Wielka ksi ga komunikacji z duchami Powiększ

Wielka księga komunikacji z duchami. Jak nawiązać kontakt z drugą stroną

01555006

Autor: Raymond Buckland

Studio Astropsychologii

Buckland's Book of Spirit Communications

24 godziny + czas dostawy

24 godziny

Ocena 

Cena katalogowa:

49,90 zł

Nasza cena:

42,40 zł

Autor tej książki jest jednym z czołowych autorytetów z dziedziny parapsychologii. Teraz prezentuje publikację, która jest przeznaczona zarówno dla tych, którzy chcą samodzielnie kontaktować się ze światem umarłych, jak i dla osób pragnących zaspokoić swoją ciekawość odnośnie tego, co się dzieje po Drugiej Stronie. Dzięki zawartemu w książce zbiorowi lekcji, technik i ćwiczeń, i Ty możesz zostać medium. Doświadczanie transu, jasnowidzenia, psychometrii, typtologii czy lewitacji nie jest zarezerwowane dla wybranych. Dowiesz się również, jak przeprowadzać rozmowy przy pomocy tablicy ouija, korzystać z pisma automatycznego, duchowej fotografii, uzdrawiania duchowego i na odległość, channelingu oraz Kół Rozwoju. Skorzystaj z daru i usłysz głos z zaświatów!

EAN9788373775459
ISBN978-83-7377-545-9
Rok wydania2012
Numer wydaniaI
Format16 x 23 cm
Ilość stron392
Oprawamiękka

Patronat medialny

Polecamy również

Opinie

Oceń 
2013-03-17

Raymond Buckland przybył do USA w roku 1962 z Anglii. Uważany jest za autorytet w sprawach okultystycznych i nadnaturalnych. Służył jako doradca przy produkcji filmu Necromancy Orsona Wellesa, a także doradzał przy teatralnej produkcji Makbeta z Williamem Friedkinem, reżyserem Egzorcysty. Wykładał na uczelniach w całym kraju. Obecnie mieszka na małej farmie w północno-centralnym Ohio.

Opowieści o duchach i próby kontaktu z nimi, znane są już od dawna. Każdy z nas zastanawia się co jest "po drugiej stronie" i czy ona w ogóle istnieje. Telewizja wykorzystuje zainteresowanie ludzi duchami i nadprzyrodzonymi zjawiskami, produkując seriale czy filmy. Głośno słychać o mediach, którzy kontaktują się ze zmarłymi. Jednak często powątpiewamy w ich zdolności. Czy słusznie? Na te i wiele innych pytań odpowiada książka Raymonda Bucklanda.

"Wielka księga komunikacji z duchami. Jak nawiązać kontakt z drugą stroną" to książka dzięki której dowiemy się w jaki sposób możemy komunikować się z duchami. Podzielona jest na siedemnaście lekcji, które zapoznają nas ze spirytualizmem, technikami komunikacji z drugą stroną czy automatycznym pisaniem. To tylko wierzchołek tego, co oferuje nam ta księga. Każdy rozdział zawiera pytania sprawdzające naszą wiedzę i to co zapamiętaliśmy z danego rozdziału. Oprócz tego autor przybliża nam sylwetki znanych osób zajmujących się okultyzmem, np. John Edward, Jeane Dixon, Leonora E. Piper czy Edgar Cayce.

Książka napisana jest prostym i lekkim językiem. Widać, że autor wie o czym pisze, co powoduje iż z jeszcze większą przyjemnością czytamy tę książkę. Oprócz faktów i informacji, Buckland oferuje nam ćwiczenia, które pomogą rozwinąć nasze zdolności. Sam wygląd książki przyciąga czytelnika. Okładka jest pięknie przyozdobiona, podobnie jak strony książki, które są przyciemnione na brzegach. Wszystko to jeszcze bardziej syci wzrok czytelnika.

"Wielką księgę komunikacji z duchami. Jak nawiązać kontakt z drugą stroną" polecam wszystkim zainteresowanym tematem okultyzmu oraz tym, którzy chcą poszerzyć swoją wiedzę. Jest to bardzo dobry poradnik z którego można wynieść wiele ciekawych informacji i poznać odpowiedzi na dręczące nas pytania. Gorąco polecam!

 • 1 z 1 ludzi uznało tą opinię za pomocną.
Oceń 
2012-12-07

Spirytualizm, duchy, zjawiska paranormalne budzą u wielu strach, obawy, negatywne nastawienie. Wszystko to wynika z tego, że mało wiemy o Tamtej Stronie życia. Czym są duchy, zjawy, niematerialne byty? Nie wiedza powoduje, że postrzegamy je często jako niebezpieczne zjawy, które czyhają na niewinnych ludzi albo jako zagubione duszyczki szukające drogi do Nieba. Jeszcze inni widzą w nich bliskich nam zmarłych, którzy pragną przekazać nam jakieś niezwykle ważne przesłanie. Jaka jest prawda? Co powinniśmy wiedzieć o tej sferze życia? Odpowiedź na te pytania znajdziemy dzięki najbardziej kompleksowemu na polskim rynku poradnikowi dotyczącemu komunikacji z Drugą Stroną.

Książka, jak większość publikacji Wydawnictwa Studio Astropsychologii, jest bardzo starannie i ładnie wydana. Trzymając ją w ręku można mieć wrażenie, że faktycznie mamy przed sobą tajemną księgę, która za chwilę wyjawi nam długo skrywane tajemnice. Napisał ją Raymond Buckland, który jest prekursorem w tej dziedzinie na tym rynku, nazywany „ojcem amerykańskiej Wicca”. Jest on jednocześnie jednym z najbardziej rozpoznawanych autorytetów z dziedziny parapsychologii. Urodził się w 1943 roku w Anglii. W 1962 roku przeniósł się do Stanów Zjednoczonych. Jego zainteresowania okultyzmem zrodziły się ponad 60 lat temu. Ma w swoim dorobku przeszło 30 publikacji poświęconych zjawiskom paranormalnym. Teraz oddaje on w ręce czytelników publikację, która jest przeznaczona zarówno dla tych, którzy chcą samodzielnie kontaktować się ze światem umarłych, jak i dla osób pragnących zaspokoić swoją ciekawość odnośnie tego, co się dzieje po Drugiej Stronie.
Książka podzielona jest na siedemnaście rozdziałów, które nazwane zostały lekcjami. Każda z nich kończy się pytaniami sprawdzającymi przyswojenie wiedzy z danej części oraz sylwetkami znanych postaci takich jak: John Edward, Jean Dixon, Abraham Lincoln, Sir Arthur Conan Doyle. Tematyka książki dotyczy szerokiego zakresu spirytualizmu. Poznajemy jego historię powstania w Anglii, Ameryce, Europie. Poznajemy narzędzia i sposoby przeprowadzania rozmowy przy pomocy tablicy ouija, pisma automatycznego, duchowej fotografii, uzdrawiania duchowego i na odległość, channelingu oraz Kół Rozwoju. To nie tylko książka o duchach ale też o czakrach, ich wzmacnianiu, kontaktach z przewodnikami duchowymi, aniołami, uzdrawianiu duchowym, channelingu. W podręczniku autor zawarł wiele ćwiczeń pomocnych w regulacji energetycznej naszego ciała jak i w rozwijaniu swoich zdolności paranormalnych. Dzięki nim nauczymy się jak prawidłowo oddychać, medytować, wzmocnić i zrównoważyć czakry, wzbudzić przepływ kundalini, podnieść swoje wibracje, zabezpieczać się przed niepożądanymi bytami, energiami.
Już na początku Raymond Buckland stwierdza: „to właśnie od spirytualizmu zacząłem moją podróż po ścieżce wiodącej ku duchowemu oświeceniu.” W załączniku autor prezentuje nieuczciwe praktyki i sztuczki stosowane przez oszustów w czasie pseudo - seansów spirytualistycznych. Poza tym możemy poznać Deklarację Zasad przyjętą przez Narodowe Stowarzyszenie Spirytualistyczne, definicje dotyczące zjawisk spirytualizmu, założenia polityki społecznej Narodowego Spirytualistycznego Kościołów oraz odpowiedzi na pytania dotyczące poszczególnych lekcji zawartych w książce.Chciałabym zaznaczyć, że książka jest wg mnie przeznaczona dla osób z dużą dozą rozsądku. Dostarcza ona mnóstwo informacji dotyczącej strefy, którą interesują się często osoby niedoświadczone, ciekawe nowych wrażeń. Nieumiejętne wykorzystanie każdej wiedzy ezoterycznej niesie ze sobą niebezpieczeństwo sprowadzenia na siebie kłopotów. Jeżeli potraktujemy treść zawartą w książce „Wielka księga komunikacji z duchami” jako zasób wiedzy o Tamtej Stronie, to myślę, że może ona wspaniale spełnić swoją funkcję. Książka jest przeznaczona wprawdzie dla wszystkich i z pewnością jej treść wiele wyjaśnia i zawiera mnóstwo przydatnych informacji, jednak byłabym ostrożna w niedoświadczonym kontakcie z duchami. Autor przede wszystkim zaspokaja naszą ciekawość odnośnie tego, co się dzieje po Drugiej Stronie. Jednak doświadczanie transu, jasnowidzenia, psychometrii, typtologii czy lewitacji należy stosować mądrze. „…nie należy przesadzać. Nie próbuj robić czegoś – czy to będzie patrzenie w kulę, jasnowidzenie, psychometria, czy cokolwiek innego – aż do utraty tchu!’ We wszystkim należy zachować umiar.


http://www.wewnetrzne-swiatlo.orangespace.pl

  Oceń 
  2012-12-07

  Opowieści o duchach są znane już od dawien dawna, podobnie jak próby nawiązania z nimi kontaktu. No bo czyż nie najprościej ukoić ból po stracie bliskiej osoby, jak spytać ją po raz ostatni, czy wszystko z nią w porządku i czy dobrze się jej wiedzie? Chcemy po prostu wiedzieć i nie ma w tym nic złego. Jednak komunikacja z Zaświatami to nie zabawa i należy o tym pamiętać.
  Spirytualizm fascynował mnie od dziecka – uwielbiałam opowieści o duchach, bajki, które do nich nawiązywały oraz filmy. Trochę z duchami, czy też duszami z Zaświatów, miałam już do czynienia w swoim nieco krótki życiu, ale nie wspominam tego źle – wręcz przeciwnie – zawsze cieszyłam się, gdy działo się wokół mnie coś nadprzyrodzonego. Dlatego też postanowiłam w końcu rozwinąć swoją wiedzę na ten temat, a także udoskonalić umiejętności – oczywiście stopniowo. Zaczęłam od książki Raymond’a Buckland’a, która okazała się do tego idealna.
  „Wielka księga komunikacji z duchami” to bardzo dobry poradnik, a mogłabym nawet powiedzieć podręcznik. Uwielbiam książki pisane stylem, który przypomina mi szkolne podręczniki, ponieważ wtedy mogę poczuć się, jakbym uczęszczała do szkoły magii. Każdy rozdział to osobna lekcja, na końcu której znajdują się pytania sprawdzające – mnie dało to motywację do tego, żeby skupić się podczas czytania, a potem sprawdzić własną wiedzę. W każdym rozdziale znajdziemy wprowadzenie, następnie ćwiczenia, test sprawdzający i biografię słynnego spirytualisty.
  Książka jest pisana bardzo przyjemnym i miłym językiem, aż żal ją odkładać na półkę. Potrafi czytelnika całkowicie pochłonąć, co jest rzadko spotykane wśród poradników. Myślę, że jest to spowodowane różnorodnością tematów, które jednak sprowadzają się w końcu do jednego głównego – spirytualizmu, jednak jest tutaj naprawdę wiele składowych, a każda została świetnie przedstawiona. Ciekawymi przerywnikami są biografie ludzi, którzy zajmowali się tą dziedziną, wiem, że niektórzy za biografiami nie przepadają, ale tutaj znajdziemy po prostu najważniejsze fakty i odniesienie do ich zdolności mediumicznych.
  Autor bardzo sumiennie i spokojnie wyjaśnia wszystko po kolei, odpowiada na pytania, które podczas czytania z pewnością pojawiają się w głowie czytelnika. Na samym końcu możemy znaleźć słowniczek z wieloma ciekawymi hasłami, wyjaśnienie „oszustw”, które spotyka się u mediów, a także odpowiedzi na wcześniej zadawane pytania po każdej lekcji. Z pewnością mogą one stanowić idealne podsumowanie całej wiedzy zawartej w tej książce.
  Książka jest na pewno idealna dla osób, które zaczynają swoją przygodę ze spirytualizmem, ale myślę, że osoby, które już znają tę tematykę bardziej będą zadowolone – może to być dla nich takie kompendium wiedzy, do którego zawsze warto zajrzeć. Osobiście jestem naprawdę mile zaskoczona i bardzo zadowolona – dowiedziałam się wielu nowych rzeczy, poznałam nowe ćwiczenia i myślę, że nie raz wrócę do tej pozycji, a żeby sobie kilka rzeczy poprzypominać i znaleźć dobre i przydatne wskazówki.

   Oceń 
   2012-12-06

   Rodzimy się, dorastamy, by na końcu odejść z tego świata. Każdy z nas od samego początku świadomy jest tego, że pewnego dnia umrze. To nieuniknione i nikt z nas nie zdoła się wydrzeć z rąk śmierci, kiedy przyjdzie na nas czas. Jednakże czy nasza śmierć oznacza koniec naszego istnienia? Wierzymy, że po śmierci nasza dusza trafi w jedno z dwóch miejsc, albo do Nieba, bądź też do Piekła. Wszystko zależy od tego, jak przeżyliśmy nasze życie. Nasi bliscy odchodzą, a my staramy się wierzyć, że pewnego dnia dane nam będzie ponownie się z nimi spotkać po Drugiej Stronie. Świadomość ta pomaga nam pogodzić się z faktem, że któregoś dnia odejdziemy z tego świata, pozostawiając osoby bliskie naszemu sercu. A gdyby tak możliwy byłby kontakt ze zmarłymi osobami zanim sami umrzemy? Gdyby można było w każdej chwili się z nimi skontaktować? Czy możliwe jest, że duchy zmarłych osób są cały czas w naszym pobliżu, a skontaktowanie się z nimi jest tak samo realne, jak rozmowa z żywą osobą? Spirytualiści przez cały czas starają się przekonać ludzi, że jest to jak najbardziej możliwe. Że istnieją ludzie, będący medium, dzięki którym kontakt ze zmarłymi jest czymś zupełnie naturalnym. Jednym ze spirytualistów jest pan Raymond Buckland, autor książki "Wielka księga komunikacji z duchami. Jak nawiązać kontakt z Drugą Stroną", która dzięki uprzejmości Wydawnictwa Studio Astropsychologii trafiła w moje ręce.

   Pan Buckland, zanim zaczął zawodowo zajmować się spirytualizmem, pisał scenariusze do serialu "The Army Game" oraz pilota serialu "Sly Digs". Oprócz tego występował na deskach teatralnych w Anglii, a także odegrał kilka mniejszych ról w amerykańskich filmach. Jednakże od czasu dzieciństwa zainteresowany był zagadnieniami spirytualizmu. Tematem zaraził go jego stryj George, który wraz z żoną od lat zajmowali się tym tematem. W wieku 26 lat Buckland postanowił porzucić dotychczasowe zajęcia i na poważnie zająć się spirytualizmem. Na dzień dzisiejszy ma on na koncie ponad 30 książek. Niektóre z jego publikacji zostały szczególnie docenione i nagrodzone (nagroda Visionary Award dla "Gypsy Witchcraft and Magic" - 1999 r oraz dla "Buckland Romany Tarot" - 2001 r). Jest on autorytetem z dziedzin okultystycznych i nadnaturalnych znany całemu światu. Wykładał na wielu amerykańskich uniwersytetach, niejednokrotnie brał udział w programach telewizyjnych oraz audycjach radiowych.

   Biorąc książkę do ręki, pierwsze co rzuca się nam w oczy, to jakość jej wydania. Przyozdobiona okładka, przyciemniane wewnątrz stronice, wygodna interlinia oraz zamieszczone zdjęcia oraz rysunki sprawiają, że całość jest miła dla oka. Jedyne, co bym osobiście zmieniła, to zamieniłabym miękką oprawę na twardą. Wielokrotne czytanie interesujących nas fragmentów w obecnej oprawie spowoduje jedynie to, że brzegi okładki się powyginają i rozdwoją. Twarde wydanie skutecznie zapobiegłoby tego typu wypadkom.

   Co znajdziemy w środku? Książka podzielona jest na siedemnaście rozdziałów. Każdy z nich zajmuje się innym zagadnieniem, jednakże wszystko jest ze sobą ściśle połączone. Czytając po kolei następujące po sobie rozdziały będziemy w stanie łatwiej zrozumieć zagadnienia opisane później. Autor krok po kroku przybliża nam zarówno teorię, jak i przedstawia nam konkretny temat na przykładach. Poza tym każdy z rozdziałów kończy się zestawem pytań, które mają nam pomóc się zorientować, w jakim stopniu przyswoiliśmy przeczytane treści. Buckland przybliża swym czytelnikom sylwetki wielu znanych i cenionych osób zajmujących się tematyką spirytualizmu, ale też osób po prostu zainteresowanych tą dziedziną. I tak będziemy mogli poznać bliżej m.in. Johna Edwarda, Jeane Dixon, Andrew Jacksona Davisa, siostry Fox, a nawet Abrahama Lincolna. Dzięki tej książce dowiesz się, czym jest channeling oraz mediumizm. Poznasz wszelkie sposoby komunikacji z duchami, jak chociażby tajemnicze tablice Ouija, których początki sięgają roku 600 p.n.e i wywodzą się z Chin oraz Grecji. Autor krok po kroku przybliża też rozwój spirytualizmu w poszczególnych krajach. Poza tym w książce zamieszczono całą masę cytatów osób, które w jakiś sposób doświadczyły w swym życiu obecności duchów. Ta publikacja to prawdziwe kompendium wiedzy dla każdej osoby zainteresowanej tą tematyką.

   Jako podsumowanie mojej recenzji pozwolę sobie przytoczyć słowa Brada Steigera, które wg mnie najlepiej oddają wszystko to, co sama napisałabym, aby zachęcić Was do sięgnięcia po "Wielką księgę komunikacji z duchami" autorstwa Raymonda Bucklanda:

   "Ta niesamowita pozycja, będąca zbiorem lekcji, technik i ćwiczeń, w ciekawy sposób łączy je ze szczegółową historią i analizą komunikacji z duchami. Tylko ktoś posiadający takie doświadczenie i fachową wiedzę, jak Raymond Buckland, mógł przedstawić te wszystkie informacje w sposób zrozumiały dla nowicjuszy, a jednak rzucający wyzwanie osobom poważnie badającym metafizykę."

   moja ocena: 5/6
   recenzja pochodzi z mego bloga: http://magicznyswiatksiazek.blogspot.com/2012/12/wielka-ksiega-komunikacji-z-duchami-jak.html

    Oceń 
    2012-11-20

    O Raymondzie Bucklandzie słyszał każdy, kto choć odrobinę zainteresował się tematyką okultyzmu. Ten wspaniały badacz poświęcił całe swoje życie na zgłębianie kontrowersyjnych tematów, takich jak magia cygańska czy kontaktowanie się ze światem umarłych. Tym większa jest moja radość, że jego najlepsza książka nareszcie ukazała się w Polsce. Ta publikacja to opracowanie, z którym powinien zapoznać się każdy, kto chciałby zostać medium. Zawiera ona nie tylko rys historyczny ruchu mediumicznego na świecie, ale jednocześnie pełna jest praktycznych porad niezwykle przydatnych dla badacza zjawisk paranormalnych. Znakomita lektura! Radek


     + więcej opini - mniej opini

     Napisz opinię

     Napisz opinię
     Wielka księga komunikacji z duchami. Jak nawiązać kontakt z drugą stroną

     Wielka księga komunikacji z duchami. Jak nawiązać kontakt z drugą stroną

     Dzięki zawartemu w książce zbiorowi lekcji, technik i ćwiczeń, i Ty możesz zostać medium i nawiązać kontakt z duchami.