Obniżona cena! Kody mądrości. Starożytne słowa, które przebudowują połączenia neuronalne w mózgu i uzdrawiają serce Powiększ

(Ebook) Kody mądrości. Starożytne słowa, które przebudowują połączenia neuronalne w mózgu i uzdrawiają serce

010011549E

Autor: Gegg Braden

Studio Astropsychologii

24 godziny


  Zobacz książkę 32,11 zł

  Ebook

  -15%

  Cena katalogowa:

  44,40 zł

  Nasza cena:

  37,74 zł

   

  Istnieją słowa, dzięki którym możesz pokonać strach, stawić czoła lękom, zyskać przebaczenie, ochronę, a nawet uzdrowienie. W jaki sposób słowa wpływają na połączenia neuronalne w mózgu i pomagają zmienić siebie? Tłumaczy to Gregg Braden – autor wielu bestsellerów i jeden z największych myślicieli na świecie. Dzięki tej książce odkryjesz słowa-szyfry, które zostały zakodowane przez naszych przodków w modlitwach, mantrach, świętych księgach i pieśniach. Poznasz ich zastosowanie w konkretnych problemach i trudnościach życiowych. Dowiesz się również, czym jest Technika Szybkiej Koncentracji i w jaki sposób ją wykorzystać, by zmienić punkt skupienia. Starożytne kody, które odmienią współczesne życie.

  EAN
  ISBN978-83-8171-450-1
  Rok wydania2020
  Rozmiar ebookMOBI-5,2 MB,EPUB-2,3 MB,PDF-3,8 MB
  Format ebookMOBI,EPUB,PDF
  ZabezpieczenieWATERMARK
  Napisz opinię
  Kody mądrości. Starożytne słowa, które przebudowują połączenia neuronalne w mózgu i uzdrawiają serce

  Kody mądrości. Starożytne słowa, które przebudowują połączenia neuronalne w mózgu i uzdrawiają serce

  Najnowsza książka Wydawnictwa Studio Astropsychologii pokaże Ci, w jaki sposób słowa-klucze mogą zmienić sposób łączenia neuronów w Twoim mózgu i sercu! Poznaj kody mądrości, które trafiają w sedno największych życiowych testów, wymagań i problemów.