Obniżona cena! Zast p cukier Powiększ

Zastąp cukier. Cztery słodkie kroki do zdrowia

01558037

Autor: Anna Cavelius Thorsten Probost Kurt Mosetter Wolfgang A. Simon

Wydawnictwo Vital

Zucker - Der heimliche Killer: Wie wir krank und süchtig werden. Wie wir uns schützen, ohne auf Süßes zu verzichten

24 godziny + czas dostawy

24 godziny

Ocena 

-49%

Cena katalogowa:

49,40 zł

Nasza cena:

25,19 zł

Podobnie jak nikotyna i alkohol, cukier jest niebezpieczny i prowadzi do uzależnienia. Powoduje nie tylko nadwagę, próchnicę i cukrzycę, ale również takie choroby jak ADHD, Alzheimer i rak. Z tej książki dowiesz się, jak odzyskać kontrolę nad swoim sposobem odżywiania. Nie będziesz musiał z niczego rezygnować dzięki stosowaniu zdrowych cukrów, które zaopatrują organizm w niezbędną do życia energię, a przy tym nie mają negatywnego wpływu na przemianę materii. Prezentowane przez Autorów przepisy pozwolą Ci przygotować smakołyki, w tym konfitury, ciasta i desery. Stosując proponowany program żywieniowy stopniowo wyrównasz w organizmie stany nadmiarów i niedoborów. Zmniejszysz ryzyko wielu chorób i schudniesz bez wyrzeczeń. Zdrowie jest słodsze niż cukier.

EAN9788365404336
ISBN978-83-65404-33-6
Rok wydania2016
Numer wydaniaI
Format14,5 x 20,5 cm
Ilość stron312
Oprawamiękka

Patronat medialny

Polecamy również

Opinie

Oceń 
2016-12-05

Polecam

Cukier stanowi pułapkę, w której mniej bądź bardziej świadomie tkwi większość naszego społeczeństwa. Już od dziecka futrujemy się dosładzanymi musli, batonikami, słodzonymi napojami i całą masą produktów, które pozornie nie są słodyczami, a w rzeczywistości są pełne jednego z najbardziej zabójczych związków, jakie zna ludzkość. Z każdym rokiem zwiększa się nasz apetyt na słodkie, ponieważ nałóg wzmacnia się, a my potrzebujemy coraz większych „działek”. Dzięki tej książce każdy może przeprowadzić detoks organizmu i na dobre zerwać z cukrem. Skorzystałam z tych porad i już po dwóch tygodniach mój apetyt na „coś słodkiego” wyraźnie zmalał.

  Oceń 
  2017-09-21

  teoria fajna

  Przeczytałam jednym tchem jednak jak przyszło co do czego to składniki zawarte w przepisach (ksyloza, galaktoza) nie do kupienia w Polsce


   + więcej opini - mniej opini

   Napisz opinię

   Napisz opinię
   Zastąp cukier. Cztery słodkie kroki do zdrowia

   Zastąp cukier. Cztery słodkie kroki do zdrowia

   Cukier jest niebezpieczny i prowadzi do uzależnienia - z tej książki dowiesz się, jak odzyskać kontrolę nad swoim sposobem odżywiania.