Obniżona cena! Biocentryzm Powiększ

Biocentryzm. Kwantowość, człowiek, wszechświat

01001996

Autor: Bob Berman Robert Lanza

Studio Astropsychologii

Biocentrism: How Life and Consciousness are the Keys to Unde

24 godziny + czas dostawy

24 godziny

Ocena 

-28%

Cena katalogowa:

39,90 zł

Nasza cena:

28,73 zł

Biocentryzm zakłada, że nie istnieje obiektywny obraz świata, a wszystko, co widzisz wokół siebie, jest wytworem Twojego umysłu, stanowiącym subiektywną imitację prawdziwego wizerunku rzeczywistości. Według tej zgodnej z psychotroniką koncepcji to nie wszechświat kreuje życie, ale właśnie życie tworzy wszechświat. Autorzy proponują nowe spojrzenie mówiące, że nasze współczesne teorie o fizycznym świecie nie sprawdzają się i nigdy nie zaczną, dopóki nie będą dotyczyć życia i świadomości. Jeśli dbasz o swój rozwój duchowy,  interesujesz się ezoteryką, w tej książce znajdziesz nowe, pełne kwantowości, idee powstania świata, celu i istoty życia, a nawet śmierci. Jesteś twórcą wszechświata – wykorzystaj to!

EAN9788373777118
ISBN978-83-7377-711-8
Rok wydania2018
Numer wydaniaII
Format14,5 x 20,5 cm
Ilość stron264
Oprawamiękka

Patronat medialny

Polecamy również

Opinie

Oceń 
2016-01-06

Co za koszmar!

Nie chodzi mi o samą książkę, ale o tłumaczenie. Podczas lektury - wciąż jestem w trakcie - najzwyczajniej przeklinałem w głos. To naprawdę porażka. Błędy zarówno stylistyczne, jak i merytoryczne na poziomie licealnym. Zupełny brak "kultury tłumaczenia" i, w pewnym sensie, szacunku dla czytelnika. Wydawnictwo albo zleciło przekład studentowi w ramach szybkiej fuchy na UoD, albo zasypuje swoich dyżurnych tłumaczy taką ilością tekstów, że ci nie wyrabiają z myśleniem podczas przekładania. Gdyby to miało sens, domagałbym się zwrotu pieniędzy za zakup, ale oczywiście szkoda wysiłku.

  Oceń 
  2015-05-21

  Świetna lektura dla każdego

  Świat to dla ludzkości wielka tajemnica. Pomimo dynamicznego rozwoju wszystkich gałęzi nauki zdajemy się wiedzieć o nim mniej niż wiedzieli… przedwieczni mistrzowie, asceci i wschodni mistycy. Jak to możliwe? Czemu zamiast brnąć w kierunku światła zrozumienia konsekwentnie pogrążamy się w mrokach niewiedzy? Odpowiedzi udzielają w tej książce dwaj liderzy współczesnej nauki, którzy, w przeciwieństwie do swoich kolegów po fachu, nie nałożyli na oczy klapek. Świetna lektura dla każdego, kto chce wiedzieć więcej.

   Oceń 
   2016-01-17

   Ciekawa perspektywa

   „Biocentryzm” to ciekawa pozycja, z którą warto na chwilę przysiąść i poznać fizykę od tej nieco innej strony. Mimo że porusza zagadnienia typowo naukowe, to czyta się ją bardzo szybko i z zaangażowaniem. Jest napisana lekkim i przystępnym językiem, więc nie trzeba być ekspertem w sprawie kwantów, aby sobie z nią poradzić. To zdecydowanie działa na jej plus. To taka książka, która zachęca do dalszego zgłębiania tematu i poszukiwania nowych informacji. A skoro wszystko wskazuje na to, że sami tworzymy swój wszechświat… to na co jeszcze czekacie? Do dzieła!

   Cała recenzja na: www.bookeaterreality.blogspot.com


    + więcej opini - mniej opini

    Napisz opinię

    Napisz opinię
    Biocentryzm. Kwantowość, człowiek, wszechświat

    Biocentryzm. Kwantowość, człowiek, wszechświat

    Autorzy, z perspektywy biologa i astronoma, odbezpieczają zatrzaski klatek, którymi ograniczyła się zachodnia nauka.