Obniżona cena! oczyszczanie woskiem i jajem Powiększ

Oczyszczanie woskiem i jajem. Ludowe terapie na współczesne dolegliwości

01001982

Autor: Kamila Ryszkowska

Studio Astropsychologii

24 godziny + czas dostawy

24 godziny

Ocena 

-28%

Cena katalogowa:

34,30 zł

Nasza cena:

24,70 zł

Coraz częściej przekonujemy się do naturalnych sposobów uzdrawiania i metod stosowanych przez szeptuchy. Nasi przodkowie leczyli się z różnych dolegliwości korzystając z medycyny ludowej. Istniały również przekonania, że za daną chorobę mogą odpowiadać także nieznane moce i duchy, które atakują nasze ciało fizyczne, astralne i mentalne. Jak się przed tym uchronić, a jednocześnie zadbać o zdrowie organizmu podpowie Ci Kamila Ryszkowska – ezoteryczka i naturalna terapeutka. Poznaj i samodzielnie zastosuj skuteczne rytuały na uzdrowienie. Dzięki oczyszczaniu woskiem i jajkiem uwolnisz się od złych emocji, nałogów, klątw i uroków. Ponadto przerwiesz pasmo niepowodzeń, pozbędziesz się dręczących Cię dolegliwości. Wykorzystaj do uzdrowienia ciała i ducha mądrość szeptuch i medycynę ludową

EAN9788373779396
ISBN978-83-7377-939-6
Rok wydania2021
Numer wydaniaII-dodruk
Format14,5 x 20,5 cm
Ilość stron152
Oprawamiękka

Patronat medialny

Polecamy również

Opinie

Oceń 
2017-12-10

Rozczarowanie

Z ogromną chęcią sięgnęłam po tę książkę. Jest ślicznie wydana. Pani Autorka pisze przystępnym językiem.
Niestety, jedna trzecia treści książki to życiorys ezoteryczny. Mało informacji nt oczyszczania jajkiem. Woskiem- jeszcze mniej... A tytuł sugeruje inaczej :(.
Spodziewałam się przykładów konkretnej intetpretacji tego, co przedstawia "terapeutyczne jajki", a informacje okazały się ogólne i mało konkretne.
Nie kupiłabym tej książki.

 • 1 z 1 ludzi uznało tą opinię za pomocną.
Oceń 
2015-03-16

Takiej książki szukałam od dawna :)

W końcu prosta i praktyczna książka na temat uzdrawiania jajem i woskiem. Tego szukałam od dawna. Zawsze mnie interesowały pradawne metody uzdrawiania, a słyszałam o nich wiele, głównie z opowieści mojej babci, która w takich rytuałach brała udział. W wiosce, w której mieszkała była stara, mądra babka, która pomagała ludziom za pomocą jaja i wosku z palącej świecy. Przeprowadzała rytuały, modliła się i oczyszczała ich aurę machając wokół nich jajem. W ten sposób uwalniała od klątw i uroków, leczyła schorowane części ciała, dawała ukojenie dla duszy i przywracała radość życia. To niezwykle intrygujące i cieszę się, że dzięki autorce tej książki będę miała możliwość nauczyć się tych metod uzdrawiania sama.


  + więcej opini - mniej opini

  Napisz opinię

  Napisz opinię
  Oczyszczanie woskiem i jajem. Ludowe terapie na współczesne dolegliwości

  Oczyszczanie woskiem i jajem. Ludowe terapie na współczesne dolegliwości

  W tej książce Autorka przedstawia pradawne metody uzdrawiania i oczyszczania woskiem i jajem.