Obniżona cena! dom pe en harmonii oczy mieszkanie oczy ycie Powiększ

Dom pełen harmonii. Oczyść mieszkanie, oczyść życie

01558112

Autor: Christa O'Leary

Studio Astropsychologii

Home in Harmony. Designing an Inspired Life

24 godziny + czas dostawy

24 godziny

Ocena 

Zobacz ebooka 20,57 zł

Książka

-49%

Cena katalogowa:

34,30 zł

Nasza cena:

17,49 zł

Mieszkanie to miejsce wypoczynku i relaksu. Dla naszego zdrowia i samopoczucia ważne jest, byśmy czuli się w nim dobrze. Autorka podpowiada jak stworzyć pełen inspiracji dom, który zagwarantuje Ci same korzyści i pozytywnie wpłynie na każdą sferę Twojego życia. Podaje wiele praktycznych wskazówek do zaaranżowania pięknej i przepełnionej pozytywną energią przestrzeni. Dzięki niej zdobędziesz wiedzę na temat odpowiednich produktów, nietoksycznych materiałów i rozwiązań dla Twojego mieszkania oraz dowiesz się, jak czynniki te wpływają na Twoją wygodę i samopoczucie. Ponadto zmienisz swoje stare przyzwyczajenia oraz przekształcisz je w pozytywne, twórcze inspiracje. Nauczysz się również korzystać z zasad Feng Shui. Stwórz harmonię w swoim domu i życiu.

EAN9788373777262
ISBN978-83-7377-726-2
Rok wydania2015
Numer wydaniaI
Format14,5 x 20,5 cm
Ilość stron228
Oprawamiękka

Patronat medialny

Polecamy również

Opinie

Oceń 
2016-05-23

Zmień otoczenie, zmień życie!

Brak ci energii? Odnosisz wrażenie, że wszystko działa przeciwko tobie? Twój stan zdrowia jest coraz bardziej niepokojący, pogorszyła się nie tylko twoja kondycja fizyczna, ale i psychiczna? Jeśli choć na jedno z tych pytań odpowiedziałeś twierdząco, jeśli masz wrażenie, że w twoje życie wkradł się chaos, to pora zastanowić się, skąd biorą się te wszystkie problemy. Być może winne jest temu otoczenie, w którym przebywasz, pełne nie tylko złych emocji ale i chemii, pochodzącej chociażby z używanych detergentów. Winny jest również brak równowagi oraz spożywane pożywienie – zarówno tempo i godziny przyjmowania posiłków, jak i ilość szkodliwych składników, które wchłaniasz.
To tylko kilka z możliwych przyczyn istniejącego stanu rzeczy, zidentyfikowanych przez Christę O`Leary, dekoratorkę wnętrz, terapeutkę rodzin oraz ekspertkę, specjalizującą się w ekologii codziennego życia. Jej książka „Dom pełen harmonii”, opublikowana nakładem wydawnictwa Studio Astropsychologii, to nie tylko próba zdiagnozowania zastanej sytuacji, ale i szereg porad oraz wskazówek, dotyczących uzdrowienia siebie i swojego otoczenia. Po książkę powinni sięgnąć czytelnicy borykający się z problemami zdrowotnymi, ze spadkiem energii, z problemami rodzinnymi – autorka pokazuje, w jaki sposób, wdrażając pewne zmiany, można stworzyć życie pełne inspiracji i pasji.

  Oceń 
  2015-08-25

  Moc pomysłów dla każdego

  W tej książce znajdziesz prawdziwą moc pomysłów. Wiele inspiracji, które pozwolą Ci na przeprowadzenie prostych zmian w Twoim domu, dzięki którym poczujesz się zdecydowanie lepiej i spokojniej. Uwielbiam książki wydawnictwa Studio Astropsychologi, bo są nie tylko balsamem dla umysłu, ale również dla ciała i ducha. W tej publikacji znajdziemy naprawdę wiele ciekawych, praktycznych porad i podpowiedzi, które pozwolą nam stworzyć nasz przyjemny azyl, w którym poczujemy się bezpiecznie i błogo, i który będzie ostoją dla całej naszej rodziny. Uwielbiam proste pomysły i wielkie zmiany!


   + więcej opini - mniej opini

   Napisz opinię

   Napisz opinię
   Dom pełen harmonii. Oczyść mieszkanie, oczyść życie

   Dom pełen harmonii. Oczyść mieszkanie, oczyść życie

   Dzięki książce zaaranżujesz pełen inspiracji dom, który zagwarantuje korzyści i pozytywnie wpłynie na każdą sferę Twojego życia.