Terapia czakr. Równowaga energetyczna gwarancją zdrowia Powiększ

Terapia czakr. Równowaga energetyczna gwarancją zdrowia

01557085

Autor: Margaret Ann Lembo

Studio Astropsychologii

Chakra Awakening: Transform Your Reality Using Crystals, Col

24 godziny + czas dostawy

24 godziny

Ocena 

Cena katalogowa:

39,30 zł

Nasza cena:

33,40 zł

Czakry to centra energetyczne wpływające na Twój stan zdrowia i życiowe sukcesy. W tej książce znajdziesz sprawdzone sposoby na oczyszczenie ich z negatywnych energii i szereg metod wprowadzających harmonię we wszystkich siedmiu czakrach. Pomogą Ci w tym kryształy, kamienie szlachetne, aromaterapia i koloroterapia. Dzięki zawartym w publikacji poradom możesz stworzyć własną rzeczywistość i przeżywać każdy dzień w radości, dobrobycie oraz całkowitym zdrowiu. Szybko zlokalizujesz sfery życia, w których masz problem i wyeliminujesz go raz na zawsze. Już teraz możesz pozbyć się większości schorzeń, zwiększyć płodność, nauczyć się kreatywnie wyrażać własną osobę oraz kierować się intuicją. Równowaga w czakrach – zdrowe i szczęśliwe życie.

EAN
ISBN978-83-7377-620-3
Rok wydania2013
Numer wydania1
Format14,5 x 20,5 cm
Oprawamiękka

Patronat medialny

Polecamy również

Opinie

Oceń 
2014-07-14

Opanuj czakry

Opisy czakr są dokładne i wyczerpujące. Podstawowe informacje to kolor danej czakry, kamienie, położenie czy też elementy naszego ciała do niej przyporządkowane. Dalsza charakterystyka jest dużo bardziej rozbudowana. Autorka przedstawia poszczególne problemy związane z każdą czakrą, co pozwala nam na rozeznanie się, gdzie i w czym tkwi nasz problem. Oczywiście dowiadujemy się też, w jaki sposób sobie z nim poradzić. Autorka do każdej czakry dopasowała kamienie i olejki eteryczne – i to nie jeden, a kilka, aby każdy miał prawdo wyboru i nie miał problemu ze znalezieniem odpowiedniego narzędzia. Każdy, kto choć trochę zdążył się zorientować w aromaterapii i leczeniu kamieniami wie, że jedne z nich są łatwiej dostępne, inne nieco mniej.
„Terapia czakr” to bardzo dobra pozycja, która w wyczerpujący i dopracowany sposób porusza tematykę głównych punktów energetycznych w ludzkim ciele i pomaga je zrównoważyć. Jestem pewna, że zastosowanie się do rad autorki pomoże każdemu, bowiem praca z energią naprawdę czyni cuda. Techniki pani Lembo pozwalają na spojrzenie w głąb siebie, zrozumienie swojego ciała oraz zapanowanie nad przepływem energii. Kontrola stanu naszych czakr potrafi w dużym stopniu odmienić nasze samopoczucie i zdrowie. Bardzo dobra pozycja, którą polecam całym sercem!

Cała rec: http://www.sheti-shetani.blogspot.com/p/blog-page.html

 • 0 z 1 ludzi uznało tą opinię za pomocną.
Oceń 
2014-02-25

Świetna ksiażka!

Poradnik „Terapia czakr” jest efektem osobistych doświadczeń autorki, samoobserwacji, badań i nauczania rozwoju duchowego na swoich zajęciach prowadzonych w Kryształowym Ogrodzie. Autorka zawarła w niej pradawne narzędzia duchowe, czerpiąc z dawnych mądrości Tolteków, nauk Majów, Inków i rdzennych mieszkańców obu Ameryk. Stworzyła swoją metodę terapeutyczną, wykorzystującą moc kamieni, kryształów, olejków, koloru, afirmacji, pozytywnego myślenia i intencji.

Książka została bardzo ładnie wydana z kolorową wkładką z ilustracjami omawianych kamieni i kryształów. Możemy na niej zobaczyć 75 kamieni szlachetnych, by móc łatwiej je przyswoić, uzmysłowić sobie ich wygląd i ułatwić ich identyfikacje przy ewentualnym zakupie. Wiedza ujęta jest w 9 rozdziałach w tym siedem z nich ułożonych zostało według kolejności omawianych czakr.
Książka zrobiła na mnie pozytywne wrażenie. Nie tylko graficznie lecz przede wszystkim merytorycznie. Opisywane zagadnienia tworzą logiczną całość. Margaret Ann Lembo prowadzi czytelnika krok po kroku, od czakry do czakry, stopniowo poszerzając wiedzę jasnym, zrozumiały językiem. Uświadamia, że jesteśmy „jednym z elementów wiecznie wibrującego Wszechświata.” Wszystko co robimy, myślimy ma wpływ na nasze otoczenie ale także na nas i naszą energetykę.
Recenzja pochodzi z mojego bloga, na którym znajduje się w całosci: http://ezo-ksiazki.blogspot.com/2014/01/66-terapia-czakr.html

  Oceń 
  2014-01-04

  Niech życie uzyska nową jakość!

  Od lat wiedziałam, czym są czakry i jak wielki mają wpływ na nasze zdrowie i powodzenie. Nie wiedziałam jednak, w jaki sposób mogłabym nad nimi pracować. Ta książka postawiła jednak na aspekt praktyczny i tym samym umożliwiła mi wykorzystanie posiadanej wiedzy do poprawy stanu swojego zdrowia, życia uczuciowego i finansów. Brzmi jak bajka i wcale się nie zdziwię, jeśli będziecie w stosunku do moich rewelacji sceptyczni. Sama się czasami szczypię i sprawdzam, czy nie jest to sen. Ale faktycznie nie jest to nocne marzenie, a rzeczywistość. Moja rzeczywistość.


   + więcej opini - mniej opini

   Napisz opinię

   Napisz opinię
   Terapia czakr. Równowaga energetyczna gwarancją zdrowia

   Terapia czakr. Równowaga energetyczna gwarancją zdrowia

   Równowaga w czakrach – zdrowe i szczęśliwe życie.