• Twój czas na rozwój

  • Darmowa dostawa

karty klasyczne

karty klasyczne

Chcesz wiedzieć, jak uniknąć życiowych przeszkód? Zastanawiasz się, co zrobić, by osiągnąć sukces? Jak poznać przyszłość i zrozumieć sens istnienia? Na te oraz inne pytania możesz zyskać odpowiedź, korzystając z książek oferowanych przez nasz sklep ezoteryczny.


Znajdują się tu poradniki odczytywania przyszłości zapisanej w kartach. Wróżba z kart klasycznych, czyli kart używanych do gry, jest bardzo popularna, a zarazem prosta w wykonaniu. Dzięki różnorodności znaczeń za ich pomocą możesz poznać, co kryje los, rozwiązać problemy, znaleźć najlepsze wyjście z trudnej sytuacji czy określić cechy charakteru danej osoby. Z kart dowiesz się, kiedy znajdziesz prawdziwą miłość, a także na jakie problemy ze zdrowiem musisz uważać. Rzetelne i dokładne opracowania tego tematu wprowadzą Cię w świat karcianych wróżb i pozwolą w przystępny sposób przyswoić informacje dotyczące stawiania rozkładów. Korzystając z nich z łatwością odczytasz znaczenie poszczególnych kart i zgłębisz wiedzę na ich temat.

Autorzy naszych pozycji to wieloletni eksperci z dziedziny ezoteryki i wróżbiarstwa, którzy z pasją tworzą pozycje z tej tematyki. Te starannie wybrane publikacje są idealne zarówno dla tych, którzy dopiero rozpoczynają swoją przygodę z kartami klasycznymi i pragną dowiedzieć się o nich czegoś więcej, jak również tych, którzy od lat zawodowo zajmują się kartami. Już dziś dowiedz się, co przyniesie Ci przyszłość.

Jeśli interesują Cię publikacje poświęcone kartom klasycznym, zwróć uwagę na tagi umieszczone pod opisem danej książki.

Jest 2 produktów.

Pokazano 1-2 z 2 pozycji

Indeks: 01557035

Marka: Studio Astropsychologii

Karty klasyczne – Nić Ariadny

Jak omijać przeszkody na drodze do sukcesu? Komu można zaufać? Jak pokierować życiowymi zdarzeniami? Jak poznać przyszłość i zrozumieć przeszłość? Teraźniejszość kryje w sobie zalążek przyszłości, która zdaje się zawierać coś niezwykłego.Bardzo pomocne w odkrywaniu przyszłości były od wieków karty klasyczne. Bogactwo znaczeń, jakie w sobie kryją, pozwala opisać każde wydarzenie, osobowość, wyznaczyć cel i przebieg podróży, znaleźć najlepsze rozwiązanie. Sztuka czytania kart może pomóc w...

Cena 25,40 zł 29,90 zł
Więcej
24 godziny

Indeks: 010011508

Marka: Studio Astropsychologii

Szybki kurs wróżenia z kart klasycznych

Dzięki tej książce przejdziesz szybki kurs wróżenia z kart klasycznych i samodzielnie nauczysz się przepowiadać przyszłość. Nie będzie już ona skrywała przed tobą żadnych tajemnic, a ty będziesz mógł wyjawić jej sekrety także innym. Za pomocą wróżenia z kart klasycznych rozwiniesz w sobie intuicję i zdolność jasnowidzenia oraz pogłębisz swój rozwój duchowy. To praktyczny poradnik napisany przez wróżbitę, jasnowidza o wieloletnim doświadczeniu. Znajdziesz w nim informacje, jak urządzić gabinet...

Cena 28,30 zł Cena podstawowa 39,30 zł
Więcej
W magazynie

Śledź nas na Facebooku