Obniżona cena! Na 8217 auao Ola Hawaii Powiększ

Na’auao Ola Hawaii. Hawajskie zasady i praktyki dobrego samopoczucia

01558120

Autor: Maka'ala Yates

Studio Astropsychologii

Na'auao Ola Hawaii: Hawaiian Principles and Practices of Being Well

24 godziny + czas dostawy

24 godziny

Ocena 

-49%

Cena katalogowa:

39,30 zł

Nasza cena:

20,04 zł

Dzięki tej książce nauczysz się żyć w równowadze, a pomogą Ci w tym techniki ho’oponopono oraz mana lomi. Wszystkie swoje działania będziesz opierać na wiedzy, intuicji i zaufaniu. Poznasz hawajskie sposoby na zdrowe odżywianie i regenerujący sen. Dokonasz detoksu organizmu i wykorzystasz uzdrawiający potencjał postu. Autor omawia również tajniki medytacji, enzymy, jakie powinny dominować w zdrowym ciele, dlaczego warto skorzystać z węgla aktywowanego i w czym może pomóc coraz popularniejszy, także w naszej kuchni, pieprz cayenne. Nauczysz się również odróżniać pokarmy alkalizujące od zakwaszających i będziesz mógł przejść pełen cykl prozdrowotnego hawajskiego oczyszczania okrężnicy. A to dopiero początek korzyści… Skorzystaj z hawajskiej mądrości.

EAN9788373777743
ISBN978-83-7377-774-3
Rok wydania2016
Numer wydaniaI
Format14,5 x 20,5 cm
Ilość stron294
Oprawamiękka

Patronat medialny

Polecamy również

Opinie

Oceń 
2016-07-07

Hawajski sekret pogody ducha

Hawajczycy to bardzo mądrzy, acz wielokrotnie niedoceniani ludzie. Wydaje nam się, że są oni ciągle pogodni, więc nie powinno brać się ich zbyt poważnie, a tymczasem kultura ta posiada receptę na pogodę ducha, którą każdy może zastosować na sobie. Ta książka sprzedaje większość hawajskich sekretów i umożliwia wejście na wyższy poziom rozwoju duchowego. Dla mnie bajka.

    Napisz opinię

    Napisz opinię
    Na’auao Ola Hawaii. Hawajskie zasady i praktyki dobrego samopoczucia

    Na’auao Ola Hawaii. Hawajskie zasady i praktyki dobrego samopoczucia

    Książka opisuje życie w równowadze przy wykorzystaniu techniki ho’oponopono oraz mana lomi, sposoby na zdrowe odżywianie, detoks ciała i sprawdzone medytacje.