pomoc z zaswiatow duchy bliskich w sluzbie zyjacych Powiększ

Pomoc z zaświatów. Duchy bliskich w służbie żyjących

01557090

Autor: Maureen Hancock

Studio Astropsychologii

24 godziny + czas dostawy

24 godziny

Ocena 

Cena katalogowa:

39,30 zł

Nasza cena:

33,40 zł

Autorka zdobyła rozgłos jako medium, wykładowczyni i uzdrowicielka wykorzystująca naturalne metody. Współpracuje z policją i pomaga rozwiązywać zagadki kryminalne. W tej książce dzieli się swoim doświadczeniem w kontaktach z Drugą Stroną. Udowadnia, że bezpośrednie porozumiewanie z duchami zmarłych jest możliwe. Prezentuje proste techniki, które pozwolą Ci rozbudzić swoją intuicję i zrozumieć istotę i głębię życia. Podaje konkretne ćwiczenia ukierunkowane na pozbycie się lęku i zdobycie większego zaufania i dystansu wobec siebie. Równocześnie obala wszystkie mity dotyczące bycia medium. Odsłania piękną wizję dalszego życia po śmierci i tym samym daje ogromne poczucie spokoju nie tylko dla tych, których bliscy odeszli. Pokonaj granice między światami.

EAN9788373776883
ISBN978-83-7377-688-3
Rok wydania2014
Numer wydaniaI
Format14,5 x 20,5 cm
Ilość stron272
Oprawamiękka

Patronat medialny

Opinie

Oceń 
2014-12-19

Śmierć to dopiero początek

Nasze życie wypełnione jest wieloma sprawami bardziej lub mniej ważnymi, wydarzeniami wesołymi, radosnymi ale także wypełnionymi cierpieniem i smutkiem. Do takich trudnych doświadczeń jest śmierć kogoś bliskiego. Śmierć jest dla każdego jednakowo sprawiedliwa, nie omija nikogo. Dla niej nie jest ważne w co wierzymy, kim jesteśmy, co posiadamy. Prędzej czy później każdy ją spotka. Trudno jest się pogodzić z czyimś odejściem, tymbardziej, że nie wiemy co dzieje się po Drugiej Stronie. Rąbka tajmenicy uchyla nam ksiażka pt. "Pomoc z zaświatów."

Książkę przeczytałam z tzw. "zapartym tchem", gdyż sposób w jaki Maureen Hancock opowiada swoją historię jest niezykle fascynujący, płynny i wzbudzajacy zaciekawienie. Jest przepełniona spokojem, miłością, wiarą. Daje nadzieję i skłania do refleksji, do wejrzenia w siebie.Polecam każdemu kto chce zrozumieć dlaczego ktoś odchodzi, w jakim celu tu jesteśmy.

Całość na moim blogu: http://ezo-ksiazki.blogspot.com/2014/12/142-pomoc-z-zaswiatow.html

 • 1 z 1 ludzi uznało tą opinię za pomocną.
Oceń 
2014-12-23

Poruszająca lektura!

Ta książka bardzo mnie poruszyła. Zawsze interesował mnie ten temat dlatego czytam nowości, które ukazują się na naszym rynku. Ta książka różni się od innych tym, że autorka proces umierania określa jako zmianę, a nie prawdziwe odejście. Udowadnia to licznymi przekazami z zaświatów i wierzę w jej słowa. Ta wiara daje mi ogromną nadzieję, że kiedyś ponownie spotkam bliskie mi osoby.

  Oceń 
  2014-12-18

  Bliskie spotkania.

  Wierzycie w życie po śmierci? W duchy? Ja tak. Moja fascynacja zjawiskami paranormalnymi zaczęła się w dzieciństwie, gdy moi dziadkowie opowiedzieli mi historię o tym jak spotkali zmarłe osoby na jawie. I choć były to jednorazowe przypadki, to dały mi do myślenia. Do tej pory lubię słuchać historii o ducha, oglądać programy z ludźmi, którzy mają do czynienia z tymi niematerialnymi istotami jak i czytać książki na ten temat. Dlatego nie powinien nikogo zdziwić fakt, że sięgnęłam po książkę "Pomoc z zaświatów - Duchy bliskich w służbie żyjących".


  Maureen Hancock jest medium, uzdrowicielką i jasnowidzem, pomaga policji przy odnajdywaniu zaginionych osób, wspiera rodziców, którzy stracili dziecko. W swojej książce, opisuje spotkania z duchami i ich rodzinami.
  Na kartkach papieru medium uświadamia ludziom, że śmierć to nie koniec, a inny początek naszej wędrówki, i że nie powinni się bać. Bliscy, którzy opuścili już "skorupę" - swoje ciało - nadal są z nami i starają się pomóc i wspierać, nie tylko w chwilach żałoby, ale cały czas.
  Autorka stara się także doradzić czytelnikom, nakłonić ich do wiary w życie po śmierci i nakierować.

  W dużej mierze książka przypomina mini biografię autorki. Hancock opisuje swoje życie, ujawnia czynniki jakie miały wpływ na uaktywnienie się zdolności parapsychologicznych. Pisze o sobie, swoim irlandzko-katilickim pochodzeniu, pierwszych wizjach. Pokazuje czytelnikom jak wygląda jej dzień. Często niestety odbiega od tematu duchów, a skupia się na


   + więcej opini - mniej opini

   Napisz opinię

   Napisz opinię
   Pomoc z zaświatów. Duchy bliskich w służbie żyjących

   Pomoc z zaświatów. Duchy bliskich w służbie żyjących

   Autorka, znana medium, odkrywa tajemnice ukryte w zaświatach, odsłania piękną wizję dalszego życia po śmierci.