Obniżona cena! Wsp czesna mowa cia a Powiększ

Współczesna mowa ciała. Kompletny przewodnik jakiego potrzebujesz

01558033

Autor: Richard Webster

Studio Astropsychologii

Body Language Quick & Easy

24 godziny + czas dostawy

24 godziny

Ocena 

-49%

Cena katalogowa:

34,30 zł

Nasza cena:

17,49 zł

Odkryj współczesny kod podświadomej komunikacji. Wykorzystaj wiedzę dotyczącą mechanizmów rządzących mową ciała do rozszyfrowania sekretnych motywacji innych ludzi, wzmocnienia własnej pewności siebie oraz osiągnięcia sukcesu na dowolnym polu. Korzystając z wiedzy Autora poprawisz relacje w związku, będziesz bardziej kontaktowy, rozbudzisz pewność siebie, zrozumiesz przyjaciół i znajomych, a nawet nauczysz się odkrywać, kiedy ktoś kłamie. Dzięki tej publikacji z łatwością rozszyfrujesz emocje wypisane w oczach rozmówcy. Bez problemu rozpoznasz zainteresowany wyraz twarzy, szczery uśmiech i zachęcające spojrzenie. Dowiesz się, co oznaczają skrzyżowane ręce, obnażone zęby i rozszerzone źrenice. Czy jesteś gotów poznać całą prawdę?

EAN9788373776791
ISBN978-83-7377-679-1
Rok wydania2014
Numer wydaniaI
Format14,5 x 20,5 cm
Ilość stron232
Oprawamiękka

Patronat medialny

Polecamy również

Opinie

Oceń 
2015-02-19

Jak rozpoznać intencję rozmówcy

Słowa padające z naszych ust to jedno, ale mowa ciała to drugie. Podobno usta mogą skłamać, ale reakcje ciała nigdy. Problem polega na tym, że nie każdy umie na pierwszy rzut oka określić, czy ktoś faktycznie mówi prawdę bądź jego słowa faktycznie wyrażają to, co powinny. I wtedy z pomocą przychodzi nam książka Richarda Webstera, która umożliwi Wam pełną analizę współczesnej mowy ciała.
Książka została podzielona na dwie części. Pierwsza dotyczy sztuki mowy ciała i autor skupia się początkowo na górnych częściach, czyli przede wszystkim na twarzy, bowiem to z niej można odczytać najwięcej. Okazuje się, że bardzo wiele można też dowiedzieć się z ułożenia głowy, brwi, nosa czy uszu. Następnie przechodzimy do całej reszty, czyli „od szyi w dół”: autor opisuje ułożenie rąk, nóg, ogólną postawę ciała. Wychodzi na to, że największe znaczenie mają ręce i gesty, które towarzyszą nam podczas rozmowy – często sami nie zwracamy na to uwagi, a dzieje się to po prostu automatycznie. No i jak tu się maskować, skoro nawet nasze ciało nie chce z nami współpracować? ;)
Cała recenzja: http://www.bookeaterreality.blogspot.com/p/parapsychologicznie-5.html

  Oceń 
  2015-01-05

  Słowa mogą kłamać, ale mowa ciała zawsze mówi prawdę

  Dr House zwykł mawiać, że wszyscy kłamią. Jest to bardzo prawdziwe stwierdzenie. Oszukują nas zarówno osoby z naszego otoczenia, jak i ludzie, których pierwszy raz spotkaliśmy. Dzięki Richardowi Websterowi i jego fenomenalnej książce wiem, co w trawie piszczy i nie daję się wywieść w pole. A Wy?

   Oceń 
   2014-12-06

   Gesty są mową duszy

   W różnych sytuacjach życiowych jesteśmy nie raz poddawani manipulacjom czy nieszczerym intencjom albo nie jesteśmy pewni jak wypadliśmy w czasie ważnego spotkania. Gesty mogą powiedzieć wiecej niż słowa dlatego warto znać ich sekretny język. Czy znajomość mowy ciała we współczesnym świecie może być umiejętnością pomocną? Autor pokazuje, że tak, gdyż dzięki temu dostrzegamy ukryte aspekty określonej sytuacji. Poza tym wspomagamy nasz własny rozwój, ponieważ mając świadomość znaczeń gestów, możemy tworzyć wokół siebie pozytywną atmosferę. Oczywiście wszystko zależy od intencji osoby, gdyż korzyści może przynieść jedynie działanie z dobrą wolą. Wykorzystując wiedzę z poradnika możemy z łatwością rozszyfrować ukryte motywy innych ludzi, wzmocnić pewność siebie, rozwinąć swoje umiejetności komunimowania się z otoczeniem i osiagnąć sukces wszędzie tam, gdzie chcemy dobrze wypaść.
   Cała recenzja:
   http://ezo-ksiazki.blogspot.com/2014/12/137-wspoczesna-mowa-ciaa.html


    + więcej opini - mniej opini

    Napisz opinię

    Napisz opinię
    Współczesna mowa ciała. Kompletny przewodnik jakiego potrzebujesz

    Współczesna mowa ciała. Kompletny przewodnik jakiego potrzebujesz

    Dzięki tej książce poznasz mechanizmy rządzące mową ciała współczesnych ludzi.