Białystok niezwykły Powiększ

Białystok niezwykły

01001747

Autor: Piotr Mojsak

INSTYTUT WYDAWNICZY KREATOR

24 godziny + czas dostawy

24 godziny

Ocena 

Cena katalogowa:

49,40 zł

Nasza cena:

42,00 zł

Białystok – miasto uwiecznione ze wszystkich stron i przez setki fotografów. Cóż jeszcze można z niego wydobyć?
Piotr Mojsak tym razem postanowił pokazać swój warsztat wykonując fotografie innowacyjną techniką HDR. Wydobywa ona z każdego zdjęcia to, co najpiękniejszego ma ona do zaoferowania obserwującemu.
W efekcie powstał najbardziej niezwykły album o Białymstoku w historii i jeden z najodważniejszych eksperymentów fotograficznych w ostatnim czasie. Każda fotografia oszołomi Cię ilością widocznych na niej detali i bogactwem kolorów. Niejednokrotnie będziesz zaskoczony, że są to zdjęcia realnych miejsc, których kunsztu nie powstydziłby się artysta pokroju Tomasza Bagińskiego.

EAN9788373440562
ISBN978-83-7344-056-2
Oprawatwarda

Patronat medialny

Opinie

Oceń 
2011-06-01

Już poprzedni album Pana Piotra bardzo przypadł mi do gustu, więc bez wahania sięgnąłem po jego kolejne "dziecko". Wiedziałem, że jest to artysta nieszablonowy będący na bakier z konwenansami i jednocześnie szukający nowych form przekazu, ale to, co odkryłem na stronach tej publikacji po prostu zwaliło mnie z nóg. Słyszałem o technice HDR i miałem okazję oglądać kilka fotografii w niej wykonanych, ale zobaczyć swoje własne miasto w zupełnie nowym świetle to coś, czego się naprawdę nie spodziewałem. To jest po prostu nieprawdopodobne. Żadne słowa nie są w stanie oddać tego, co czekało na mnie na kartach tego albumu. Piękno, przepych, feeria barw i prawdziwa lawina detali. Gdy obejrzałem w kinie Avatara sądziłem, że nic więcej nie jest w stanie mnie zaskoczyć. Piotr Mojsak udowodnił mi, jak bardzo się pomyliłem.

    Napisz opinię

    Napisz opinię
    Białystok niezwykły

    Białystok niezwykły