Kategorie

Śledź nas na facebooku

Karty klasyczne Jest 1 produkt w tej kategorii

Chcesz wiedzieć, jak uniknąć życiowych przeszkód? Zastanawiasz się, co zrobić, by osiągnąć sukces? Jak poznać przyszłość i zrozumieć sens istnienia? Na te oraz inne pytania możesz zyskać odpowiedź, korzystając z książek oferowanych przez nasz sklep ezoteryczny.


Znajdują się tu poradniki odczytywania przyszłości zapisanej w kartach. Wróżba z kart klasycznych, czyli kart używanych do gry, jest bardzo popularna, a zarazem prosta w wykonaniu. Dzięki różnorodności znaczeń za ich pomocą możesz poznać, co kryje los, rozwiązać problemy, znaleźć najlepsze wyjście z trudnej sytuacji czy określić cechy charakteru danej osoby. Z kart dowiesz się, kiedy znajdziesz prawdziwą miłość, a także na jakie problemy ze zdrowiem musisz uważać. Rzetelne i dokładne opracowania tego tematu wprowadzą Cię w świat karcianych wróżb i pozwolą w przystępny sposób przyswoić informacje dotyczące stawiania rozkładów. Korzystając z nich z łatwością odczytasz znaczenie poszczególnych kart i zgłębisz wiedzę na ich temat.

Autorzy naszych pozycji to wieloletni eksperci z dziedziny ezoteryki i wróżbiarstwa, którzy z pasją tworzą pozycje z tej tematyki. Te starannie wybrane publikacje są idealne zarówno dla tych, którzy dopiero rozpoczynają swoją przygodę z kartami klasycznymi i pragną dowiedzieć się o nich czegoś więcej, jak również tych, którzy od lat zawodowo zajmują się kartami. Już dziś dowiedz się, co przyniesie Ci przyszłość.

Jeśli interesują Cię publikacje poświęcone kartom klasycznym, zwróć uwagę na tagi umieszczone pod opisem danej książki.

Znaleziono 1 produkt
  • 25,40 zł 24 godziny

    Jak omijać przeszkody na drodze do sukcesu?Komu można zaufać?Jak pokierować życiowymi zdarzeniami?Jak poznać przyszłość i zrozumieć przeszłość?Teraźniejszość kryje w sobie zalążek przyszłości, która zdaje się zawierać coś niezwykłego.Bardzo pomocne w odkrywaniu przyszłości były od wieków karty klasyczne. Bogactwo znaczeń, jakie w sobie kryją, pozwala opisać każde wydarzenie, osobowość, wyznaczyć cel i przebieg podróży, znaleźć najlepsze rozwiązanie. Sztuka czytania kart może pomóc w znalezieniu sposobu na odmianę złego losu na dobry, a...

    25,40 zł
    24 godziny
Znaleziono 1 produkt