Obniżona cena! wez zdrowie w swoje rece Powiększ

Weź zdrowie w swoje ręce. Jak uleczyć samego siebie, kiedy nikt inny nie potrafi Ci pomóc

01558053

Autor: Amy B. Scher

Studio Astropsychologii

How to Heal Yourself When No One Else Can. A Total Self-Heal

24 godziny + czas dostawy

24 godziny

Ocena 

-49%

Cena katalogowa:

39,30 zł

Nasza cena:

20,04 zł

Amy Scher jest pionierką nowatorskich technik uzdrawiania energetycznego. Wyjaśnia ona, że wszystkie dolegliwości mają swoje źródło w blokadach energii w czakrach, a także w negatywnych emocjach i traumach. W końcu samodzielnie odkryjesz obszary nierównowagi występujące w Twoim ciele i poznasz sprawdzone terapie naturalne i skuteczne metody poradzenia sobie z nimi. W książce opisane są praktyczne techniki do samodzielnego stosowania, m.in. TTT – Test i Opukiwanie Grasicy, EFT – Techniki Emocjonalnej Wolności, Medytacja Uwalniania Przekonań, Opukiwanie Czakr oraz Metoda Trzech Serc. Stosując te sprawdzone techniki samouzdrawiania oczyścisz swoje czakry z blokad, i napełnisz umysł pozytywna energią. Uzdrawianie energetyczne – wykorzystaj swoją energię do samouzdrawiania!

EAN9788373777842
ISBN978-83-7377-784-2
Rok wydania2016
Numer wydaniaI
Format14,5 x 20,5 cm
Ilość stron352
Oprawamiękka

Patronat medialny

Polecamy również

Opinie

Oceń 
2016-09-15

Książka jest świetna.


Niezwykle praktyczna, do samodzielnego stosowania. Zawiera listę wszystkich opisywanych ćwiczeń i technik, które pozwoliły autorce wrócić do pełni zdrowia. To bardzo pomocna lista, która pomogła mi przerzucać kartki książki szybko tam, gdzie potrzebowałam zajrzeć. Rozdział szósty jest moim ulubionym, gdyż mówi on o nauczeniu się języka swojego ciała. Używałam go jako przewodnika, który pozwolił mi zrozumieć, co mówi do mnie mój organizm za pomocą sygnalizowanych objawów. Teraz, gdy coś mi dolega, mam szansę spojrzeć na siebie w innym świetle.

  • 1 z 1 ludzi uznało tą opinię za pomocną.

Napisz opinię

Napisz opinię
Weź zdrowie w swoje ręce. Jak uleczyć samego siebie, kiedy nikt inny nie potrafi Ci pomóc

Weź zdrowie w swoje ręce. Jak uleczyć samego siebie, kiedy nikt inny nie potrafi Ci pomóc

Książka o samoleczeniu. Autorka opracowała łatwy do zrozumienia, trzyczęściowy proces usuwania blokad, zmiany relacji ze stresem i godzenia z tym, kim naprawdę jesteśmy.