Obniżona cena! Egz. ekspozycyjny - Z daleka od mleka Powiększ

Egz. ekspozycyjny - Z daleka od mleka

01556098

Autor: Bożena Przyjemska

STUDIO ASTRO 2

24 godziny + czas dostawy

24 godziny


  -50%

  Cena katalogowa:

  34,30 zł

  Nasza cena:

  17,15 zł

  Egzemplarz ekspozycyjny - może mieć lekkie uszkodzenia (np. zarysowanie, otarcie okładki, zagięty róg, ślad po cenie), ale merytorycznie jest pełnowartościowy.
  Jeżeli pijesz mleko zwierzęce, powinieneś zapoznać się z tą publikacją. Dzięki temu będziesz mógł świadomie decydować o swoim zdrowiu. Zdobędziesz pełny obraz tego, jak mleko krowie działa na organizm człowieka. Książka „Z daleka od mleka”, polecana przez dr Ewę Dąbrowską, autorkę popularnej diety owocowo-warzywnej, zdradza negatywny wpływ tego napoju na nasze zdrowie. Bożena Przyjemska opisuje uzależniające działanie mleka, które wynika z zawieranych przez nie kazomorfin o działaniu zbliżonym do narkotyków. Do tego podkreśla, że wcale nie odgrywa ono znaczącej roli w zapobieganiu osteoporozie. Wręcz przeciwnie, jej zdaniem wpływa na degenerację tkanki kostnej, czemu może zapobiec terapia magnezem, witaminą K i D3.

  Książka powinna zainteresować osoby stykające się z problemem autyzmu, chorób serca i układu krążenia oraz obawiające się występowania nowotworu. Autorka opisuje, jaki wpływ na ich rozwój i przebieg ma spożywanie mleka oraz jego przetworów. Podaje też, że konsumowanie takich produktów jest połączone z występowaniem chorób autoimmunologicznych (stwardnienie rozsiane, choroba Leśniowskiego-Crohna, RZS, celiakia) oraz chorób układu nerwowego (depresja, schizofrenia, psychoza maniakalno-depresyjna, choroba Alzheimera, choroba Parkinsona). Ciekawostką jest też powiązanie mleka i chorób wieku dziecięcego oraz niemowlęcego: kolek, krwawienia z przewodu pokarmowego, zaparć, astmy oskrzelowej, zapalenia uszu, a nawet nagłej śmierci łóżeczkowej niemowląt.

  Jeżeli zdecydujesz się odstawić mleko krowie, z pewnością chętnie skorzystasz z podanych przez autorkę przepisów na mleko roślinne, dania obiadowe, chleby oraz słodkie wypieki z diety bezmlecznej.
  EAN2017660145291
  ISBN978-83-64278-86-0
  Rok wydania2017
  Numer wydania2
  Format14,5 x 20,5 cm
  Ilość stron240
  Oprawamiękka
  Napisz opinię
  Egz. ekspozycyjny - Z daleka od mleka

  Egz. ekspozycyjny - Z daleka od mleka