Obniżona cena! Tarot kluczem do poprzednich wcielen Powiększ

Tarot kluczem do poprzednich wcieleń

01001732

Autor: Beata Matuszewska

Studio Astropsychologii

24 godziny + czas dostawy

24 godziny

Ocena 

Zobacz ebooka 24,82 zł

Książka

-28%

Cena katalogowa:

34,30 zł

Nasza cena:

24,70 zł

Tarot w nowej odsłonie. Tym razem talia jest czymś więcej niż tylko wróżbami i symbolami. Jest zaproszeniem do poznania siebie przez pryzmat reinkarnacji, czyli życia po życiu. Jak odczytywać poprzednie wcielenia? Dbając o swój rozwój duchowy, Arkan Wielkich możesz używać właśnie do odczytania inkarnacji. Jeżeli interesuje Cię czas i miejsce ostatniego pobytu, zawód, który wykonywałeś, płeć oraz to, jak wyglądałeś – pomogą Ci Arkana Małe. Dzięki tej pełnej ezoteryki książce z dziedziny astropsychologii poznasz swoje najważniejsze zadanie na to wcielenie, cechy usposobienia. Dowiesz się, jak realizować się w obecnym życiu. Dołączone do książki propozycje rozkładów kart uzupełnią informacje o okolicznościach i jakości Twojego życia. Zupełnie inne spojrzenie na Twoje życie.

EAN9788373774629
ISBN978-83-7377-462-9
Rok wydania2011
Numer wydaniaI
Format14,5 x 20,5 cm
Ilość stron260
Oprawamiękka

Patronat medialny

Polecamy również

Opinie

Oceń 
2012-10-06

Założę się, że nie ma wśród nas takiej osoby, która kiedyś nie zastanawiała się nad tym, kim była w poprzednim życiu. Nawet w różnych czasopismach możemy się spotkać z rozrywkowymi quizami na ten temat, którymi jednak nie za bardzo bym się kierowała. Myślę, że nawet osoby, które wyznają religię, która nie uznaje reinkarnacji, zastanawiały się czasem nad tym, czy może jednak w poprzednim życiu byli kimś ważnym i istotnym. Tak to już bywa z ludźmi – ciekawość.

Tarot to talia 78 kart, jednak nie służą one do gry. Bynajmniej. Służą głównie do wróżenia, poznawania siebie, a jak się okazuje – także do poznawania poprzednich wcieleń. Bardzo lubię panią Beatę Matuszewską, dlatego sięgnęłam po kolejną jej książkę. Tarot także nie jest mi obcy, więc to był zapewne kolejny powód. Nie zawiodłam się!

Na początku znajdujemy krótkie wprowadzenie, w którym dowiadujemy się co nieco o reinkarnacji i karmie. Nie tylko tego, czym są, ale także jakie znaczenie mają w poszczególnych religiach i naszym życiu. Później poznajemy sposoby poznawania poprzednich wcieleń, a na samym końcu zostaje wymieniony tarot. Autorka nie rozczulała się nad innymi, krótko o nich wspomniała, nieco je opisała i to by było na tyle – w końcu nie o tym miała być ta książka.

Następnie mamy do czynienia z pytaniami, które możemy zadawać podczas wróżenia – to z pewnością ułatwia nam sprawę, a są to pytania, które faktycznie chcielibyśmy zadać i poznać na nie odpowiedzi – autorka idealnie je dobrała i opisała. Opisane zostały bardzo szczegółowo Duże Arkana – każda karta z osobna w ten sposób, że wiemy, co będzie oznaczać w zależności do danego z poprzednio omówionych przez autorkę pytań. Myślę, że są to opisy wystarczające i dostarczające nam sporo informacji. Oczywiście o Arkanach Małych pani Matuszewska także nie zapomniała i przedstawiła ich zastosowanie dotyczące tematyki książki. Tutaj nie rozwodziła się już nad tym, tak jak nad Arkanami Dużymi, ponieważ większość rozkładów, które zostały dalej podane, opiera się na Arkanach Dużych. Arkana Małe stanowią jedynie dopełnienie i uzupełnienie pewnych informacji.

Książka jest także wzbogacona o ilustracje kart i rozkładów – to wiele ułatwia, a i sprawia, że książka staje się milsza dla oka. Styl pani Beaty Matuszewskiej jest naprawdę znakomity! Język tego poradnika jest bardzo dobrze zrozumiały, to czasami niesamowite, że w tak prosty i przyjemny sposób, można opisać coś, co wielu ludziom wydaje się ciężkie w odbiorze.

Cóż mogę więcej powiedzieć – książka jest świetna! Już nie mogę się doczekać, kiedy wypróbuję któryś z układów i dowiem się co nieco o swoich poprzednich życiach. Polecam gorąco, myślę, że nawet osoby, które ledwo co znają tarota, powinny sobie poradzić, a przeczytać i tak można. A osoby, które zajmują się tarotem trochę dłużej, też powinny być zadowolone.

 • 0 z 1 ludzi uznało tą opinię za pomocną.
Oceń 
2011-04-11

Pochodzę z Trójmiasta i dumna jestem (po raz kolejny), że mamy u siebie tak dobrą tarocistkę. Wiem bowiem, że to już kolejna książka Beaty Matuszewskiej i bardzo się cieszę. Właściwie to dzięki niej zainteresowałam się tarotem. Od tego czasu karty stały się moją pasją. Tym razem podróż w krainę tarota jest o wiele dalsza, głębsza i ciekawsza. Temat reinkarnacji nie interesował mnie specjalnie, choć zawsze, w głębi duszy, zadawałam sobie pytanie, czy kiedyś już tu byłam, na Ziemi. Czasem zdarzało mi się spotykać ludzi po raz pierwszy ale czułam jakbyśmy znali się od dawna. I skąd takie odczucie? Dzięki podpowiedziom z tej książki zaczęłam "sprawdzać" moich znajomych, wobec których miałam takie niewytłumaczalne wrażenia. Zaczęło się okazywać, że możliwe jest żeśmy się kiedyś spotkali. Z pomocą kart można określić, miejsce pobytu, swoją płeć, wygląd w poprzednim wcieleniu. To takie fascynujące odkryć, że kolega, którego bardzo lubisz, był Twoim mężem. Może powtórzy się nasz los?


  + więcej opini - mniej opini

  Napisz opinię

  Napisz opinię
  Tarot kluczem do poprzednich wcieleń

  Tarot kluczem do poprzednich wcieleń

  Poznaj swoje najważniejsze zadanie na to wcielenie, niezmienne cechy usposobienia i dowiedz się, czy czegoś nie zaniedbałeś, by realizować się w pełni w obecnym życiu.