Przerwy w jedzeniu Powiększ

(Ebook) Przerwy w jedzeniu

010011329E

Autor: prof. dr med. Claus Muss

Vital

24 godziny


  Zobacz książkę 31,97 zł

  Ebook

  Cena katalogowa:

  34,30 zł

  Nasza cena:

  26,55 zł

  Zdrowe jedzenie jest dobre – przerwy w jedzeniu są jeszcze lepsze!

   

  Liczne badania naukowe potwierdzają, że tymczasowe przerwy w jedzeniu zapewniają leczniczy efekt. Dzięki tej książce poznasz techniki i programy żywieniowe, które mają moc uzdrawiania. Dowiesz się jak bez uczucia głodu chronić naczynia krwionośne przed arteriosklerozą, odciążyć serce i obniżyć ciśnienie krwi. Przerwy w jedzeniu poprawiają przemianę materii, a wątroba, pęcherzyk żółciowy i nerki pracują bardziej efektywnie. Zredukowany czas spożywania posiłków wpływa też korzystnie na mózg i układ nerwowy.

   

  Przerwy w jedzeniu pomogą Ci pozbyć się wielu dolegliwości

   

  Opisane przez Autorów programy odżywiania oddziałują bezpośrednio na nasz genom w jądrze komórkowym. Ryzyko zwyrodnienia komórek i powstania nowotworu obniża się dzięki poprawionej ochronie przed wolnymi rodnikami. Lista dolegliwości, od których można trzymać się z dala stosując fazową rezygnację z pożywienia i zdrowemu sposobowi odżywiania jest prawie nieograniczona.

   

  Oczyść ciało i umysł

  EAN
  ISBN978-83-8168-029-5
  Rok wydania2018
  Rozmiar ebookPDF-1,4 MB,EPUB-1,8 MB,MOBI-3,9 MB
  Format ebookPDF,EPUB,MOBI
  ZabezpieczenieWATERMARK
  Napisz opinię
  Przerwy w jedzeniu

  Przerwy w jedzeniu

  Dzięki tej książce poznasz uzdrawiające techniki i programy żywieniowe, które wesprą ciało w przypadku alergii, stanów zapalnych czy cukrzycy. Bez uczucia głodu ochronisz naczynia krwionośne, odciążysz serce i obniżysz ciśnienie. Oczyść ciało i umysł.