Obniżona cena! Domowe sposoby eliminujące zakwaszenie organizmu Powiększ

(Ebook) Domowe sposoby eliminujące zakwaszenie organizmu

01558154E

Autor: Barbara Simonsohn

Vital

24 godziny


  Zobacz książkę 20,35 zł

  Ebook

  -15%

  Cena katalogowa:

  29,90 zł

  Nasza cena:

  25,42 zł

   

  Dlaczego powinieneś się odkwasić?

   

  Terapie odkwaszające to zarówno leczenie objawowe dolegliwości, jak i zapobieganie przewlekłym chorobom. Są skuteczne w przypadku zaburzeń snu, koncentracji, nerwowości i zaburzeń lękowych. Objawem zakwaszenia są także zaburzenia płodności. Kiedy uświadomisz sobie, że przez niewłaściwe pH tracisz również młodzieńczy wygląd, zapobiegniesz temu dzięki regularnym kuracjom oczyszczającym i odkwaszającym.

   

  Oczyścisz nie tylko ciało, ale i umysł

   

  Uzdrawianie jelit i terapie odkwaszające działają zawsze kompleksowo na poziomie ciała, psychiki i duszy. Autorka, ekspertka w dziedzinie żywienia, proponuje terapie odkwaszania takie jak głodówki, lewatywy czy żywność zasadowa. Swoje techniki opiera na metodach dr Renate Collier, która udowodniła, że kwasy odkładają się przede wszystkim w tkance łącznej i w jelitach. Dzięki tej książce poznasz również techniki automasażu nóg, głowy, karku czy pleców.

   

  Proste, naturalne, zdrowe i bezkosztowe terapie odkwaszające!

  EAN
  ISBN978-83-8168-195-7
  Rok wydania2017
  Rozmiar ebookPDF-3,5 MB
  Format ebookPDF
  ZabezpieczenieWATERMARK
  Napisz opinię
  Domowe sposoby eliminujące zakwaszenie organizmu

  Domowe sposoby eliminujące zakwaszenie organizmu

  Nadmierne zakwaszenie organizmu należy do najczęstszych problemów zdrowotnych. Następstwami są ociężałość, depresja, choroby takie jak osteoporoza, reumatyzm, cukrzyca czy miażdżyca. Poznaj proste, naturalne, zdrowe i bezkosztowe terapie odkwaszające!