Obniżona cena! Nowe runiczne drogowskazy Powiększ

Nowe runiczne drogowskazy

03001668

Autor: Ewa Kulejewska

Studio Astropsychologii

24 godziny + czas dostawy

24 godziny

Ocena 

-28%

Cena katalogowa:

39,30 zł

Nasza cena:

28,30 zł

Każdy Twój wybór ma znaczenie. Od spraw rodzinnych po biznesowe. Od wyboru sposobu leczenia w razie choroby po czas, w którym powinieneś zainwestować pieniądze, by je pomnożyć. Każda decyzja odciśnie piętno na Twojej przyszłości. Jak więc wybrać mądrze? Skorzystaj z mądrości run, które zawsze wskażą najlepsze dla Ciebie rozwiązanie. Nowa talia kart Ewy Kulejewskiej to połączenie wspaniałej grafiki z czytelnymi i niezwykle prostymi radami i interpretacjami kart runicznych. Ponadto z poradnika dowiesz się o możliwości wykorzystania amuletów i talizmanów z konkretnymi symbolami runicznymi. Zawsze odnajdziesz drogę prowadzącą do celu i będziesz mógł podążać ścieżką prowadzącą ku szczęściu i spełnieniu.

EAN9788373773929
ISBN978-83-7377-392-9
Rok wydania2010
Numer wydaniaI
Format6 x 9,5 cm
Ilość stron84
Oprawapudełko

Patronat medialny

Polecamy również

Opinie

Oceń 
2013-02-12

Na polskim rynku nie ma zbyt dużo talii runicznych ale mimo to stają się one coraz bardziej popularne i stwarzają możliwości dogłębniejszego poznania tych pradawnych znaków. Jedna z takich talii została wykonana przez Ewę Kulejewską zatytułowana „Nowe Runiczne Drogowskazy.” Motto zamieszczone na początku niewielkiej książeczki dołączonej do kart „”Przyjazne znaki na drodze życia” podkreśla charakter run.
Ewa Kulejewska jest w Polsce znaną postacią w świecie ezoterycznym. Jest popularną wróżką, psychoterapeutką, dyrektorką Studium Psychologii Psychotronicznej. Jak sama mówi o sobie na własnej stronie: „karty są skutecznym narzędziem podpory psychicznej. Uważam, że los zależy od człowieka, a kiedy pozna się jego tendencje można go zmienić i podążać już bezpiecznie nową drogą życia.” W swojej praktyce wykorzystuje swoją szeroką wiedzę terapeutyczną, zdolności jasnowidzenia, bioterapii. Prowadzi liczne kursy, szkolenia, medytacje zdrowotne, runiczne i rozwoju zdolności parapsychicznych. Jest autorką wielu książek m.in. „Runiczne drogowskazy”, „Alchemia aktu stwórczego”, „Runy proste i skuteczne”, „Vademecum run”, „Autoterapia – sposoby i metody leczenia duszy i ciała”.
Najnowsze jej dzieło to małe drogowskazy na drodze rozwoju osobistego. Karty są nieduże, ciepłe, miłe dla oka, pełne koloru i światła. Ich rozmiar jest pomocny przy tasowaniu, można zawsze je mieć przy sobie. Autorka przedstawiła na nich swoją wizję każdej runy malując jej energie w formie niewielkich obrazków otoczonych wianuszkiem zbożowego motywu. To kojarzy się ze słońcem, obfitością i bogactwem. Każdy z nich jest podpisany głównym przesłaniem runy. Są bardzo przyjemne w dotyku. Wykonane na sztywnym kartoniku, co zapobiega wyginaniu się podczas tasowania. Talii runicznych w swoich zbiorach mam kilka i muszę przyznać, że karty pani Kulejewskiej przypadły mi do gustu. Bardzo dobrze współpracuje się z nimi, udzielają trafnych podpowiedzi, wyczuwa się miłą energię.
Do kart dołączona jest nieduża książeczka zawierająca mnóstwo podstawowych informacji o każdej runie. Przy każdej z nich jest jej znaczenie dywinacyjne ujęte w wersji prawidłowej i odwróconej, opis jej praktycznego zastosowania i działania w codziennym życiu, w formie talizmanu, amuletu. Oprócz tego dowiadujemy się jaki zawód reprezentuje dana runa, co zapowiada, gdy pojawi się we wróżbie i jaką afirmację możemy użyć chcąc z nią medytować. To tylko niektóre możliwości tych niezwykłych znaków, możliwości jakie można odkryć z kartami runicznymi.

  • 1 z 1 ludzi uznało tą opinię za pomocną.
Oceń 
2010-05-12

Od zawsze interesowałam się zjawiskami nadprzyrodzonymi i ezoteryką, podświadomie czułam chyba że poza naszym namacalnym istnieje jeszcze inny świat. Świat, który przenika się z naszym i jest w stanie dawać nam wskazówki jak ulepszać swoje doczesne życie. Światem tym rządzą moce, które mogą nadać tor naszym poczynaniom, lub choćby skierować nasze myśli ku właściwym rozwiązaniom. Możliwość kontaktu z tymi siłami wydawała mi się bezcenna i nie do końca wiedziałam, jak się z nimi kontaktować. Tak było do chwili gdy przeczytałam w jednym z pism ezoterycznych obszerny artykuł o runach. Wówczas postanowiłam dogłębniej zapoznać się z tym tematem i sięgnąć po literaturę, która przybliży mi to zagadnienie. Pośród różnorakich pozycji wybrałam "Nowe runiczne drogowskazy". Ogromnym atutem tej książki są dołączone karty ze znakami runicznymi, co pozwala na samodzielne zapoznanie się z siła owych symboli. Książka jest przebogatym kompendium wiedzy o tych znakach, starannie opisuje poszczególne runy, a ponadto związane z nimi amulety oraz talizmany. To jest w końcu to, co pozwoliło mi na nowo uwierzyć w możliwość kontaktowania się z siłami splatającymi się z naszym losem.

  • 1 z 1 ludzi uznało tą opinię za pomocną.

+ więcej opini - mniej opini

Napisz opinię

Napisz opinię
Nowe runiczne drogowskazy

Nowe runiczne drogowskazy

Już dziś zapewnij sobie dostatek i skorzystaj z niesamowitej mocy runicznych amuletów i talizmanów

TAGI: