zosta medium praktyczny przewodnik Powiększ

Zostań medium. Praktyczny przewodnik

01555219

Autor: Rose Vanden Eynden

Studio Astropsychologii

So you want to be a Medium: A Down to Earth Guide

24 godziny + czas dostawy

24 godziny

Ocena 

Cena katalogowa:

34,30 zł

Nasza cena:

29,15 zł

Wszyscy z natury jesteśmy obdarzeni wyjątkowymi zdolnościami. Wystarczy, że je w sobie obudzisz, a nawiążesz kontakt ze światem duchów. Pomoże Ci w tym Autorka, znana medium. Poprzez medytację, odpowiednie techniki oddychania i ćwiczenia, przygotujesz swój umysł i ciało do łączności z duchami. Będziesz mógł także nawiązać kontakt ze swoim Aniołem Stróżem, Przewodnikiem Radości, a w problemach zdrowotnych wesprze Cię Przewodnik Lekarz. Są oni zawsze gotowi, aby Ci pomóc, wystarczy, że nauczysz się interpretować otrzymane od nich wiadomości. Niezależnie od tego czy chcesz zostać profesjonalnym medium, czy po prostu interesuje Cię bliższy kontakt z duchowymi przewodnikami czy bliskimi, którzy odeszli, ten przewodnik wzbogaci Twoje życie. Złap kontakt z Drugą Stroną.

EAN9788373776241
ISBN978-83-7377-624-1
Rok wydania2014
Numer wydaniaI
Format14,5 x 20,5 cm
Ilość stron320
Oprawamiękka

Patronat medialny

Polecamy również

Opinie

Oceń 
2014-04-25

Przyjazny świat Ducha


Nasze wyobrażenie o spotkaniach z duchami zostały wykształcone przez media, filmy grozy, horrory, gdzie ten świat pokazany jest negatywnie, a istoty tylko czyhają na to, by wyrządzić nam krzywdę. Dużo jest także opowieści z zaświatów, o nawiedzonych domach, miejscach, opętaniach, które wywołują lęk i „gęsią skórkę.” Tymczasem energie po Drugiej Stronie Zasłony mają nam do zaoferowania wiele dobra, pozytywnych wibracji, a przede wszystkim ogrom bezwarunkowej miłości. Książka „Zostań Medium” powstała, by odczarować nieco ten świat i pokazać jego dobre strony.
Polecam tę lekturę wszystkim tym, których interesuje ten mało poznany świat duchowy. Nawet jeżeli nie chcemy zostać medium, jak sugeruje tytuł, to poradnik przybliża sferę duchową i opowiada o życiu z wyższymi istotami, nazywanymi przez autorkę Duchem.
recenzja pochodzi z mojego bloga na którym znajduje się w calości: http://ezo-ksiazki.blogspot.com/2014/04/90-zostan-medium.html

  Oceń 
  2014-03-03

  Otworzyć się na intuicję

  Wreszcie kupiłam książkę, w której znalazłam to, czego szukałam od dłuższego czasu. Nigdy nie myślałam, że każdy może być medium. Jednak gdy obserwuję siebie i innych, to jestem przekonana, że mamy coś więcej do zaoferowania. Jeśli zwierzęta wyczuwają zbliżającą się katastrofę, to dlaczego my, ludzie, nie potrafimy, a raczej nie słuchamy swojej intuicji. Autorka porusza poważny temat ale książka napisana jest bardzo lekkim, a miejscami żartobliwym językiem. Kora

   Oceń 
   2014-10-30

   Połącz się z drugą stroną

   Książka jest napisana w przystępny i przyjemny sposób, autorka nie zapomina o tym, aby zaznaczyć w tekście najważniejsze rzeczy, na które powinniśmy zwrócić uwagę. Ta pozycja jest dobra zarówno pod względem teoretycznym, jak i praktycznym, chociaż myślę, że skierowana jest bardziej dla osób początkujących. Osoba, która siedzi w tej tematyce nieco dłużej może nie znaleźć tutaj zbyt wiele informacji, których by jeszcze nie znała. Jednak jeżeli ktoś faktycznie chce się zaznajomić z tematem mediumizmu i pobudzić swoje zdolności, to ta pozycja będzie dla niego idealna!

   http://www.sheti-shetani.blogspot.com/p/blog-page.html


    + więcej opini - mniej opini

    Napisz opinię

    Napisz opinię
    Zostań medium. Praktyczny przewodnik

    Zostań medium. Praktyczny przewodnik

    Wszyscy z natury jesteśmy obdarzeni wyjątkowymi zdolnościami.