Obniżona cena! Współczesna mowa ciała Powiększ
EAN 9788373776791
ISBN 978-83-7377-679-1
Rok wydania 2014
Numer wydania 1
Format 14,5 x 20,5 cm
Ilość stron 232
Oprawa miękka

Współczesna mowa ciała

01001964

Autor: Richard Webster

Studio Astropsychologii

Body Language Quick & Easy

24 godziny + czas dostawy

Dzięki tej książce poznasz mechanizmy rządzące mową ciała współczesnych ludzi.

Więcej informacji

24 godziny

Do przechowalni

Kupując teraz ten produkt otrzymasz 21 punktów lojalnościowych.


Cena katalogowa:

34,30 zł

Oszczędzasz:

12,35 zł

Cena internetowa:

21,95 zł

-36%

34,30 zł

Opis

Odkryj współczesny kod podświadomej komunikacji. Wykorzystaj wiedzę dotyczącą mechanizmów rządzących mową ciała do rozszyfrowania sekretnych motywacji innych ludzi, wzmocnienia własnej pewności siebie oraz osiągnięcia sukcesu na dowolnym polu. Korzystając z wiedzy Autora poprawisz relacje w związku, będziesz bardziej kontaktowy, rozbudzisz pewność siebie, zrozumiesz przyjaciół i znajomych, a nawet nauczysz się odkrywać, kiedy ktoś kłamie. Dzięki tej publikacji z łatwością rozszyfrujesz emocje wypisane w oczach rozmówcy. Bez problemu rozpoznasz zainteresowany wyraz twarzy, szczery uśmiech i zachęcające spojrzenie. Dowiesz się, co oznaczają skrzyżowane ręce, obnażone zęby i rozszerzone źrenice. Czy jesteś gotów poznać całą prawdę?

Fragment

Patronat medialny

Polecamy również

Opinie

Oceń 
2015-02-19

Jak rozpoznać intencję rozmówcy

Słowa padające z naszych ust to jedno, ale mowa ciała to drugie. Podobno usta mogą skłamać, ale reakcje ciała nigdy. Problem polega na tym, że nie każdy umie na pierwszy rzut oka określić, czy ktoś faktycznie mówi prawdę bądź jego słowa faktycznie wyrażają to, co powinny. I wtedy z pomocą przychodzi nam książka Richarda Webstera, która umożliwi Wam pełną analizę współczesnej mowy ciała.
Książka została podzielona na dwie części. Pierwsza dotyczy sztuki mowy ciała i autor skupia się początkowo na górnych częściach, czyli przede wszystkim na twarzy, bowiem to z niej można odczytać najwięcej. Okazuje się, że bardzo wiele można też dowiedzieć się z ułożenia głowy, brwi, nosa czy uszu. Następnie przechodzimy do całej reszty, czyli „od szyi w dół”: autor opisuje ułożenie rąk, nóg, ogólną postawę ciała. Wychodzi na to, że największe znaczenie mają ręce i gesty, które towarzyszą nam podczas rozmowy – często sami nie zwracamy na to uwagi, a dzieje się to po prostu automatycznie. No i jak tu się maskować, skoro nawet nasze ciało nie chce z nami współpracować? ;)
Cała recenzja: http://www.bookeaterreality.blogspot.com/p/parapsychologicznie-5.html

Oceń 
2015-01-05

Słowa mogą kłamać, ale mowa ciała zawsze mówi prawdę

Dr House zwykł mawiać, że wszyscy kłamią. Jest to bardzo prawdziwe stwierdzenie. Oszukują nas zarówno osoby z naszego otoczenia, jak i ludzie, których pierwszy raz spotkaliśmy. Dzięki Richardowi Websterowi i jego fenomenalnej książce wiem, co w trawie piszczy i nie daję się wywieść w pole. A Wy?

Oceń 
2014-12-06

Gesty są mową duszy

W różnych sytuacjach życiowych jesteśmy nie raz poddawani manipulacjom czy nieszczerym intencjom albo nie jesteśmy pewni jak wypadliśmy w czasie ważnego spotkania. Gesty mogą powiedzieć wiecej niż słowa dlatego warto znać ich sekretny język. Czy znajomość mowy ciała we współczesnym świecie może być umiejętnością pomocną? Autor pokazuje, że tak, gdyż dzięki temu dostrzegamy ukryte aspekty określonej sytuacji. Poza tym wspomagamy nasz własny rozwój, ponieważ mając świadomość znaczeń gestów, możemy tworzyć wokół siebie pozytywną atmosferę. Oczywiście wszystko zależy od intencji osoby, gdyż korzyści może przynieść jedynie działanie z dobrą wolą. Wykorzystując wiedzę z poradnika możemy z łatwością rozszyfrować ukryte motywy innych ludzi, wzmocnić pewność siebie, rozwinąć swoje umiejetności komunimowania się z otoczeniem i osiagnąć sukces wszędzie tam, gdzie chcemy dobrze wypaść.
Cała recenzja:
http://ezo-ksiazki.blogspot.com/2014/12/137-wspoczesna-mowa-ciaa.html


+ więcej opini - mniej opini

Napisz opinię

Napisz opinię

Współczesna mowa ciała

Współczesna mowa ciała

Dzięki tej książce poznasz mechanizmy rządzące mową ciała współczesnych ludzi.

W pakiecie taniej