Runy magia i moc - książka + karty

03001689

Autor: Robert Lichodziejewski

Studio Astropsychologii

24 godziny + czas dostawy

24 godziny

Ocena 

Cena katalogowa:

49,40 zł

Nasza cena:

42,00 zł

Rozpocznij pracę z runami korzystając z jednej z najbardziej niezwykłych talii kart opracowanej przez utalentowanego artystę młodego pokolenia.
Każda z tych kart powstała w oparciu o wskazówki uznanej specjalistki od run - Ewy Kulejewskiej. Ten duet wybitnych specjalistów stworzył karty, które połączyły w sobie funkcjonalność z ogromnym wróżebnym potencjałem. Oszałamiają one nie tylko swoją stroną wizualną, ale jednocześnie są przepełnione symboliką run, a dzięki dołączonej instrukcji w mig poznasz znaczenie każdej karty.
Każda opatrzona jest piękną grafiką, która nawiązuje do znaczenia poszczególnych znaków. Dzięki temu będziesz czerpał autentyczną radość z pracy z tymi kartami i jednocześnie łatwiej zapamiętasz znaczenie kart.
EAN9788373774025
ISBN978-83-7377-402-5

Patronat medialny

Polecamy również

Opinie

Oceń 
2015-08-27

Runy magia i moc-karty+książka

Karty z piękna grafiką,duze dobrze opisana ksiażeczka ale niestety przy rozdzielanniu kart w talii połowa się poniszczyła w dolnej części,przypuszczam ,że mogły być za mocno zgrzane tą złota obwolutą.

 • 5 z 6 ludzi uznało tą opinię za pomocną.
Oceń 
2011-12-29

Zakupiłem te karty i ... zawierają pomyłkę odnośnie jednej RUNY czy jeszcze ktoś zwrócił na to uwagę? Przyznać jednak należy, że talia tych kart jest jedną z najlepszych.

 • 2 z 2 ludzi uznało tą opinię za pomocną.
Oceń 
2016-07-23

SXklejanie i Pomyłka

Faktycznie, talia za bardzo zgrzana lub sprasowana, przy otwarciu i rozdzieleniu kart istnieje mały problem, kolor zostaje na drugiej karcie, ale można spróbować przed rozdzieleniem wygiąć harty trzymając za wierzchołki i przyciskając środek w górę i w dół. To jedno.
A drugie, to proszę o konkrety, która runa się nie zgadza lub jest zamieniona ? Konkretnie nazwa. Ogólnie talia jak dla mnie super, ładna, estetyczna i spełnia swoje przeznaczenie.

 • 1 z 1 ludzi uznało tą opinię za pomocną.
Oceń 
2010-09-09

Te karty rzuciły mi się w oczy (w przenośni oczywiście), jak tylko dostrzegłam je w sklepie. Piękne, wysmakowane i bogato, jak na runy, ilustrowane. Od razu nabrałam ochoty na rozpoczęcie przygody z nimi. Na szczęście czas wysyłki jest krótki, więc już po 2 dniach mogłam się napawać moim nowym nabytkiem. Zacznę może od książeczki, która jest dołączona do kart i w sposób klarowny przekazuje wszystkie informacje o runach, które powinny się przydać początkującemu adeptowi tej sztuki. Z niej oprócz znaczenia kolejnych kart i sposobu posługiwania się nimi, interpretacji w pozycji normalnej i odwróconej, dowiedziałam się wiele ciekawostek. Pora na opis kart, które przecież są głównym tematem. A są one piękne. Pierwszy raz w życiu zobaczyłam tak śliczne karty runiczne. Nie suchy znak, lecz cudowne grafiki, które wykonał prawdziwy artysta. Nawet, gdy nie korzystam z kart, lubię na nie patrzeć i się nimi zachwycać. Kawał dobrej sztuki!

 • 1 z 1 ludzi uznało tą opinię za pomocną.
Oceń 
2013-01-06

Uwielbiam karty Wydawnictwa Studio Astropsychologii, które zawsze zachwycają mnie swym kunsztem i feerią barw. Tym razem miałam przyjemność zapoznać się z talią wykonaną przez Roberta Lichodziejewskiego, obrazującą symbolikę runiczną. Runy to magiczny alfabet, który według nordyckich legend podarował ludziom bóg Odyn. Kiedyś wierzono, iż dzięki nim możliwe jest poznanie tajemnic przyszłości, odpędzenie demonów, czy wyleczenie chorób. Runy od zawsze mnie intrygowały, ale dotąd spotykałam je tylko w literaturze. Nie mogłam się więc doczekać momentu, w którym wezmę w swoje ręce talię kart. By poznać znaczenie każdej z nich, za świetny przewodnik służyła mi książka autorstwa Szymona Augustynowicza, dołączona do kompletu. Każdy symbol przedstawiony na talii został przystępnie objaśniony i nie miałam większego problemu z odczytaniem danej karty. Na odwrocie pudełka możemy się dowiedzieć, iż podręcznik „Runy, magia i moc” tworzony był przy konsultacji ze znanym doradcą życiowym, czyli Ewą Kulejewską. Bez wątpienia jest to więc profesjonalnie opracowana pozycja, zawierająca wiarygodne interpretacje kart runicznych. Myślę, że jest to idealna pozycja dla nowicjuszy, którzy nie mieli jeszcze do czynienia z tym starożytnym alfabetem. Talia wykonana przez Roberta Lichodziejewskiego jest bardzo przejrzysta i dopracowana. Utrzymana w nieprzytłaczających, lekko pastelowych kolorach od razu zdobyła moje uznanie. Każda z kart jest unikatowa, niepowtarzalna i ujmująca. Talia ta od razu przypadła mi do gustu i jestem pewna, że często będę po nią sięgać, za każdym razem odkrywając coś nowego ;) Z całego serca polecam pozycję „Runy, magia i moc” i zachęcam do zagłębienia się w symbolikę runiczną, pięknie zobrazowaną na talii Roberta Lichodziejewskiego! ;)

  Oceń 
  2012-01-31

  Panie Witoldzie! Na pewno chodzi Panu o runę Algiz, która jest tu w odwrotnej pozycji. Też to zauważyłam. Nie jest to jednak błąd, bo niektórzy runiści używają tej formy runy. Ja po prostu narysowałam sobie swoją wersję runy na karcie. karty są bardzo ładne, mimo, że niektóre interpretacje kart mi nie odpowiadają, ale ja jestem przyzwyczajona do kart "Power of runes" (Magia run) Voenixa. Na pewno karty pana Lichodziejewskieg również zasługują na uwagę. Większość grafik tej talii jest wręcz zachwycająca. Dużym atutem jest jakość wykonania. Karty się nie wyginają, są lakierowane, przyjemne w dotyku i na pewno szybko się nie zniszczą. Polecam!

   Oceń 
   2011-02-03

   Świetne karty i dobra książka .Bardzo ciekawe ilustracje i szczegółowa wiedza.

    Oceń 
    2010-11-23

    P.s. Daję 5 gwiazdę

     Oceń 
     2010-11-23

     Od lat posługuję się Kartaki "Power of runes" i jest to na pewno , jak na razie, najładniejsza talia runiczna. Jednak karty " Runy, magia i moc" również mnie zachwyciły ale nie wszystkie karty. Najmniej podoba mi się grafika runy Ansuz. Drugie zastrzeżenie to znak runy Algiz zastosowany tu w odwróconej pozycji, ale to są drobiazgi, do których można się przyzwyczaić. Zaletą tych kart jest przede wszystkim ich wykonanie. Są wydrukowane na sztywnym kartoniku, lakierowane i dzięki temu nie mają tendencji do wyginania się. Na pewno jest to jedna z ładniejszych talii runicznych na naszym rynku. Wiadomości w książeczce są skrótowe, dlatego na pewno trzeba szukac w innych źródłach, chcąc je poszerzyć Polecam ten produkt tym, którzy chcą rozpocząć swą przygodę z runami ale i tym, którzy już dawno zaprzyjaźnili się z tymi cudownymi znakami.

      Oceń 
      2010-11-19

      Cudowne karty :) od dłuższego czasu za mną chodziły i wreszcie je nabyłam,
      jestem bardzo zadowolona i serdecznie polecam:)


       + więcej opini - mniej opini

       Napisz opinię

       Napisz opinię
       Runy magia i moc - książka + karty

       Runy magia i moc - książka + karty

       Rozpocznij pracę z runami korzystając z unikalnej talii kart opracowanej przez utalentowanego artystę młodego pokolenia.