Obniżona cena! Egz. ekspozycyjny - Encyklopedia leczniczych aromatów Powiększ

Egz. ekspozycyjny - Encyklopedia leczniczych aromatów

01556194

Autor: Scott Cunningham

Studio Astropsychologii

24 godziny + czas dostawy

24 godziny

Ocena 

-50%

Cena katalogowa:

69,80 zł

Nasza cena:

34,90 zł

Egzemplarz ekspozycyjny - może mieć lekkie uszkodzenia (np. zarysowanie, otarcie okładki, zagięty róg, ślad po cenie), ale merytorycznie jest pełnowartościowy.
W tym najobszerniejszym kompendium wiedzy o kadzidłach, olejkach i naparach znajdziesz odwiecznie skrywane sekrety przyrządzania tajemniczych mieszanek ziół. Własnoręcznie stworzysz kadzidła, olejki, maści, napary. Poznasz różnorodne zioła, sposoby ich zdobywania lub zastępowania substytut (zamiennik)ami. Dostaniesz wskazówki jak sprawić, by mieszanki napełnić magiczną, „osobistą” mocą. Dzięki podstawowym zasadom magii dowiesz się jak przyciągnąć pieniądze, miłość, zdrowie czy zwiększyć duchowość.
Ta aromatyczna Encyklopedia została stworzona specjalnie dla Ciebie i na pewno będziesz mógł korzystać z niej przez długie lata...Własnoręcznie stworzysz kadzidła, olejki, maści, napary. Poznasz różnorodne zioła, sposoby ich zdobywania lub zastępowania substytut (zamiennik)ami. Dostaniesz wskazówki jak sprawić, by mieszanki napełnić magiczną, „osobistą” mocą. Dzięki podstawowym zasadom magii dowiesz się jak przyciągnąć pieniądze, miłość, zdrowie czy zwiększyć duchowość.
Ta aromatyczna Encyklopedia została stworzona specjalnie dla Ciebie i na pewno będziesz mógł korzystać z niej przez długie lata...
EAN
Format17,6 x 25 cm
Ilość stron304
Oprawatwarda

Patronat medialny

Opinie

Oceń 
2013-03-03

Nie od dziś wiadomo, że zmysł węchu odgrywa w naszym życiu ważną rolę. Za jego pomocą postrzegamy nasze otoczenie i jesteśmy w stanie rozróżnić, czy coś jest dobre, czy złe – przynajmniej w pewnym stopniu. Zapachy mogą nas odrzucać i niezwykle nas drażnić, ale mogą też działać antagonistycznie – pobudzać, relaksować, uspokajać. Jednak skąd mamy wiedzieć, jak dane zapachy na nas działają?
Na to pytanie z pewnością odpowie Wam znakomita pozycja jaką jest „Encyklopedia leczniczych aromatów” Scott’a Cunningham’a. To już kolejne dzieło tego autora, które mnie zachwyciło. Tym razem autor wprowadza nas w świat magii zapachów. Książkę możemy podzielić na trzy części. Pierwsza z nich to podstawy owej magii – proporcje, pewne techniki i wymienienie składników. Druga część jest najobszerniejsza, bowiem znajdują się w niej procedury postępowania i przepisy. Trzecia to oczywiście najcudowniejsza rzecz, jaką autor mógł nam zapewnić – substytucje, dzięki którym z pewnością będziemy wiedzieli, które substraty możemy zastąpić i czym.
Skupię się na części drugiej, bo to ona stanowi kwintesencję tej książki. Znajdziemy w niej informacje o tworzeniu kadzideł, olejków, maści, naparów, kąpieli, nalewek… jednym słowem wszystkiego, co można wykorzystać do aromaterapii. Początkowo otrzymujemy krótki wstęp z najważniejszymi informacjami – sposoby wytwarzania, uwagi, wskazówki i porady. Potem zapoznajemy się w mnóstwem różnorakich przepisów, poczynając od zdrowotnych, a kończąc na miłosnych. Jestem przekonana, że każdy znajdzie technikę aromaterapii idealną dla siebie i nie będzie miał żadnych problemów, aby z niej zacząć korzystać.
Po raz kolejny muszę pochwalić autora za jego oddanie, wiedzę i dopracowanie swojego projektu. Ten człowiek ma niesamowity dar przekazywania informacji w całkowicie zrozumiały i przyjemny sposób. Bardzo szanuję autora za to, że w jego książkach umieszcza rozdział o zamiennikach, ponieważ wiadomo – nie zawsze wszystko możemy dostać w naszym otoczeniu. Jego rady wiele ułatwiają. Dodatkowo ogromna liczba różnych przepisów sprawia, że każdy znajdzie tutaj coś dla siebie. Jak się okazuje tworzenie pachnących mydeł, saszetek, proszków czy kadzideł, wcale nie jest tak skomplikowane, jakby się wydawało.
W tej książce jest wszystko to, co być powinno. To idealny zbiór wiedzy o ziołach i innych produktach wykorzystywanych w magii zapachów. To również idealny podręcznik, który pomoże każdemu – nie tylko tym początkującym, ale nawet tym, którzy już co nieco o aromaterapii wiedzą. Po prostu książka, którą powinien przeczytać i mieć każdy, kto interesuje się taką tematyką – nie widzę innej opcji. Nie sposób nie polecić tej pozycji!

    Napisz opinię

    Napisz opinię
    Egz. ekspozycyjny - Encyklopedia leczniczych aromatów

    Egz. ekspozycyjny - Encyklopedia leczniczych aromatów

    W tym kompendium wiedzy o kadzidłach, olejkach i naparach znajdziesz sekrety przyrządzania tajemniczych mieszanek ziół.