Obniżona cena! Reinkarnacja i hipnoza w terapii Powiększ

Reinkarnacja i hipnoza w terapii. Doświadczenia poprzednich wcieleń i innych rzeczywistości

01001621

Autor: Andrzej Kaczorowski

Studio Astropsychologii

24 godziny + czas dostawy

24 godziny

Ocena 

-28%

Cena katalogowa:

49,80 zł

Nasza cena:

35,86 zł

Jak wygrać z depresją, otyłością lub bulimią? Jak pozbyć się nerwic oraz wyzwolić z nałogów? Jeśli chcesz poznać niezawodne sposoby na te problemy, skorzystaj z pomocy hipnoterapeuty.
Odpowiedzią na te i wiele innych problemów jest hipnoza. Jest nie tylko odpowiedzią, ale jednocześnie jest w stanie przynieść Ci ulgę. Aby mieć gwarancję skutecznej terapii konieczne jest skorzystanie z pomocy specjalistów o uznanej renomie i dużym doświadczeniu. Poznaj człowieka, którego wiedza jest równie potężna, jak silna jest jego chęć pomagania ludziom.
Poznaj doktora Andrzeja Kaczorowskiego. Poznaj jego pacjentów. Poznaj cudowne efekty terapii przez niego stosowanych. Poznaj to wszystko, zastosuj i uwolnij się z więzów, które nie pozwalają Ci z optymizmem spojrzeć w przyszłość.

EAN9788373773608
ISBN978-83-7377-360-8
Rok wydania2009
Numer wydaniaI
Format14,5 x 20,5 cm
Ilość stron392
Oprawamiękka

Patronat medialny

Opinie

Oceń 
2009-06-15

Przez wiele lat cierpiałam na depresję. Nie pomagały mi leki, nie pomagały wizyty u specjalistów. Po prostu każdy dzień witałam ze złością i rozgoryczeniem, że muszę się zmagać z nim aż do wieczora. Działo się tak, dopóki nie natrafiłam na książkę Andrzeja Kaczorowskiego. Zaintrygowała mnie ona, ponieważ kiedyś interesowałam się tematem hipnozy, a pozycja napisana przez polskiego autora była dla mnie tym bardziej kusząca. Ten jedne szczególny dzień odmienił resztę mojego życia. Ta chwila w księgarni nadała sens mojej dalszej egzystencji. Książka ta ukazała bowiem podłoże mojego schorzenia pod zupełnie innym kątem. Pod kątem, którego nie bierze pod uwagę medycyna konwencjonalna. Pod kątem, który wyjaśnił, dlaczego choruję i jednocześnie wskazał mi kierunek leczenia. W tym tygodniu sama wybieram się an seans hipnotyczny z doktorem Kaczorowskim. Może i nie jest mi on już potrzebny, ale chciałabym poznać człowieka, który odmienił mój świat. Poznać, ale i podziękować mu.

    Napisz opinię

    Napisz opinię
    Reinkarnacja i hipnoza w terapii. Doświadczenia poprzednich wcieleń i innych rzeczywistości

    Reinkarnacja i hipnoza w terapii. Doświadczenia poprzednich wcieleń i innych rzeczywistości

    Jak pokonać depresję, otyłość, lub bulimię? Odpowiedź na to pytanie znajdziesz w naszej książce.