Miłość po przejściach - jak zbudować szczęśliwy związek Powiększ

Miłość po przejściach - jak zbudować szczęśliwy związek

01001836

Autor: Elżbieta Liszewska

Studio Astropsychologii

24 godziny + czas dostawy

24 godziny

Ocena 

Zobacz ebooka 17,36 zł

Książka

Cena katalogowa:

29,20 zł

Nasza cena:

24,80 zł

Czy masz już dość rozstań i pragniesz miłości na całe życie? Dzięki tej książce ustrzeżesz się błędów popełnianych w poprzednich związkach. Poznasz również szereg metod na sprawienie, by Twój związek był oparty wyłącznie na bezwarunkowej, zdrowej miłości. Nauczysz się odnajdywać swoje wyzwalacze pozytywnych uczuć i wykorzystywać je w odpowiednich momentach. Dowiesz się również, jak wyleczyć się z żalu do poprzedniego partnera, zaakceptować wady obecnego, a także jak nie powtarzać błędów popełnianych przez Twoich rodziców. Poznasz też sposoby na nadanie większej pikanterii swojemu życiu erotycznemu i wykorzystasz terapeutyczną moc afirmacji. Każdy związek, również Twój, przypomina ogród. Jeśli otoczysz go opieką - rozkwitnie, jeśli zaniedbasz - zmarnieje. Czas zadbać o miłość!
EAN9788373775602
ISBN978-83-7377-560-2
Oprawamiękka

Patronat medialny

Opinie

Oceń 
2013-02-12

Bohaterami książki są Hanna i Krzysztof, których poznaliśmy w bestsellerze „Dusza kobiety, ego mężczyzny”. Połączyła ich spontaniczna, namiętna miłość. Próbują oni ułożyć sobie życie na nowo ale w pewnym momencie uświadamiają sobie, że ich związek marzeń chyli się ku upadkowi. Podejmują walkę o wspólne szczęście, a pomaga im w tym profesjonalna terapeutka o nieszablonowym podejściu. Poznajemy ich w momencie, gdy uczęszczają na terapię prowadzoną przez psychoterapeutkę Joannę. Na początku chodzili do niej osobno.
Na drugą terapię postanowili chodzić razem.
W wielu poradnikach zawartych jest mnóstwo wskazówek jak zmieniać siebie, swoje życie, związek, ale mało jest wyjaśnień jak to zrobić. Książka „Miłość po przejściach” podpowiada wiele rozwiązań, sposobów na poprawę sytuacji i na przykładzie bohaterów pokazuje jak można zawarte tu rady wprowadzić w życie. Pod tym względem jest z pewnością ciekawą pozycją na naszym polskim rynku.
Autorka podpowiada jak wyleczyć się z żalu do poprzedniego partnera, zaakceptować wady obecnego, jak nie powtarzać błędów popełnianych przez naszych rodziców, jak poradzić sobie ze starymi nawykami, zachowaniami przyniesionymi z poprzednich związków, jak pielęgnować własną niezależność, jak uniknąć stagnacji, jak radzić sobie z bólem, zdradą, lękiem, z codziennymi problemami, pojawiającymi się konfliktami. Elżbieta Liszewska oparła wiedzę na swoim doświadczeniu, przepracowała proponowane techniki, zainwestowała w swój rozwój i jak sama podkreśla: „Wszystko co mam, zawdzięczam pracy nad sobą”. Dzięki temu jest dziś szczęśliwą, spełnioną osobą czerpiącą radość z życia, tego co ono niesie, u boku ukochanego mężczyzny. Tego pragnie nauczyć innych, pokazać drogę do pozytywnych zmian w sobie i w swoim związku.
Książka w założeniu skierowana została do związków po przejściach, które poznały gorycz rozstania i nie chciałyby tego ponownie przeżyć. Dzięki niej ustrzegą się one błędów popełnianych w poprzednich związkach i upewnią się, że dawne miłości nie będą rzucały cienia na obecną. Sądzę jednak, że każdy może skorzystać ze wskazówek i ćwiczeń w niej zawartych. Młode pary, które są na początku swojej wspólnej drogi – by mogły budować solidne podwaliny partnerskiego związku. Natomiast pary z doświadczeniem – by wprowadzić pozytywne zmiany we wzajemnych relacjach i ugruntować łączące ich więzy.

  Oceń 
  2012-12-21

  Dlaczego w dzisiejszych czasach jest tak wiele rozwodów? Moim zdaniem dzieje się tak, że wszystko nam przychodzi zbyt łatwo. Chcesz coś kupić, a Cię na to nie stać? Nie ma sprawy – weź to na raty. Masz ochotę coś zjeść – nic prostszego, idź do restauracji. Chcesz wychować dziecko nie brudząc sobie przy tym rąk? Od czego są opiekunki. Chcesz zamówić rzadki produkt z końca świata? Kupisz go przez internet i jeszcze dostaniesz do domu. Wszystko jest łatwe i przyjemne. Tymczasem miłość taka nie jest. Ona wymaga poświęceń, czasu i niesamowitych nakładów pracy. A my, nauczeni, że nie warto się starać, wybieramy najprostszą drogę czyli rozstanie. Książka ta pokazuje, że wcale nie musi tak być. Wystarczy, że się odrobinę postrasz... Karolina


   + więcej opini - mniej opini

   Napisz opinię

   Napisz opinię
   Miłość po przejściach - jak zbudować szczęśliwy związek

   Miłość po przejściach - jak zbudować szczęśliwy związek

   Dzięki tej książce sprawisz, że Twój związek będzie oparty wyłącznie na bezwarunkowej, zdrowej miłości.