siebie. Dokonując transformacji na poziomie duchowym, zaczniemy odczuwać zmiany w świecie fizycznym. Do tego potrzebny jest nowy sposób myślenia i postrzegania rzeczywistości. Książka „Magia Mózgu” uczy jak tego dokonać.

  Cała recenzja znajduje się na moim blogu: http://ezo-ksiazki.blogspot.com/2014/04/89-magia-mozgu.html


   + więcej opini - mniej opini

   Napisz opinię

   Napisz opinię
   Magia mózgu - Magiczne inwokacje o naukowo udowodnionej skuteczności

   Magia mózgu - Magiczne inwokacje o naukowo udowodnionej skuteczności

   Magia oznacza dla Autora środki i sposoby doskonalenia samego siebie umożliwiające skuteczne realizowanie działań.

   TAGI: