Do nieba i z powrotem Powiększ

Do nieba i z powrotem

01555027

Autor: Mary C. Neal

Studio Astropsychologii

To Heaven and Back: A Doctor's Extraordinary Account of Her

24 godziny + czas dostawy

24 godziny

Ocena 

Cena katalogowa:

34,30 zł

Nasza cena:

29,20 zł

Książka stanowi prawdziwą relację z niezwykłej podróży do Nieba. Mary C. Neal, to z wykształcenia naukowiec, z zawodu lekarz, z natury sceptyk, a mimo to doznała czegoś, co można uznać za współczesny cud. Teraz dzieli się z Tobą tym fascynującym przeżyciem. W trakcie spływu kajakowego doświadczyła ona śmierci klinicznej i udało jej się „wrócić”. Ta opowieść jest dowodem na istnienie świata, w który większość z nas podświadomie wierzy. Dzięki przesłaniom prosto z Nieba wyzbędziesz się obaw dotyczących śmierci. Poznasz odpowiedzi na pytania, które zadajemy sobie w ciągu życia, takie jak: gdzie jesteśmy przed narodzeniem i dokąd idziemy po śmierci, jaki mamy cel żyjąc tu, na Ziemi, dlaczego złe rzeczy przytrafiają się dobrym ludziom? Prawdziwe przesłanie z Nieba.

EAN9788373776111
ISBN978-83-7377-611-1
Rok wydania2013
Numer wydaniaI
Format14,5 x 20,5 cm
Ilość stron212
Oprawamiękka

Patronat medialny

Polecamy również

Opinie

Oceń 
2013-11-19

W zgodzie z życiem

Właśnie dobijam do pięćdziesiątki i gdy myślę o swoim życiu, jak się potoczyło, dlaczego jestem teraz tu, a nie gdzieś tam, to dochodzę do wniosku, że często moje decyzje podejmowałam bardziej intuicyjnie. Nie musiałam walczyć tylko poddawałam się biegowi życia i zdarzeń. Nie dmuchałam pod wiatr. Jeśli w coś wierzyłam nie musiałam przekonywać i nakłaniać innych. Wierzę w historię opowiedzianą przez autorkę. To niesamowite ile można dowiedzieć się z jednej książki. Opowiada o życiu, takim prawdziwym, którego każdy z nas powinien doświadczyć.

  • 1 z 1 ludzi uznało tą opinię za pomocną.

Napisz opinię

Napisz opinię
Do nieba i z powrotem

Do nieba i z powrotem

Poznasz odpowiedzi na pytania, które zadajemy sobie w ciągu życia, takie jak: gdzie jesteśmy przed narodzeniem i dokąd idziemy po śmierci.