Silna i kobieca Powiększ

Silna i kobieca. Jak wzmocnić swój magnetyzm

01555112

Autor: Rachael Jayne Groover

Studio Astropsychologii

Powerful and Feminine: How to Increase Your Magnetic Presenc

24 godziny + czas dostawy

24 godziny

Ocena 

Cena katalogowa:

39,30 zł

Nasza cena:

33,40 zł

Jak możesz przykuć uwagę dowolnego mężczyzny i każdym gestem elektryzować otoczenie? Wystarczy, że pogodzisz w sobie dwie siły: seksualność i duchowość. Dzięki nim doświadczysz większej namiętności w miłości i spełnisz się w życiu. Autorka wyjaśnia, czym jest esencja kobiecości i jak stać się jej uosobieniem. To dzięki niej możesz dać wyraz swojemu seksapilowi i nagiąć do własnej woli męską siłę. Pomoże Ci w tym 35 prostych ćwiczeń służących do zwiększenia kobiecego magnetyzmu. Dowiesz się także, jak okazywać swoją siłę i jednocześnie nie odpychać od siebie innych osób. Poznasz również 5 błędów, które niezależne kobiety najczęściej popełniają w swoich związkach. Czas zacząć przykuwać uwagę nie tylko swoim wyglądem, ale i osobowością. Wykorzystaj swoją kobiecość.

EAN9788373775381
ISBN978-83-7377-538-1
Rok wydania2015
Numer wydaniaII
Format14,5 x 20,5 cm
Ilość stron264
Oprawamiękka

Patronat medialny

Polecamy również

Opinie

Oceń 
2012-09-21

„Prawdziwa kobiecość polega na odpowiednim sposobie poruszania się i wyrażania swojej energii, a nie na wyglądzie zewnętrznym”Od dawna miałam ochotę na tę książkę. Przyznam się, że byłam ciekawa jakie porady i wskazówki dotyczące bycia prawdziwą kobietą przedstawi mi autorka. Widząc coraz więcej pozytywnych recenzji w blogosferze, tym bardziej moja ciekawość od jakiegoś czasu rosła.

Autorka książki „Silna i kobieca. Jak wzmocnić swój magnetyzm” Rachel Jayne Groover to piosenkarka, trenerka motywacyjna oraz założycielka Projektu JIN. Projekt ten zrzesza międzynarodową społeczność kobiet, które zajmują się rozwojem osobistym i duchowym. Pisarka mieszka obecnie w Kolorado wraz z mężem.

Nie pamiętam bym kiedykolwiek w ostatnich latach czytała poradnik tego typu. Rynek obecnie pełny jest różnego rodzaju książek dotyczących bycia singielką, kobietą niezależną itd. Dlatego niezmiernie ucieszył mnie fakt, że taki tytuł powstał i został wydany na naszym rodzimym rynku. Książka przedstawia bowiem kobietę z zupełnie innej perspektywy, tej zapomnianej już od wielu lat przez przede wszystkim przez młode kobiety.

Na pewno każda z nas, kobiet czasami zastanawia się czy swoją rolę spełnia w stu procentach. I co w dzisiejszych czasach rozumiane jest pod pojęciem kobiecości? Czy siła idzie w parze z byciem kobietą? Autorka w dużej mierze odpowiada na te pytania oraz przedstawia czytelnikom pojęcie siły i magnetyzmu kobiety z zupełnie innej strony, w opozycji do tego jak dzisiaj przedstawiają nam ją media i popkultura. W poradniku znajdziecie wyjaśnienie pojęcia esencji kobiecości. To „coś” o czym wiedziałam, że każda kobieta to posiada, ale teraz wiem jak nad tą siłą pracować, żeby moja kobiecość była coraz bardziej widoczna dla innych.

Książka zawiera trzydzieści pięć naprawdę prostych ćwiczeń, które służą zwiększeniu naszego kobiecego magnetyzmu. Nie wszystkie trzeba wypróbować, nie jest to konieczne. Dowiecie się również o pięciu błędach jakie popełniają dzisiejsze niezależne kobiety w relacjach ze swoimi partnerami. Powiem wam, że idąc za radą autorki dotyczącą chwalenia swojego mężczyzny, można osiągnąć naprawdę świetne rezultaty. Sprawdziłam to na własnym związku. Ciekawą nowością było dla mnie pojęcie przestrzeni łona czyli energetycznego centrum mocy. Coś w tym chyba jest, choć dla niektórych może się to wydać śmieszne. Chcecie wiedzieć jak uzdrowić rozłam między naszą seksualnością, a sercem? A może interesują was wasze ukryte pragnienia z których nie zdajecie sobie sprawy? To wszystko znajdziecie właśnie w poradniku ”Silna i kobieca. Jak wzmocnić swój magnetyzm”.

Wart podkreślenia jest fakt, że autorka książki wyróżnia się lekkim piórem. Styl jej pisania jest z pewnością dopasowany do każdego czytelnika, nawet dla osoby, która nie lubi z zasady poradników. Dlaczego? Dlatego, że widoczna jest w nim duża dawka humoru, co nieodłącznie wpływa na jego lepszy odbiór. Nie myślcie również, że książka Pani Groover to wyłącznie suche porady, znajdziecie bowiem w niej wiele sytuacji, które zaczerpnięte są z własnego życia autorki bądź jej znajomych. Bardzo dobrym pomysłem jest podsumowanie każdego rozdziału na końcu. Jest to swoista pigułka dla czytelnika dotycząca najważniejszych założeń danego działu.

Moje zastrzeżenia budzą niektóre poglądy trenerki dotyczące inteligencji kobiet i w głównej mierze istoty kobiecości. Dlatego pod pewnymi radami i wskazówkami na pewno się nie podpiszę, gdyż się z nimi nie zgadzam. Ciekawa jestem, co napisałaby jakaś recenzentka feministka o tej książce :) Wiele z myśli autorki powiązanych jest z wierzeniami New Age. Na pewno wskazania dotyczące zmysłowości i indywidualności kobiet są mi bliskie, ale nie wszystkie jak napisałam wyżej. I o to chyba chodzi. Nie trzeba zgadzać się ze wszystkimi tezami w niej zawartymi, warto znaleźć coś, co nas zainspiruje do pracowania nad swoją kobiecością.

Zastanawiałyście się czasami dlaczego niektóre kobiety mimo przeciętnego wyglądu zawsze robią oszałamiające wrażenie na przeciwnej płci? A wy mimo wspaniałych, modnych ubrań i nieskazitelnego wyglądu, takiej mocy nie macie? Ja już poznałam tę tajemnicę. Teraz czas na was. Odkryjcie swoją kobiecość. I nie musicie wcale zgadzać się ze wszystkim, co napisała autorka. Myślę, że każda kobieta znajdzie tutaj coś dla siebie. Dlatego też polecam ten poradnik.

 • 4 z 4 ludzi uznało tą opinię za pomocną.
Oceń 
2012-09-09

W dzisiejszym świecie kobiety wykazują się niezwykłą kreatywnością, dążą do sukcesu, gonią za karierą, a jednocześnie prowadzą dom, dbają o rodzinę, często z trudem godząc jedno i drugie. Niestety gubią gdzieś po drodze swoją kobiecość starając się być silnymi, wyzwolonymi i niezależnymi osobowościami. Często jest też tak, że nie układa im się w związkach, trafiają na niewłaściwych partnerów i z pewnością zastanawiają się dlaczego tak jest? Co ze mną jest nie tak? Mam przecież wszelkie atuty, pracę, urodę to dlaczego ciągle mi się to przytrafia? Co powoduje, że jedna z kobiet emanuje swoją osobowością, a inna jest nawet nie zauważona? Skąd biorą się problemy w związkach, w relacjach z mężczyznami? Co sprawia, że natrafiamy na podobny typ partnera? Jeśli i Ty masz takie myśli, kolejny związek to nie jest TO, znowu przytrafił ci się ten sam schemat życiowy, masz problemy z mężczyznami, czujesz się nie doceniana, nie zauważana – koniecznie powinnaś przeczytać książkę „Silna i kobieca”. Każda kobieta ma w sobie magnetyczny potencjał. Może on zwiększyć szansę znalezienia wymarzonej pracy, zwrócenia uwagi “właściwego” mężczyzny we “właściwym” czasie czy do prowadzenia spokojnych i uwieńczonych sukcesem negocjacji ze swoimi dziećmi. By go rozbudzić, wystarczy zastosować się do prostych wskazówek zawartych w książce „Silna i kobieca” i wykorzystać sprawdzone przez autorkę narzędzia.

  Oceń 
  2012-08-27

  "Silna i kobieca. Jak wzmocnić swój magnetyzm" to publikacja tworzona z myślą o kobietach. Rzadko sięgam po tego typu poradniki, ale tym razem postanowiłam dać szansę dziełu pani Rachael Jayne Groover. Czy się zawiodłam? Z pewnością nie :) Jest to przejrzyste kompendium kobiecości, dosyć przyjemne w odbiorze. W książce zawarte zostały przydatne rady i wskazówki, które pomogą kobietom odkryć źródło swojej siły i dodadzą im pewności siebie :) Autorka zamieściła aż 35 ćwiczeń, które bez wątpienia warto wypróbować, by "wzmocnić swój magnetyzm". Podobało mi się w niej to, iż nie jest zbiorem suchych faktów - pani Rachael podchodzi do tematu z humorem i tym właśnie zdobyła moją sympatię :) Jest to pozycja, potraktowana w luźny sposób, ale w żaden sposób nie ujmuje to jej wartości. Wręcz przeciwnie! Tą właśnie metodą najłatwiej się dociera do odbiorcy - dzięki temu treść zdecydowanie szybciej się pochłania :) "Silna i kobieca. Jak wzmocnić swój magnetyzm" to pozycja skierowana do płci pięknej, które pragną odkryć swoją kobiecość oraz stać się silnymi i niezależnymi! Jestem pewna, że ta publikacja przypadnie wam do gustu i wyciągnięcie z niej wiele ciekawych wniosków ;) Serdecznie polecam!!

   Oceń 
   2012-08-27

   Kobiecy magnetyzm to nie żaden mit. Miałam koleżankę Ewelinę. Nie była specjalnie ładna, właściwie bardziej szczere byłoby stwierdzenie, że była nieładna. Miała mysie włosy, wielki nos i zbyt szeroko rozstawione oczy. Była też dość pulchna. Od zawsze jednak uganiali się za nią faceci. Był to dla mnie zupełnie niezrozumiały fenomen. Podczas gdy wokół niej było wiele całkiem sympatycznych pań, wszyscy mężczyźni zwracali uwagę tylko na Ewelinę i jej nadskakiwali. Od razu podkreślę, że Ewelina nie jest bardzo majętną osobą (gdyby ktoś zaczął podejrzewać, że panów podniecały jej zera na koncie). Czasem pytałam ją, jak ona to robi. Zawsze odpowiadała, że nie wie. Teraz ja mogę świadomie wykorzystać ten sam magnetyzm, który ona wykorzystywała nieświadomie. I powiem wam jedno, drogie Panie – to działa! Kama


    + więcej opini - mniej opini

    Napisz opinię

    Napisz opinię
    Silna i kobieca. Jak wzmocnić swój magnetyzm

    Silna i kobieca. Jak wzmocnić swój magnetyzm

    Czas zacząć przykuwać uwagę nie tylko swoim wyglądem, ale i osobowością. Wykorzystaj swoją kobiecość.