Obniżona cena! Biocentryzm. Kwantowość, człowiek, wszechświat Powiększ

Biocentryzm. Kwantowość, człowiek, wszechświat

01001996

Autor: lek. med. Robert Lanza Bob Berman

Studio Astropsychologii

Biocentrism: How Life and Consciousness are the Keys to Unde

24 godziny + czas dostawy

24 godziny


-28%

Cena katalogowa:

39,90 zł

Nasza cena:

28,73 zł

Biocentryzm zakłada, że otoczenie każdego z nas jest zależne od obserwatora. Według tej teorii nie istnieje obiektywny obraz świata, a wszystko, co wokół siebie widzimy jest wytworem naszych umysłów stanowiącym subiektywną imitację prawdziwego wizerunku rzeczywistości. Według tej koncepcji to nie wszechświat kreuje życie, ale właśnie życie tworzy wszechświat. Autorzy proponują nowe spojrzenie mówiące, że nasze współczesne teorie o fizycznym świecie nie sprawdzają się i nigdy nie zaczną, dopóki nie będą dotyczyć życia i świadomości. Z perspektywy biologa i astronoma odbezpieczają zatrzaski klatek, którymi ograniczyła się zachodnia nauka. Znajdziemy tutaj nowe idee powstania świata, celu i istoty życia, a nawet śmierci. Jesteś twórcą wszechświata. Wykorzystaj to.

EAN 9788373777118
ISBN 978-83-7377-711-8
Rok wydania 2015
Numer wydania 1
Format 14,5 x 20,5 cm
Ilość stron 264
Oprawa miękka

Patronat medialny

Polecamy również

W pakiecie taniej

Opinie

Oceń 
2016-01-06

Co za koszmar!

Nie chodzi mi o samą książkę, ale o tłumaczenie. Podczas lektury - wciąż jestem w trakcie - najzwyczajniej przeklinałem w głos. To naprawdę porażka. Błędy zarówno stylistyczne, jak i merytoryczne na poziomie licealnym. Zupełny brak "kultury tłumaczenia" i, w pewnym sensie, szacunku dla czytelnika. Wydawnictwo albo zleciło przekład studentowi w ramach szybkiej fuchy na UoD, albo zasypuje swoich dyżurnych tłumaczy taką ilością tekstów, że ci nie wyrabiają z myśleniem podczas przekładania. Gdyby to miało sens, domagałbym się zwrotu pieniędzy za zakup, ale oczywiście szkoda wysiłku.

Oceń 
2015-05-21

Świetna lektura dla każdego

Świat to dla ludzkości wielka tajemnica. Pomimo dynamicznego rozwoju wszystkich gałęzi nauki zdajemy się wiedzieć o nim mniej niż wiedzieli… przedwieczni mistrzowie, asceci i wschodni mistycy. Jak to możliwe? Czemu zamiast brnąć w kierunku światła zrozumienia konsekwentnie pogrążamy się w mrokach niewiedzy? Odpowiedzi udzielają w tej książce dwaj liderzy współczesnej nauki, którzy, w przeciwieństwie do swoich kolegów po fachu, nie nałożyli na oczy klapek. Świetna lektura dla każdego, kto chce wiedzieć więcej.

Oceń 
2016-01-17

Ciekawa perspektywa

„Biocentryzm” to ciekawa pozycja, z którą warto na chwilę przysiąść i poznać fizykę od tej nieco innej strony. Mimo że porusza zagadnienia typowo naukowe, to czyta się ją bardzo szybko i z zaangażowaniem. Jest napisana lekkim i przystępnym językiem, więc nie trzeba być ekspertem w sprawie kwantów, aby sobie z nią poradzić. To zdecydowanie działa na jej plus. To taka książka, która zachęca do dalszego zgłębiania tematu i poszukiwania nowych informacji. A skoro wszystko wskazuje na to, że sami tworzymy swój wszechświat… to na co jeszcze czekacie? Do dzieła!

Cała recenzja na: www.bookeaterreality.blogspot.com


+ więcej opini - mniej opini

Napisz opinię

Napisz opinię

Biocentryzm. Kwantowość, człowiek, wszechświat

Biocentryzm. Kwantowość, człowiek, wszechświat

Autorzy, z perspektywy biologa i astronoma, odbezpieczają zatrzaski klatek, którymi ograniczyła się zachodnia nauka.