Nie miertelno duszy Powiększ

Nieśmiertelność duszy – podróż między wcieleniami

01555176

Autor: Lisa Williams

Studio Astropsychologii

The survival of the soul

24 godziny + czas dostawy

24 godziny

Ocena 

Cena katalogowa:

34,30 zł

Nasza cena:

29,15 zł

Wszystko, co przydarza Ci się w życiu wybierasz sobie sam i to na długo przed narodzinami. Brzmi niewiarygodnie? A jednak to prawda, o czym przekonuje nas jasnowidzące medium. Autorka posiada niezwykłą umiejętność komunikowania się z bliskimi i przyjaciółmi po tamtej stronie. Ten dar pozwala zrozumieć sens istnienia i pomagać wielu ludziom, którzy pytają o cel swojej podróży przez życie. A podróż ta jest nieprzerwana – bowiem to nasza dusza zawiera kolejne kontrakty na życie i dostaje lekcje, na realizację których wcześniej się zgodziliśmy. Z ziemskiej perspektywy nie wszystko wydaje się jasne, dlatego dzięki tej książce wiedzę o wędrówce duszy masz w zasięgu ręki. Uświadomienie sobie, że to, co Cię spotyka jest tylko i wyłącznie Twoim wyborem, pomoże wybierać świadomie.

EAN9788373775121
ISBN978-83-7377-512-1
Rok wydania2013
Numer wydaniaII
Format14,5 x 20,5 cm
Ilość stron328
Oprawamiękka

Patronat medialny

Polecamy również

Opinie

Oceń 
2013-01-21

Ludzie zazwyczaj boją się śmierci i nie ma w tym nic dziwnego. A może nawet nie tyle śmierci, co samego umierania. Boją się, że będzie to dla nich straszny ból fizyczny, a także psychiczny. Poza tym czym tak naprawdę jest śmierć? Mało kto widzi to inaczej niż koniec życia. Nie wiemy, co nas czeka dalej, a lęk przed nieznanym jest czymś naturalnym. Jednak gdybyście dowiedzieli się co nieco o życiu po śmierci, może lęk zostałby zniwelowany?

Aby dowiedzieć się trochę o Zaświatach powinniście sięgnąć po książkę Lisy Williams „Nieśmiertelność duszy. Podróż między wcieleniami”. Jest to znakomita pozycja dla osób, które obawiają się tego, co je czeka po odejściu z tego świata. Ale nie tylko dla nich! Jest to bowiem książka, którą może przeczytać każdy, a przysięgam, że naprawdę warto. Autorka wprowadza nas w świat duchowy, w który niestety nie każdy wierzy, a wiele religii nie uznaje jego istnienia. To już po prostu kwestia wiary, ale według mnie to wszystko jest jednym, a każdy nazywa to inaczej.

Od czego zaczyna się owa lektura? Oczywiście od leciutkiego wstępu, który ma na celu wbić nas w klimat tej książki, następnie autorka umieściła wprowadzenie, które było naprawdę porządne i dopracowane – dowiadujemy się co nieco o niej samej, dzięki czemu zyskuje większą wiarygodność w naszych oczach. Następnie znajdziemy informacje o przejściu na drugą stronę, o tym, co się z nami dzieje po tamtej stronie oraz jak wygląda nasz ponowny powrót na Ziemię. Wiadomości do przyswojenia jest naprawdę sporo, ale bardzo łatwo wchodzą do głowy. Autorka do wielu z nich podaje przykłady, dzięki czemu i łatwiej nam wszystko zrozumieć, i zapamiętać.

Mimo tego iż jest to swego rodzaju książka dokumentalna, bo poradnikiem bym tego nie nazwała (chociaż, kto wie, zaraz do tego dojdę), to jej język jest wyjątkowo miły i przyjemny – aż sprawia, że się chce czytać i nie odkładać książki na potem. Poza tym z tej książki promienieje jakaś pozytywna energia, która po prostu jest zaraźliwa. Co do tego poradnika… poradnik czy też nie, ale na pewno jest do pozycja, która pomoże wielu osobom pogodzić się ze zjawiskiem umierania, z odejściem bliskich, a także z własnymi obawami przed odejściem i zakończeniem aktualnej inkarnacji. Zabrzmi to paradoksalnie – ale możecie tutaj znaleźć radość płynącą ze śmierci.

W końcu znalazła się książka, która idealnie ułożyła mi w głowie to, co wiem do tej pory w tym temacie. Dodatkowo dowiedziałam się kilku nowych, ważnych dla mnie rzeczy. No i najważniejsza rzecz – znalazłam odpowiedzi na nurtujące mnie pytania. Przynajmniej w pewnym stopniu, który na ową chwilę mnie zadowala. Dlatego polecam ją serdecznie wszystkim, którzy są ciekawi życia po życiu, tym, którzy wierzą w reinkarnację, boją się śmierci, ale także sceptykom, aby poznali chociaż odmienny punkt widzenia.

 • 2 z 2 ludzi uznało tą opinię za pomocną.
Oceń 
2013-01-15

"(…) nie pozwól, aby Twoje przekonania lub opinie powstrzymały Cię przed możliwościami rozwoju i uzdrowienia. Otwarty umysł przynosi niebywałe nagrody."Po mojej ostatniej lekturze nawiązującej do życia pozagrobowego postanowiłam dalej zajmować się tym tematem i przeczytać kolejną książkę, która dotyka tego pojęcia. Życie po śmierci bowiem to stały motyw w literaturze, zarówno tej beletrystycznej jak i dokumentalnej. A pytanie "Co się dzieje gdy umieramy?" nadal pozostaje otwarte.

Lisa Williams to znana na całym świecie kobieta medium i jasnowidz. Autorka od dziecka przejawiała zdolności paranormalne, dzięki którym była w stanie kontaktować się ze zmarłymi osobami. Lisa prowadzi na całym świecie warsztaty, odczyty i spotkania autorskie w których próbuje wielu ludziom odpowiedzieć na nurtujące ich pytania dotyczące śmierci i życia po niej. Autorka sama doświadczyła procesu przejścia na drugą stronę, jednakże wróciła by wykonywać swoje powołanie. Obecnie mieszka w Kalifornii wraz z synem.

Książka "Nieśmiertelność duszy. Podróż między wcieleniami" podzielona jest na cztery główne części. Lisa Williams twierdzi, że cała wiedza jaka została przedstawiona na jej łamach pochodzi od jej duchowych przewodników. Na początku autorka opisuje swoje pierwsze doświadczenia z darem jaki otrzymała oraz nawiązuje do postaci swojej babci Frances, która również przejawiała zdolności parapsychiczne. Następnie dowiecie się jakie alternatywne ścieżki czekają na dusze, które w czasie swojego życia wyrządziły wiele zła oraz jacy przewodnicy pomogą wam przejść na drugą stronę. W trzecim rozdziale autorka przedstawia koncepcję procesu uzdrowienia duszy, która odbywa się w różnych salach. Ostatnia część to dość kontrowersyjna wiedza dotycząca możliwości wyboru przez duszę rodziny w następnym wcieleniu czy podpisania Kontraktu na Życie. Cały poradnik objaśnia wszystkie kluczowe kwestie dotyczące wędrówki dusz w zaświatach.

Nie spodziewałam się, że Lisa Williams tak obszernie i przede wszystkim szczegółowo potraktuje temat reinkarnacji i życia po śmierci. W trakcie lektury nasuwało mi się mnóstwo pytań, na które systematycznie otrzymywałam wyczerpującą odpowiedź. Tak było w przypadku dusz zbrodniarzy takich jak chociażby Hitler. Autorka próbuje przekonać czytelników do swojej wiedzy poprzez mnogość przykładów z jej własnej praktyki jako medium. Można wierzyć lub nie, jednakowoż opis procesu wędrówki dusz jest dopracowany w stu procentach. Autorka kreśli swoistą wizję życia po śmierci jako dobrze prosperującej agencji, w której wszystkie trybiki kooperują ze sobą. To niesamowite jak według medium dusza nieustannie kształci się i ewoluuje. Jeśli by odrzucić wrodzony sceptycyzm to każde nasze życie jest lekcją, dzięki której dusza się rozwija. Piękna i budująca bajka, ale czy prawdziwa?

Autorka bardzo pewnie opowiada o życiu po śmierci. Pierwszoosobowa narracja pozwala poczuć się niemalże jak na pogaduchach u przyjaciółki. Wszystkie pojęcia są dokładnie wyjaśnione. Co więcej, autorka objaśnia pod jakim kątem porusza się dusza, gdy opuszcza swoje ciało oraz ile dokładnie trwa proces odrodzenia naszego ducha. A jakby tego było mało, cały proces wędrówki duszy porównany jest do ścieżki kariery. Możesz przejść szkolenie albo awansować. Niebo to według autorki niemalże korporacja.

Sceptycy z pewnością stwierdzą, że ewolucja duszy jaką przedstawia Lisa Williams to dobrze wymyślony scenariusz, aby wzbudzić kontrowersję i zainteresowanie swoją osobą. Mimo wszystko jestem zachwycona opisem życia po śmierci jaki zaserwowała mi autorka. W taki proces i takie niebo aż chce się wierzyć. Czy światowe medium, świadomie wprowadzałoby swoich fanów w błąd? Trudno jednoznacznie odpowiedzieć na to pytanie. Chciałabym żeby wizja autorki była prawdziwa.

Książka o której dzisiaj wam opowiedziałam jest pierwszą z serii "Czy chcesz wiedzieć wszystko?" A czy wy chcecie? Jeśli tak, to zapraszam do lektury.

 • 1 z 1 ludzi uznało tą opinię za pomocną.
Oceń 
2013-01-03

Świetna książka! Niedawno skończyłam ją czytać i jestem pod wrażeniem! Dostarczyła mi ona wielu ciekawych informacji o Życiu po życiu. Potwierdza ona istnienie świata, które dane nam będzie doświadczyć po śmierci. Boimy się tej chwili, ponieważ brakuje nam wystarczającej wiedzy na ten temat. Autorka Lisa Williams przedstawia drogę duszy przez kolejne wcielenia. Uzmysławia, że jest to nieprzerwana podróż, którą odbywamy zarówno teraz, w obecnej postaci, jak i po zakończeniu życia, by już jako dusza kontynuować swoje zadania a przede wszystkim rozwijać się i oczyszczać z wszelkich negatywnych doświadczeń, które zebraliśmy w ciągu ziemskiego bytu. Dowiadujemy się, że nic nie dzieje się przypadkowo. Wszystko zostało wcześniej zapisane w Kontrakcie na Życie, który zawarliśmy zanim postanowiliśmy odrodzić się na na nowo. Autorka podkreśla, by już teraz, żyjąc na Ziemi jako człowiek, wybierać świadomie i wypełniać swoje cele, ponieważ to czego doświadczamy jest efektem naszych decyzji, tego co chcieliśmy doświadczyć. Książka napisana w sposób obrazowy, konkretny i ciepły, który sprawia, że czytałam ją z ogromną ciekawością. Pobudza wyobraźnię i sprawia, że identyfikujemy się z tym co dusza doświadcza w Życiu po życiu. Autorka wprost odnosi się do swoich odczuć, śmiało przedstawia swój punkt widzenia i wyjaśnia sprawy dotyczące śmierci, naszej duszy, naszej egzystencji w przyjazny sposób. Podczas czytania tej książki wiele sytuacji z mojego życia stało się dla mnie bardziej zrozumiałych.

Polecam! Każdy powinien ją przeczytać jeśli chce wiedzieć więcej!

 • 1 z 1 ludzi uznało tą opinię za pomocną.
Oceń 
2012-03-12

Uwielbiam czytać takie książki! Niesamowite jest to, jak wiele wyjaśniają mi o sprawach, z którymi borykam się na co dzień. Już nie walczę z przeciwnościami losu, bo wiem, że sama sobie wybrałam wszystko, co mnie dotyka. I choć czasem trudno to zaakceptować, to z perspektywy tego wyboru wcześniejszego (przed narodzinami) odpuszczam i… sprawy zaczynają się pomalutku układać. Zaciekawił mnie rozdział (a rzadko autorzy nawiązują do tego) o wierze. Jeśli ktoś jest wierzący i praktykujący to tego typu książki właściwie z zasady odrzuca, bowiem Biblia zdolności mediumiczne i parapsychologiczne odrzuca jako szarlatanerię. Jednak tym razem autorka pokusiła się o omówienie tematu w odniesieniu do wiary, a wnioski – zaskakują. Warto, naprawdę warto poznać inne spojrzenie na świat.


  + więcej opini - mniej opini

  Napisz opinię

  Napisz opinię
  Nieśmiertelność duszy – podróż między wcieleniami

  Nieśmiertelność duszy – podróż między wcieleniami

  To, co Cię spotyka jest tylko i wyłącznie Twoim wyborem. Dzięki tej książce będziesz wybierać świadomie.