Obniżona cena! Chodzenie po ogniu Powiększ

Chodzenie po ogniu. Jak wyzwolić swoją Energię

01557025

Autor: Paweł Włodarczyk

Studio Astropsychologii

24 godziny + czas dostawy

24 godziny

Ocena 

-14,80 zł

Cena katalogowa:

24,80 zł

Nasza cena:

10,00 zł

Pomyśl, czy chciałbyś świadomie wejść na ścieżkę żaru, przekroczyć swoje lęki, obawy, dosłownie zadeptać swoje neurozy i ograniczenia. Poczuć wielką radość, nieustraszoność i moc, która kryje się w tobie. Teraz będziesz mógł tego dokonać za sprawą książki Pawła Włodarczyka!
„Chodzenie po ogniu” to pierwszy w języku polskim poradnik poświęcony całkowicie tej tematyce! Dzięki praktycznym radom autora, który skrupulatnie wtajemnicza nas w ABC „spaceru wśród płomieni”, każdy będzie w stanie pozwolić sobie na oczyszczającą wędrówkę „czerwonym dywanem” i skorzystanie z terapeutycznych właściwości ognia, który mam moc „spalania” naszych chorób i transformacji negatywnych emocji w twórczy potencjał i promieniujące ciepłem uczucia radości i miłości.
Jeżeli chcesz coś w sobie zmienić, ale nie wiesz jak tego dokonać, to „Chodzenie po ogniu” jest dla Ciebie idealnym rozwiązaniem! Oswój Ogień Mądrości – żywioł przemiany i przekształć jego mocą niepożądane aspekty swej osobowości w pozytywną energię psychiczną!

EAN9788373773202
ISBN978-83-7377-320-2
Rok wydania2008
Numer wydaniaI
Format14,5 x 20,5 cm
Ilość stron160
Oprawamiękka

Patronat medialny

Opinie

Oceń 
2008-07-18

I stało się! Mówię wam! Niesamowite uczucie! Wczoraj byłam na warsztatach chodzenia po ogniu i po raz pierwszy udało mi się przejść po płonących węglach! Nie wiem nawet jak to opisać! To uczucie nieporównywalne z niczym innym! Czuję się dosłownie jak naładowana pozytywną energią, mam wrażenie, że nic nie jest w stanie stanąć mi na drodze i nie ma takiej siły, która mogłaby pokrzyżować mi plany!
A wszystko to nie byłoby możliwe bez pana Pawła i jego wspaniałej książki ?Chodzenie po ogniu. Wyzwól swoją energię.? Wczoraj w końcu poczułam na własnym przykładzie, co miał na myśli autor, mówiąc o leczniczych i transformacyjnych właściwościach ?chodzenia po ogniu?! Chociaż słowa i tak w pełni nie oddadzą tego, czego tam doświadczyłam, to wiedzcie, że nie zamieniłabym tej chwili na żadną inną! Dlatego w tym miejscu chciałabym z całego serca podziękować autorowi, którego książka zainspirowała mnie do poszukiwania nowych doświadczeń i zmotywowała do pokonywania własnych ograniczeń, oraz polecić ?Chodzenie po ogniu? każdemu, kto chciałby skorzystać z oczyszczającej i wyzwalającej mocy ognia! Naprawdę POLECAM!!! To doświadczenie, które odmieni wasze życia!

  • 3 z 3 ludzi uznało tą opinię za pomocną.

Napisz opinię

Napisz opinię
Chodzenie po ogniu. Jak wyzwolić swoją Energię

Chodzenie po ogniu. Jak wyzwolić swoją Energię

Chodzenie po ogniu to pierwsza w języku polskim praca całkowicie poświęcona tej tematyce.